Kampanie SMS

Kampanie SMS – nowoczesny e-marketing w Twojej firmieKampania SMS

W dobie walki o klienta jaka toczy się pomiędzy firmami w dzisiejszych czasach ciężko nadążyć. Bezsprzecznie troska o klienta to największy wyraz szacunku dla odbiorców naszych towarów czy usług. Z pewnością współczesny marketing mobilny i promocja marki wymaga od każdego przedsiębiorcy podjęcia innowacyjnych kroków. Do tej pory wykorzystywano w tym celu ulotki czy reklamy w czasopismach. Wraz z rozwojem technologii mobilnych zmieniają się również kanały komunikacji marketingowej. Bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych kanałów jest Internet. Rozsyłanie e-maili z ofertami jest jednym z popularniejszych rozwiązań. Niestety sprawia to, że co raz mniej skuteczny i zauważalny, ponieważ skrzynki e-mail  są zalewane wiadomościami każdego dnia.

W związku z rozwojem oferujemy Państwu Marketingowe kampanie SMS które są doskonałym narzędziem do masowej komunikacji z Klientem. Nie tylko w kwestiach związanych z promocją czy sprzedażą. Dzięki kampanii SMS z łatwością możesz poinformować o nowych godzinach otwarcia sklepu czy zakładu. Możesz w ten sposób dostarczać SMS z przypomnieniem o umówionej wizycie, czy kodach rabatowych. Kampanie SMS to rozwiązanie, w wyniku którego przedsiębiorca pozwala na komunikację z użytkownikami, którzy posiadają telefony komórkowy, smartphony, bądź tablety (jeżeli posiadają kartę SIM). Jednak podstawowym warunkiem takiej formy reklamy jakie są kampanie mobilne jest wyrażenie zgody przez potencjalnego odbiorcy na odbieranie takich wiadomości SMS. Taką zgodę można wyrazić u swojego operatora podczas podpisania umowy lub w trakcie jej trwania.

W każdej chwili można również dezaktywować usługę SMS premium.

Zadbaj o klienta i przypomnij mu o umówionej wizycie – dzięki usłudze SMS Premium!

W Naszej ofercie znajdą Państwo usługę, która zapewni masową wysyłkę SMS. Wśród głównych wyróżniamy Wiadomości PRO którą główną zaletą jest możliwość wysłania jej ze zdefiniowanego pola nadawcy o stałym 9-cio lub 4 cyfrowym numerze telefonu. Pozwala to nadawcy na wprowadzenie nazwy firmy co pozytywnie wpływa na budowanie pozytywnego wizerunki marki. Wiadomości ECO różnią się natomiast tym, że powiadomienia SMS występuję z losowo wybranego 9-cio cyfrowego numeru. Nie daje to możliwości na rozpowszechnianie brandingu marki, oraz może zając więcej czasu w porównaniu do pierwszej z opcji.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Nie wiesz czy w Twojej firmie kampania SMS będzie dobrym pomysłem? Potrzebujesz, aby marketing był skuteczny?

SMS Premium – Rejestracja

Skontaktuj się z Nami – nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie