Pozycjonowanie - Jak najskuteczniej promować swoją stronę w Internecie?

 

Oczywiście poprzez jej odpowiednie pozycjonowanie. SEO to kompleksowy zestaw działań których zadaniem jest poprawa widoczności danej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania.

Jak pokazują statystki znakomita większość internautów nie odwiedza drugiej strony wyników wyszukiwania z tego też względu tak ważne jest, aby Państwa strona znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników Google. Pozycjonowanie stron www ma więc ogromny wpływ na popularność Państwa biznesu w Internecie.

Nasza firma specjalizuje się w tego rodzaju działaniach pozycjonerskich. Mamy bogatą wiedzę, którą możemy poprzeć wieloletnim doświadczeniem.

Nasze działania zaczynamy zawsze od audytu SEO danej strony internetowej.

Będzie to dla naszych specjalistów źródło wiedzy na temat tego jak Państwa strona jest postrzegana przez roboty Google oraz jak wygląda poziom UX (user experience) danej witryny. Gotowy audyt zostanie przekazany Państwu w formie czytelnego raportu z niezbędnymi wyjaśnieniami. Tak przygotowany dokument pozwala nam określić jakie działania należy podjąć aby zoptymalizować działanie strony co bezpośrednio przełoży się na lepsze wyniki i komfort użytkowania przez klientów Państwa sklepu lub strony.

Kolejnym etapem jest analiza i dobór odpowiednich słów jak i fraz kluczowych. Jest to niezwykle istotne w przypadku gdy mamy do czynienia z pozycjonowaniem sklepów internetowych. Dodatkowa analiza semantyczna oraz nasycenie różnych form słów kluczowych w tekstach będzie kluczowym elementem prowadzonego później content marketingu, który przełoży się pozytywnie na pozycjonowanie stron, które Państwo posiadają.

Dopiero na samym końcu etapu przygotowań przechodzimy do optymalizowania strony pod kątem wytycznych danych wyszukiwarek internetowych.

Końcowym, długotrwałym i systematycznym etapem jest proces pozyskiwania dla danej strony linków. Nasza firma stosuje tutaj wyłącznie techniki White SEO przez co mają Państwo gwarancję, że pozycjonowanie stron będzie w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie zagrozi widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Dodatkową promocją jaką ofertujemy wraz z pozycjonowaniem jest prowadzenie social mediaMedia społecznościowe pozwalają pozyskać dodatkowy ruch na stronie klienta. Przez co sprzedaż produktów może stać się łatwiejsza i szybsza.