W polskim internecie znajduje się kilka tysięcy serwisów ogłoszeniowych pozwalających na zamieszczanie ogłoszeń i przeglądanie ogłoszeń. Pozwalają one kategoryzować produkty i usługi. Każdy z serwisów ogłoszeniowych jest miejscem nie tylko przedstawiania swojej oferty ale także reklamy. Każde ogłoszenie jest swego rodzaju reklamą. Dodatkowe serwisy te pozwalają na wykup miejsca reklamowego, dzięki któremu może wzrosnąć zainteresowanie naszą firmą. Szczególnym rodzajem serwisów ogłoszeniowych są serwisy aukcyjne. Poniżej krótka prezentacja największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. 


Gumtree

Gumtree to strona, na której Twoja firma może darmowo zamieszczać drobne ogłoszenia w wielu kategoriach, nie są pobierane opłaty ani za umieszczanie ogłoszeń ani również za ich przeglądanie. Twoi klienci mogą szybko i łatwo znaleźć Twoje produkty, gdyż wyszukiwanie ich na tym portalu jest bardzo łatwe i przyjemne. Twoi klienci nie są zamęczani niepotrzebną grafiką i banerami, strona jest ładna i prosta w użyciu. Dzięki jej wyglądowi oraz łatwości w obsłudze ma ona wielu zwolenników a Ty dzięki temu dostajesz możliwość zdobycia nowych klientów.

Olx

Olx to strona na której znajdują się darmowe ogłoszenia z Państwa miasta i okolicy. Firma umieszczając głoszenia na tym portalu szybko zostanie rozpoznana przez mieszkańców i Państwa klientów, którzy znajdują się w okolicach firmy. Dzięki zdobyciu klientów z rodzimych stron, możesz zostać rozreklamowany także w dalszych rejonach. Platforma ta daję  możliwość stworzenia ogłoszeń w bardzo wielu kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a Twoi klienci szybko odszukają grupę produktów, którą Ty udostępniasz. Szukanie jest łatwe i przyjemne, więc nie zniechęci to Państwa użytkowników.

Lento

Lento.pl to darmowy serwis ogłoszeniowy dla społeczności lokalnych, dedykowany dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować i sprzedawać, oferować swoje usługi. Platforma ta daję  możliwość stworzenia ogłoszeń w bardzo wielu kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a Twoi klienci szybko odszukają grupę produktów, którą Ty udostępniasz. Szukanie jest łatwe i przyjemne, więc nie zniechęci to Państwa użytkowników.

Gratka

Gratka.pl to darmowy serwis ogłoszeniowy dla społeczności lokalnych, dedykowany dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować i sprzedawać, oferować swoje usługi. Platforma ta daję  możliwość stworzenia ogłoszeń w bardzo wielu kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a Twoi klienci szybko odszukają grupę produktów, którą Ty udostępniasz. Szukanie jest łatwe i przyjemne, więc nie zniechęci to Państwa użytkowników.