Model lub modelka, może reklamować Twoją markę...

Wykorzystaj dostarczone przez nas profesjonalne zdjęcia i filmy z modelką i modelem w swoim sklepie internetowym, social mediach. Twoja marka na tym zyska...

Agencja Modeli i Modelek e-prom pomaga klientom znaleźć odpowiednią osobę do Państwa projektu w szybki i opłacalny sposób. Nasza agencja reklamowo promocyjna działa na rynku reklamowym już od 20 lat. Wspierając naszych klientów w poszukiwaniu modeli, modelek, hostess czy prezenterów. Posiadamy dużą bazę twarzy. Zajmujemy się produkcją materiałów reklamowych z udziałem modeli i modelek.  

Agencja modelingowa

Nasza Agencja modelingowa pomoże Ci w stworzeniu materiałów reklamowych do użycia w prasie, telewizji, sklepie czy internecie. Nasi modele mogą takze prezentować Twoje produkty w twoim sklepie internetowym. 

„Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach. Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje”.
– Coco Chanel

Agencja modeli i modelek (agencja modelingowa) zatrudnia wszelkiego rodzaju piękne modelki i przystojnych modeli. Mają różne osobowości i umiejętności, które czynią ich wyjątkowymi. Dzięki temu możemy dopasować je do charakteru Twojej marki i kampanii.

Wiele naszych modelek do wynajęcia ma spore doświadczenie przed aparatem, a jeśli zależy Ci na nowych, nieznanych wcześniej twarzach, to również u nas znajdziesz idealną fotomodelkę

Agencja modeli e-prom oferuje wynajem modeli na sesje zdjęciowe, pokazy mody lub inne wydarzenia specjalne. Zobacz portfolio naszych modeli, fotomodeli oraz aktorów.

Agencja modelek i modeli - z kim współpracujemy?

Nad przygotowaniem profesjonalnych materiałów reklamowych czuwają nasi specjaliści. Możesz liczyć na ich wiedzę i kompetencję w każdym momencie współpracy.

93%

kupujących online twierdzi, że jakość zdjęć jest najważniejszym czynnikiem w sprzedaży online. 

A Czy Ty posiadasz wysokiej jakości materiały reklamowe?

Usługi promocyjne

Marketing to ludzie – nic więc dziwnego że sklepy internetowe coraz częściej inwestują w profesjonalne akcje promocyjne z udziałem modelek, influencerów czy aktorów. 

Oferujemy skuteczną promocję w Internecie. Świadczymy usługi dla dużych marek i małych firm. Współpracując z modelkami, aktorami i influencerami, Twoja marka zyska wartościową twarz, która pomoże Ci zwiększyć sprzedaż.

Lookbook sesja fotograficzna na zamówienie

PRODUKCJA LOOKBOKÓW

Lookbook to zestaw fotografii przedstawiających nową kolekcję projektanta mody, stworzony w celach marketingowych. Lookbook to świetny sposób na budowanie własnej marki w sklepie internetowym. 

Lookbook może przedstawiać kolekcję ubrań, biżuterii lub akcesoriów. Zazwyczaj Lookbook pokazuje najnowsze trendy i style na nadchodzący sezon.

ZDJĘCIA ARANŻOWANE

 Zdjęcia produktu z udziałem modeli – ukazanie użyteczności produktu

Zdjęcia produktowe

ZDJĘCIA PRODUKTOWE

Zdjęcia na białym tle, które w pełni prezentują produkt

Wideo produktowe

Wideo produktowe

Film, które w pełni prezentują produkt / zdjęcia 360 stopni

 
 

WIDEO REKLAMOWE

Klip reklamowy charakterystyczne dla danej kategorii, filozofii marki, oddające w pełni klimat tematyki. Zrealizowane wg gotowego lub omówionego scenariusza – z zaangażowaniem modeli (bądź nie)

Produkcja kampani reklamowej social media

PRODUKCJA KAMPANII Reklamowej

Produkcja kampanii reklamowej w internecie, telewizji czy prasie. Nasza agencja reklamowa od lat zajmuje się reklamą internetową i z chęcią wspomoże Państwa w planowaniu skutecznych kampanii reklamowych. Projektujemy kampanie reklamowe tak, aby odbiorca dostrzegł i zrozumiał pożądany przekaz reklamowy. 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ i imprez

Organizacja wydarzeń i imprez to kolejne narzędzie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Działania mogą być organizowane na różną skalę w zależności od potrzeb i możliwości firmy. Dobrze zorganizowana impreza prezentuje firmę i jej produkty w nowatorski i innowacyjny sposób, może być bezpośrednio eksponowana, a co najważniejsze, może integrować i wzmacniać więź ze środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym. 

Agencja Hostess i Aktorów

Agencja Hostess firmy e-prom Nowy Sącz  to miejsce, w którym gromadzą się wybitne hostessy  oraz promotorowie. Stawiamy na wysoki poziom kompetencji naszych pracowników, nienaganny wygląd i wysoce osobistą kulturę. Mamy szeroką i rosnącą bazę osób w każdym wieku, zawodach i warunkach fizycznych. Agencja e-prom zajmuje się organizacją i wynajmem statystów, hostess i modelek.

 
 

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA EVENTÓW

Nasza firma even­towa e-prom zlo­ka­li­zo­wana w mie­ście Nowy Sącz, zajmuje się organizacją róż­no­rod­nych imprez dla Klien­tów na tere­nie całego kraju.

 Dążymy do zapew­nie­nia naj­wyż­szej jako­ści i obsługi dzia­łań wszel­kich wyda­rzeń. Orga­ni­zu­jemy imprezy na naj­wyż­szym pozio­mie, dzięki czemu nasi klienci są zawsze zado­wo­leni. Co wię­cej, zapew­niamy klien­tom kom­plek­sowe usługi w zakre­sie orga­ni­za­cji imprez. Dokład­nie ana­li­zu­jemy potrzeby klien­tów i two­rzymy uni­kalne sce­na­riu­sze wyda­rzeń. 

Współ­pra­cu­jemy tylko ze spraw­dzo­nymi i rze­tel­nymi podwy­ko­naw­cami, któ­rzy tak jak my sta­wiają na jakość świad­czo­nych przez sie­bie usług. Jeżeli inte­re­suje Cię ide­alna orga­ni­za­cja imprez fir­mo­wych zapra­szamy do współ­pracy z e-prom Nowy Sącz.

ORGANIZACJA CASTINGÓW

Organizacja castingów to nie lada wyzwanie logistyczne wymagające solidnej wiedzy i dobrej organizacji. Przygotowując się do spektaklu czy filmu, oprócz reżysera i scenariusza, najważniejsi są aktorzy. To właśnie dzięki profesjonalnej  obsadzie Państwa dzieło może osiągnąć spektakularny sukces.  Organizacja castingów zwykle wymaga fachowej wiedzy i wyrafinowanego sprzętu. Firma e-prom zajmie się za Państwa kompleksową organizacją castingów. 

AGENCJA TWARZY - BANK TWARZY

W naszej agencji twarzy posiadamy dedykowanych agentów i możemy wybrać personel najlepiej odpowiadający potrzebom Naszych Klientów. Możemy również rekrutować aktorów, modeli lub obsadę sceniczną zgodnie z potrzebami konkretnych projektów.

Podpisujemy umowy z pracownikami w imieniu Klientów i zapewniamy im ubezpieczenie oraz transport. Ponieważ reprezentujemy ludzi w każdym wieku i różnie wyglądamy, poradzimy sobie nawet z najbardziej nietypowymi reklamami i filmami. Specjalizujemy się w organizowaniu aktorów filmowych. 

 

PRODUKCJA POKAZÓW MODY

Zajmiemy się produkcją i organizacją pokazów mody.  Dysponujemy modelkami i modelami oraz szerokim zapleczem technicznym. Zapraszamy do współpracy.

Wspieramy prace wymagające udziału setek osób, a także bardziej kameralne projekty.

Gdzie przydadzą się zdjęcia wykonane przez agencję modelek i modeli?

Użyj przygotowanych materiałów reklamowych w swoim sklepie internetowym, blogu, social mediach. Zdjęcia produktowe z modelami mogą znacznie zwiększyć sprzedaż Twojego asortymentu. 

Skorzystaj z agencji modelek i modeli e-prom Nowy Sącz.

Szukasz aktorów, aktorów, tancerzy, modelek, fotomodelek lub hostess? Agencja promocyjno reklamowa e-prom rekrutuje i zapewnia personel do obsługi wydarzeń, konferencji, promocji, wydarzeń, targów. Rekrutujemy do udziału w filmach, reklamach, pokazach mody i konkursach fotograficznych. 

Agencja modelingowa - aktualności

Kontakt z agencją modelingową!

Agencja modeli i modelek- kontakt.

Szukasz modela lub modelki, chcesz zgłosić swoją kandydaturę? Zadzwoń za darmo!
Lub napisz:

Zagłosuj i oceń tą stronę: Agencja Modeli i Modelek e-prom

Agencja Modelingowa e-prom pytania i odpowiedzi

Po wybraniu przez Państwa modela lub modelki oraz omówieniu szczegółów przystępujemy do realizacji zlecenia.  Stworzone materiały reklamowe przy współpracy z naszym fotografem, wizażystką, stylistką zostaną Państwu przekazane w wysokiej jakości.  Można ich używać do promocji firmy w Internecie, w tym social mediach, sklepie, telewizji, blogu. 

Agencja modelingowa (agencja modelek, agencja modeli) jest odpowiedzialna za wyszukiwanie i zarządzanie modelkami/ modelami oraz ich karierą. Agencja obejmuje organizację castingów dla czołowych agencji zagranicznych, a współpracujący zespół doświadczonych fotografów, stylistów i projektantów mody dba o odpowiedni rozwój kariery każdego modela i modelki. Agencja modelek to firma zajmująca się działalnością w branży modelingowej. Tego typu agencja łączy modelki, modeli, hostessy i hostów z potencjalnymi klientami. Agencja zapewnia niezbędne wsparcie na każdym etapie modelki/ modela. 

Z usług agencji modelek najczęściej korzystają firmy odzieżowe, kosmetyczne i jubilerskie oraz przedsiębiorcy prowadzący sklepy internetowe. Stworzone materiały służą promocji produktów, marek czy usług.  Agencja modelek realizuje indywidualne spotkania, dobierając modelkę, aby pomóc dopasować jej kondycję fizyczną, taką jak waga czy wygląd, do wymagań klienta.

Aby zgłosić się do agencji modelingowej e-prom wystarczy uzupełnić formularz powyżej.

Modeling pochodzi od słów Model, (modelka) czyli współcześnie osoby specjalizującej się w pozowaniu dla artystów (fotografowie, malarze, rzeźbiarze) lub pokazywaniu ubrań podczas pokazów mody.

Po raz pierwszy użyto słowa w 1570 roku, gdzie oznaczało "podobieństwo wykonane w skali", "zestaw projektów architekta" W języku francuskim słowo zaczeło się pojawiać w 16 wieku: "modelle" z włoskiego modello - kształtować np. z gliny.  W 1650 roku, modeling oznaczał po raz pierwszy oznaczał "działanie doprowadzenia do pożądanego stanu".  Modeling jako porównanie osoby, która służy lub może służyć jako wzór lub typ pochodzi z lat 30. XVII wieku.

Agencja modeli męskich

Modeling to nie tylko domena kobiet. Mężczyźni również są bardzo dobrzy w tej branży, a wielu z nich odnosi duże sukcesy na rynku międzynarodowym. Nasza agencja modeli oferuje wynajem i współpracę z modelami. w swojej bazie modeli posiadamy wielu modelów, w tym modeli fitness.

Agencja Modelingowa e-prom

E-prom to Agencja Modelingowa zatrudniająca modeli i modeli do wynajęcia. Nasza agencja oferuje produkcje sesji zdjęciowych i wideo, usługi graficzne, make up do wynajęcia