Wirtualne wycieczki:

Wirtualna wizyta, znana także pod nazwą „wirtualny spacer”, to wyjątkowa, specjalnie przygotowana prezentacja multimedialna, wychodząca naprzeciw współczesnemu, obrazkowemu społeczeństwu. Ta forma multimedialna znalazła swoje zastosowanie m.in.: w prezentacjach nieruchomości, hoteli, restauracji, pubów, dyskotek, hoteli, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, itp. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oglądający ma wrażenie, iż znajduje się wewnątrz przedstawianego miejsca lub obiektu. Korzystając z przycisków nawigacyjnych może przemieszczać się w dowolnym kierunku lub przyjrzeć się szczegółom, po wyborze opcji zbliżenia.

Cennik uzależniony jest od ilości punktów 360, które będziemy wykonywać. Jeden punkt obejmuje obszar ok 40 m/kw i wokół jego środka możemy się kręcić.

Cena uzależniona od opcji:

1-10 punktów
11-x punktów

Dodatkowo możemy zaimplementować jeden z poniższych gadżetów:
- ustawienie miniaturek pomieszczeń w stos lub listę,
- zaimplementowanie pluginu google maps z zaznaczonym miejscem zwiedzania na mapie,
- implementacja pluginu GYRO dzięki któremu mamy m możliwość sterowania „wycieczką” przechylanie np. iPada,
- zmiana przycisków nawigacyjnych i animowanych hotspotów na inne niż standardowe.

Grafika 2D:

Cena animacji 2D uzależniona jest głównie od wymagań klienta.  Proste, jak i złożone animacje na billboardy przygotowujemy w formacie AVI. Dla bardziej złożonych animacji, które pomysłem i czasem nie odbiegają od tych prezentowanych w telewizji komercyjnej, ceny ustalamy indywidualnie i mogą one być bardzo zróżnicowane.  Podobne jak z samochodami, można jeździć mercedesem, można i fiatem.

Istnieje możliwość przygotowania animacji w formacie flash.

Grafika 3D:

*Wizualizacja

Nasza firma wykonuje wiele rodzajów wizualizacji, od wizualizacji produktowych, poprzez samochody, a na budynkach i wnętrzach kończąc. W zależności co ma wizualizacja przedstawiać, ceny ustalamy indywidualnie.

*Animacja 3D

Animacje 3D mają bardzo dużą rozpiętość cenową. Dokładna wycena dokonywana jest po zapoznaniu się ze specyfikacją projektu oraz potrzebami i oczekiwaniami klienta. Głównym wyznacznikiem jest czas trwania animacji.

*Projektowanie wnętrz

Współpracujemy z projektantami z Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych dlatego wnętrza, które projektujemy są zawsze ciekawe, niestandardowe i co najważniejsze niepowtarzalne.

*Projektowanie stoisk targowych (projekt, wykonanie, obsługa)

Wykonujemy wszystko kompleksowo od projektu po realizację i opiekę techniczną. Cena projektu stanowiska uzależniona jest głównie od jego powierzchni.

*Projektowanie i produkcja ekspozytorów POS

Cena wykonania uzależniona od wykorzystanych materiałów, wielkości, kształtu oraz nakładów produkcyjnych danego ekspozytora.