Projektowanie sklepów ecommerce i stron WWW

Zwracamy się do Państwa z propozycją wykonania profesjonalnej strony internetowej, projektowanie sklepu ecommerce lub systemu CRM. Mamy wieloletnie doświadczenie w programowaniu oraz przygotowywaniu grafiki. C++, C, Java, Php, Flash – to nie jest nam obce!

Wszystkie nasze projekty spełniają wymogi jakie dyktuje ciągle zmieniający się rynek i są dostosowywane do zapotrzebowania, wymagań jakich oczekuje Klient. Projektujemy serwisy aukcyjne, społecznościoweportale ogłoszeniowe i  e-learningowe, w naszym menu nie zabraknie również autorskich modułów i integratorów z różnego rodzaju oprogramowaniem.

Jesteśmy w stanie przygotować stronę na gotowych skryptach np. Joomla, Wordpress, a także na naszym autorskim skrypcie CMS. Każda strona przygotowywana przez nas, jest kompleksowo zoptymalizowana i posiada indywidualną grafikę stworzoną przez naszych grafików.

Obsługa sklepów ecommerce

Posiadasz sklep internetowy ale nie możesz poradzić sobie z jego obsługą? Dla nas to żaden problem! Nasi specjaliści od sprzedaży i pozycjonowania pomogą zatowarować twój sklep, polepszyć jego widoczność w wynikach wyszukiwania oraz sprawić, że sprzedaż wzrośnie. Dzięki nam obniżysz swoją liczbę obowiązków do absolutnego minimum i będziesz mógł się cieszyć z ciągle rosnących wyników sprzedaży.

Sklepy ecommerce

Sklepy www przygotowujemy na gotowych skryptach Prestashop, Magento, Shoper lub innych. Zapewnia to stabilność działania i możliwość szybkiej rozbudowy po przez gotowe wtyczki. Każdy sklep wyposażony jest w indywidualny szablon, tworzony według życzeń klienta. Istnieje także możliwość stworzenia autorskiego sklepu internetowego według szczególnych wymagań i preferencji kupującego. U nas o każdy detal dbają wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Jeśli Stoicie przed wyborem systemu zarządzania przedsiębiorstwem zadbajcie o swoją firmę i nie dajcie się naciągnąć na gotowce! Tylko system stworzony od podstaw, według indywidualnych wymogów będzie spełniał swoje zadanie. Dzięki naszej znajomości programowania i dostępnych technologii stworzymy taki system dla Państwa w najniższej cenie i możliwie najkrótszym czasie.

Wszystkie prace są zaprojektowane w technice Responsive Web Design (RWD), dostosowują się automatycznie do rozmiarów okien tabletów lub telefonów. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami