Agencja Modeli i Modelek

Agencja Modeli i Modelek e-prom pomaga klientom znaleźć odpowiednią osobę do ich projektu w szybki i opłacalny sposób. Nasza agencja reklamowo promocyjna działa na rynku reklamowym już od 20 lat. Wspierając naszych klientów w poszukiwaniu modeli, modelek, hostess czy prezenterów. E-prom świadczy profesjonalną obsługę imprez, takich jak: targi, konferencje, gale, bankiety, spektakle oraz wszelkie inne działania promocyjne i marketingowe.

Nasza strona z modelkami i modelami zajmuje się wyszukiwaniem nowych twarzy reklamowych. Obsługujemy wydarzenia biznesowe, integracyjne, społeczne a nawet okolicznościowe. 

„Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach. Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje”.
– Coco Chanel

Agencja modeli i modelek zatrudnia wszelkiego rodzaju piękne modelki i przystojnych modeli. Mają różne osobowości i umiejętności, które czynią ich wyjątkowymi. Dzięki temu możemy dopasować je do charakteru Twojej marki i kampanii.

Wynajmij modelkę

Baza modelek

Wiele naszych modelek ma spore doświadczenie przed aparatem, a jeśli zależy Ci na nowych, nieznanych wcześniej twarzach, to również u nas znajdziesz idealną fotomodelkę

Wynajmij modela

Baza modeli

Agencja modeli e-prom oferuje wynajem modeli na sesje zdjęciowe, pokazy mody lub inne wydarzenia specjalne. Zobacz naszych modeli, fotomodeli oraz aktorów.

Personel eventowy- Wynajmij personel do obsługi wydarzeń, konfererncji i imprez.

Kompleksowa Organizacja i obsługa eventów

Organizacja pokazu mody czy sesji zdjęciowej to nie lada wyzwanie. Piękne dziewczyny i nieziemskie kostiumy nie zawsze wystarczą, aby przyciągnąć uwagę gości. Do obsługi wydarzeń, eventów czy pokazów mody potrzeba również zaplecza technicznego. Nasza firma zadba o każdy detal i personel techniczny możesz liczyć na pełną obsługę Twojego wydarzenia. Od wynajęcia fryzjerki czy stylistki do obsługi wydarzenia, przez projektantów mody aż po wynajem naszych twórców audio & wideo. 

Personel eventowy - agencja modelingowa - Profesjonalna obsługa imprez i wydarzen firmowych
Fotografia
Wynajmij fotografa lub kamerzystę na swoją imprezę. Zadbaj o wysokiej jakosci zdjęcia i materiały wideo.
Twórcy
Youtuberowie, Instagramowicze i gwiazdy online będą promować Twoją markę.
Promotorzy i Promotorki
Wynajmij promotorów i promotorki, którzy będą reklamować Twoje usługi!
Animatorzy
Wynajmij animatorów i animatorki, oferują kreatywność i dużo dobrej energii!
Moda
Projektanci wzbogacą Twoje kreacje o wyjątkowe doznania.
Usługi promocyjne

Usługi promocyjne

Marketing to ludzie – nic więc dziwnego że sklepy internetowe coraz częściej inwestują w profesjonalne akcje promocyjne z udziałem modelek, influencerów czy aktorów. 

Oferujemy skuteczną promocję w Internecie. Świadczymy usługi dla dużych marek i małych firm. Współpracując z modelkami, aktorami i influencerami, Twoja marka zyska wartościową twarz, która pomoże Ci zwiększyć sprzedaż.

Lookbook sesja fotograficzna na zamówienie

PRODUKCJA LOOKBOKÓW

Lookbook to zestaw fotografii przedstawiających nową kolekcję projektanta mody, stworzony w celach marketingowych. Lookbook to świetny sposób na budowanie własnej marki w sklepie internetowym. 

Lookbook może przedstawiać kolekcję ubrań, biżuterii lub akcesoriów. Zazwyczaj Lookbook pokazuje najnowsze trendy i style na nadchodzący sezon.

Produkcja kampani reklamowej social media

PRODUKCJA KAMPANII Reklamowej

Produkcja kampanii reklamowej w internecie, telewizji czy prasie. Nasza agencja reklamowa od lat zajmuje się reklamą internetową i z chęcią wspomoże Państwa w planowaniu skutecznych kampanii reklamowych. Projektujemy kampanie reklamowe tak, aby odbiorca dostrzegł i zrozumiał pożądany przekaz reklamowy. 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ i imprez

Organizacja wydarzeń i imprez to kolejne narzędzie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Działania mogą być organizowane na różną skalę w zależności od potrzeb i możliwości firmy. Dobrze zorganizowana impreza prezentuje firmę i jej produkty w nowatorski i innowacyjny sposób, może być bezpośrednio eksponowana, a co najważniejsze, może integrować i wzmacniać więź ze środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym. 

Agencja Hostess i Aktorów

Agencja Hostess firmy e-prom Nowy Sącz  to miejsce, w którym gromadzą się wybitne hostessy  oraz promotorowie. Stawiamy na wysoki poziom kompetencji naszych pracowników, nienaganny wygląd i wysoce osobistą kulturę. Mamy szeroką i rosnącą bazę osób w każdym wieku, zawodach i warunkach fizycznych. Agencja e-prom zajmuje się organizacją i wynajmem statystów, hostess i modelek.

 
 

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA EVENTÓW

Nasza firma even­towa e-prom zlo­ka­li­zo­wana w mie­ście Nowy Sącz, zajmuje się organizacją róż­no­rod­nych imprez dla Klien­tów na tere­nie całego kraju.

 Dążymy do zapew­nie­nia naj­wyż­szej jako­ści i obsługi dzia­łań wszel­kich wyda­rzeń. Orga­ni­zu­jemy imprezy na naj­wyż­szym pozio­mie, dzięki czemu nasi klienci są zawsze zado­wo­leni. Co wię­cej, zapew­niamy klien­tom kom­plek­sowe usługi w zakre­sie orga­ni­za­cji imprez. Dokład­nie ana­li­zu­jemy potrzeby klien­tów i two­rzymy uni­kalne sce­na­riu­sze wyda­rzeń. 

Współ­pra­cu­jemy tylko ze spraw­dzo­nymi i rze­tel­nymi podwy­ko­naw­cami, któ­rzy tak jak my sta­wiają na jakość świad­czo­nych przez sie­bie usług. Jeżeli inte­re­suje Cię ide­alna orga­ni­za­cja imprez fir­mo­wych zapra­szamy do współ­pracy z e-prom Nowy Sącz.

ORGANIZACJA CASTINGÓW

Organizacja castingów to nie lada wyzwanie logistyczne wymagające solidnej wiedzy i dobrej organizacji. Przygotowując się do spektaklu czy filmu, oprócz reżysera i scenariusza, najważniejsi są aktorzy. To właśnie dzięki profesjonalnej  obsadzie Państwa dzieło może osiągnąć spektakularny sukces.  Organizacja castingów zwykle wymaga fachowej wiedzy i wyrafinowanego sprzętu. Firma e-prom zajmie się za Państwa kompleksową organizacją castingów. 

AGENCJA TWARZY - BANK TWARZY

W naszej agencji twarzy posiadamy dedykowanych agentów i możemy wybrać personel najlepiej odpowiadający potrzebom Naszych Klientów. Możemy również rekrutować aktorów, modeli lub obsadę sceniczną zgodnie z potrzebami konkretnych projektów.

Podpisujemy umowy z pracownikami w imieniu Klientów i zapewniamy im ubezpieczenie oraz transport. Ponieważ reprezentujemy ludzi w każdym wieku i różnie wyglądamy, poradzimy sobie nawet z najbardziej nietypowymi reklamami i filmami. Specjalizujemy się w organizowaniu aktorów filmowych. 

 

PRODUKCJA POKAZÓW MODY

Zajmiemy się produkcją i organizacją pokazów mody.  Dysponujemy modelkami i modelami oraz szerokim zapleczem technicznym. Zapraszamy do współpracy.

Wspieramy prace wymagające udziału setek osób, a także bardziej kameralne projekty.

Skorzystaj z agencji modeli i modelek e-prom Nowy Sącz.

Szukasz aktorów, aktorów, tancerzy, modelek, fotomodelek lub hostess? Agencja promocyjno reklamowa e-prom rekrutuje i zapewnia personel do obsługi wydarzeń, konferencji, promocji, wydarzeń, targów. Rekrutujemy do udziału w filmach, reklamach, pokazach mody i konkursach fotograficznych. 
Kontakt z agencją modelingową!

Agencja modelek i modeli - kontakt.

Szukasz modela lub modelki, chcesz zgłosić swoją kandydaturę? Zadzwoń za darmo!
Lub napisz: