Spoty reklamowe social media

Na rynku obecnych jest wiele firm, które oferują usługi z zakresu kręcenia filmów wideo i ich montażu. Nie każda jednak będzie w stanie idealnie odwzorować wizję klienta na taśmie filmowej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych, spotach wizerunkowych, oraz zapewniamy obsługę planów zdjęciowych. Nie boimy się trudnych wyzwań. Stanowią one dla nas bowiem możliwość sprawdzenia się, ale przede wszystkim rozwój. Naszym głównym celem jest uzyskanie zaskakującego i niezapomnianego efektu, który pozwoli przyciągnąć widzów Państwa firmy.

Spoty reklamowe dla firm

Obecnie przekazy reklamowe otaczają Nas z każdej strony: internet, telewizja, telebimy. W efekcie panuje coraz większy chaos i nieład. Firmy i przedsiębiorstwa nieustannie prześcigają się w pomysłach i sposobach na pozyskanie klienta. Tworzą różne filmy promocyjne, kampanie reklamowe, aby ich produkt znalazł się w czołówce rozpoznawalności i sprzedaży. W dobie Internetu i nowych technologii coraz trudniej jest zaskoczyć potencjalnego klienta. Niezbędnymi czynnikami prowadzącymi do zaistnienia na tle konkurencji, jest szybkość i prostota. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest dobrze przygotowany filmik reklamowy. Badania pokazują, że krótki film reklamowy znacząco zwiększa sprzedaż, a potencjalny klient właśnie poprzez spot reklamowy zdecyduje się na zakup danego produktu. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tworzymy filmy reklamowe, nadajemy im oryginalną i nieszablonową formę tak, aby przykuć uwagę odbiorcy.

 

Zamów indywidualne wideo dla Twojej firmy!

FILMY REKLAMOWE SOCIAL MEDIA

FILMY RKLAMOWE Z LOTU PTAKA

FILMY KORPORACYJNE I SZKOLENIOWE

REKLAMY TELEWIZYJNE I TELEDYSKI

REPORTAŻE

Zapytaj o darmową wycenę Twojego Wideo

Dorota Szczepaniak przedstawiciel handlowy e-prom

Dorota Szczepaniak

Opiekun Klienta w e-prom.

+ 48 786 125 025

Spoty reklamowe dla firm

Spoty reklamowe dla firm to przedstawienie Państwa biznesu i zachęcenie do odwiedzenia firmy przez klientów.

Spot reklamowy dla firm na zamówienie
Odtwórz wideo

Spoty wizerunkowe

Wspieramy działalność organizacji pozarządowych oraz sektora NGO poprzez tworzenie spotów reklamowych.  Spoty reklamowe mogą być uzupełnieniem dokumentacji jaką wykonuje dana instytucja, jaką wykonuje fundacje lub stowarzyszenie. Dobrze wykonany spot wizerunkowy gwarantuje pomoc w pozyskaniu dodatkowych funduszy. 

Spot wizerunkowy fundacja renovo
Odtwórz wideo

Spoty produktowe

Spoty produktowe  to krótkie filmy komercyjne, trwające zazwyczaj nie więcej niż 30 sekund. Zadaniem spotów produktowych jest zachęcenie klientów do zakupu określonych produktów lub skorzystania z określonych usług oraz budowanie świadomości marki na rynku. Spoty produktowe powinny zawierać  wiele efektów wizualnych, a także, co bardzo ważne,  chwytliwej muzyki bądź dźwięku, który przyciągnie publiczność.