Content marketing

Od kilku lat Content marketing zyskuje na coraz to większym znaczeniu. Nie ma w tym nic dziwnego gdyż badania pokazują, że jest on jednym z najbardziej efektywnych sposobów na generowanie leadów, pozyskiwania nowych klientów oraz budowania świadomości na temat danej marki. Od tamtego czasu liczba artykułów, zdjęć, blogów czy też infografik rośnie w Internecie z dnia na dzień w ogromnym tempie.

Możemy przyjąć iż content marketing polega na komunikacji z daną grupą docelową nie za pośrednictwem reklamy ale poprzez subtelniejsze metody takie jak właśnie dedykowane treści. Mowa tutaj o artykułach, opisach, recenzjach produktów, zestawieniach, infografikach czy też blogach firmowych. Wszystkim tym co będzie naprawdę wartościowe w oczach odbiorców i pomoże im rozwiązać dany problem - jaki telefon kupić?, jak urządzić mieszkanie? itd.

Dobra i interesująca treść będzie zdobywała dla Państwa wartościowe odnośniki z innych stron a odbiorcy zaciekawieni jednym z materiałów będą szukali na stronie dodatkowych treści. Im dłużej zdecydują się oni przebywać na Państwa stronie tym większa szansa, że przełoży się to później na konwersję.

W tworzeniu conent marketingu dla Państwa biznesu pracować będzie grupa naszych doświadczonych copywriterów. Ich dewizą jest tworzenie atrakcyjnych dla odboircy treści, które jednocześnie będą przyjazne internetowym wyszukiwarkom.

 

Blogi firmowe

Nasi copywriterzy mogą w pierwszej kolejności zająć się dla Państwa prowadzeniem blogów firmowych. Blog to obecnie jedno z najlepszych narzędzi do promowania biznesu. Stanowi doskonałą platformę do publikacji wartościowych treści i pomaga zdobyć uwagę oraz zaangażowanie czytelnika. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom postawienie bloga zarówno na płatnym, dedykowanym serwerze jak i przy użyciu darmowych platform takich jak na przykład Blogger, wordpress, joomla.

 

Zaplecze SEO

Mocne zaplecze SEO to świetny sposób na budowanie stabilnych i wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Składające się z kilkudziesięciu stron umożliwi odpowiednią promocję i pozycjonowanie danej strony. Prowadzenie zaplecz SEO to coś na czym nasi  copywriterzy znają się doskonale dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Wykonają oni dla Państwa firmy wartościowe i unikalne artykuły które będą stanowiły doskonałą podstawę do lepszego pozycjonowania strony www czy też sklepu internetowego. Oferujemy naszym klientom zarówno projektowanie zaplecz na wordpressie jak i projektowanie zaplecz na blogerze.

 

Fora internetowe

Również fora internetowe to znakomite miejsce do promocji treści content marketingowych Państwa firmy. Wśród zalet for internetowych należy wymienić niskie koszty oraz możliwość precyzyjnego dotarcia do danej grupy docelowej. Niewątpliwą zaletą jest także możliwość dialogu z klientami o danej usłudze czy też produkcie.

Adres

e-prom Agencja Promocyjno Reklamowa
Nowy Świat 2, 33-300 Nowy Sącz
NIP: 734-309-37-95
Regon: 365259436
tel. 792 817 241
biuro@e-prom.com.pl

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05