Partnerzy Biznesowi

Szukają Państwo sposobu na rozbudowanie sieci swoich kontaktów biznesowych?

Możemy pomóc Wam nawiązać kontakt z rzetelnymi Przedsiębiorcami, z którymi współpracujemy. Są to sprawdzone firmy i oferenci usług, którzy od wielu lat w sposób ciągły wspierają naszych klientów. Dzięki mojemu poleceniu traficie Państwo bezpośrednio do właścicieli tych firm. Pominiecie tym samym sekretariaty, osoby pośredniczące oraz inne ,,przeszkody", które zabierają cenny czas i utrudniają nawiązanie biznesowej współpracy.

Dzięki udzielonej przeze mnie rekomendacji, znajdziecie się Państwo w rękach Solidnych Fachowców, którzy pomogą wam rozwinąć biznes.

Współpraca biznesowa na najwyższym poziomie

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym biuro@e-prom.com.pl lub też pod numerem telefonu 792-817-241

Po wskazaniu interesującej Państwa Firmy (branży) jestem w stanie umówić Państwa na spotkanie z właścicielem wybranej firmy lub też przekażę dane kontaktowe do bezpośredniego kontaktu.

Violetta Józefowska

Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa JN


Gwarancje ubezpieczeniowe,ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Paweł Stelmach

Kancelaria Audyt FK


Prowadzenie ksiąg handlowych i pozostałych ewidencji (KPIR, ryczałt) Nadzór księgowy, Obsługa kadrowo-płacowa, Doradztwo księgowo-podatkowe, Audyty księgowe i podatkowe, Reprezentacja w trakcie kontroli

Anna Sikorska

H4B sp. z o.o.


Obsługa informatyczna firm

Krystian Samek

Prime English School


Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania metodą komunikacyjną. Możliwość skorzystania z dofinansowania kursu do 87% jego ceny. Wykwalifikowani lektorzy polskojęzyczni oraz native speakers.

Elżbieta Reichert-Kądziołka

radca prawny / adwokat


Obsługa prawna przedsiębiorców (kompleksowa, doraźna), pomoc prawna dla osób fizycznych. Sprawy rodzinne, własnościowe, odszkodowawcze (medyczne, komunikacyjne), umowy. Prowadzenie spraw przed sądami. Nie komplikujemy spraw prostych, skomplikowane rozwiązujemy. Współpracujemy ze specjalistami. Promujemy mediacyjne podejście do rozwiązywania konfliktów. Więcej na www.radcowie-prawni.pl

Patryk Borzęcki

Platinum Eye


Doradztwo w zakresie Kredytów Gotówkowych, Hipotecznych oraz Firmowych spośród 21 banków. Dobieranie i negocjowanie najkorzystniejszych ofert dla klienta oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Optymalizacja aktualnych umów kredytowych, negocjacje tańszych i lepszych ofert oraz odzyskiwanie zbędnych kosztów.

Andrzej Bogdał

Optisystem


Obsługa oprogramowania Comarch ERP, doradztwo optymalnego oprogramowania, wdrożenia, szkolenia, migracja z innych systemów, asysta personalna

Daniel Martuszewski

Axart Media


Tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji webowych

Grzegorz Błaszczyk

Fair Invest


Fair Invest - Uczciwe Inwestowanie. Pomagam klientom zarabiać na oszczędnościach. Zakres działalności: fundusze inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne.

Agata Kurowska

Natural-Detox


Diagnostyka przyczyn problemów zdrowotnych, oraz naturalne holistyczne wsparcie zdrowia. Testy alergiczne, testy obciążeń, terapie antynikotynowe, oczyszczanie organizmu, oraz dietetyka.

Tobiasz Pokrzyk

Promointeract


Szkolenia marketingowe, Szkolenia social media - Pozyskiwanie klientów poprzez messengera facebooka, Strategie i plany marketingowe, wsparcie działań sprzedażowo-marketingowych firm.

Aneta Frysiak-Radom

Pośrednictwo Finansowe agent ubezpieczeniowy dla MetLife


Pośrednictwo Finansowe mgr Aneta Frysiak-Radom.Zajmuję się pośrednictwem ubezpieczeniowym od 2004 roku. Jest agentem ubezpieczeniowym firmy MetLife. Zapewniam kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń na życie. Proponuję doradztwo w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania programu ubezpieczeniowego, emerytalnego.

Iwona Florek

F-PAX PRZESYŁKI KURIERSKIE


Przesyłki kurierskie krajowe i międzynarodowe, drobnicowa spedycja krajowa i międzynarodowa w transporcie przesyłek paletowych, organizacja wysyłki towarów dla firm i osób prywatnych

Grzegorz Wikar

Wikar Sp z o.o.


Generalny wykonawca inwestycji

Marcin Król

AD-COLORS MARCIN KRÓL


Studio Reklamowe, Druk Wielkoformatowy: banery, folie, tablice, plakaty, płótna,rollupy, Stoiska wystawiennicze, Oklejanie witryn oraz samochodów., Druk cyfrowy: ulotki, katalogi, albumy, wizytówki, identyfikatory, zakładki, plakaty, menu,

Michał Kubisz

Wedding Bar


Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, wesel, eventów

Krystian Borzęcki

KB Auto Detailing - Profesjonalna myjnia samochodowa.


Specjalizujemy się w renowacji lakieru(polerowaniu), aplikacji wosków oraz powłok ochronnych kwarcowych i ceramicznych. Kompleksowo wyczyścimy i zabezpieczymy wnętrze Twojego samochodu, usuniemy roztocza, wilgoć, grzyby, nieprzyjemny zapach po papierosach, zapachy po pupilach.

Strefa 52


Strefa 52 Paintball/Quady

Michał Świerad

BHP Świerad


Szkolenia i usługi w zakresie BHP dla firm z każdej branży, dokumentacje powypadkowe, stały nadzór nad sprawami BHP, kursy pierwszej pomocy , szkolenia przeciwpożarowe, szkolenia hakowych-sygnalistów.

Mieszko Sychowski

Sanus


Świadczymy nasze usług na rynku sądeckim od 1996 r. Główny pion naszej działalności to rehabilitacja wad postawy, Integracja Strukturalna ciała, oraz autorski program ćwiczeń grupowych "Szkoła Kręgosłupa". Zajmujemy się również komputerową diagnostyką wad stóp i wyrobem indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Andrzej Sromek

SROMEK


Klimatyzacja, chłodnictwo, spawalnictwo, mechanika, elektronika, wulkanizacja.

Jan Tomasiak

Era Kamienia


Maria Duch

Ogrody


Tereny zieleni, ogrody - projektowanie, utrzymanie

Michał Dobranowski

Farby, lakiery, kleje


Sprzedaż farb, lakierów, klejów i akcesorii malarskich.

Marek Połomski

Automatyka, wideodomofony, ogrodzenia, serwis


Nasza firma zajmuje się sprzedażą automatyki bramowej, wideodomofonów, bram garażowych i ogrodzeniowych, ogrodzeń oraz stolarki aluminiowej i stalowej, okien i drzwi. Oferujemy tylko sprawdzone produkty renomowanych firm jak np.: Wiśniowski, BFT, Nice, Came, Leelen, Commax, Joniec

Robert Barczyk

wykładziny


założona została w 2008 roku i od tego czasu aktywnie buduje swoją pozycję na rynku obiektowych pokryć podłogowych, oferując szeroki zakres usług związanych z dostawą i kompleksowym montażem wykładzin.

Daniel Czernecki

Opakowania Ekologiczne


W naszej ofercie znajda Państwo przede wszystkim opakowania zbiorcze, tekturowe, z nadrukiem w 3 kolorach lub bez, w dowolnej formie i projekcie. Wszystkie łączy jedna cecha: zachowują zadane parametry techniczne i technologiczne, są wykonane z tektury o umówionej gramaturze, wysokiej jakości. Wykonujemy opakowania z 3- i 5-warstwowej tektury (B, C, E oraz EB i BC) GWARANTUJEMY produkt najlepszej klasy i w atrakcyjnej cenie.

Jakub Filipowicz

LINE-X | Poliuretanowe powłoki ochronne


Aplikujemy trwałe oraz ochronne powłoki Line-X, tego typu warstwy ochronne zabezpieczają zewnętrzną oraz wewnętrzną stronę samochodu. Często stosowane są w zabezpieczeniach przestrzeni ładunkowej. Dzięki elastycznym właściwością doskonale chronią przed zarysowaniem oraz działają antypoślizgowo, posiadają certyfikat który umożliwia kontakt z żywnością. Powłoki antybakteryjne przeznaczone są do stosowania w przemyśle spożywczym. Posiadają także właściwości tłumienia hałasu i drgań.

Tomasz First

Produkcja bram i ogrodzeń


Produkowane przez nas bramy, ogrodzenia, furtki, cechują się solidną i nowoczesną konstrukcją, ciekawym wzornictwem i walorami estetycznymi. Dbając o trwałość i jakość naszych wyrobów korzystamy wyłącznie z materiałów i surowców wysokiej klasy, sprawdzonych konstrukcji i technik montażu. Począwszy od doboru parametrów stali i wielkości użytych materiałów, aż po stosowanie tak trwałych połączeń jak nity.