fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// analiza profili social media

Audyt social media - analiza i optymalizacja profili społecznościowych

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są kluczowym narzędziem w marketingu online. Dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednią optymalizacje profili społecznościowych każdego biznesu oraz poddanie ocenie konta reklamowego firmy. Audyt social mediów to proces analizy Twojego profilu w kanałach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn czy Instagram.

// dowiedz się, co możesz zyskać

Audyt mediów społecznościowych -  korzyści

Odpowiednio przeprowadzone audyty social media niosą ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na dokładne zbadanie profilu marki, w tym kompletności i bezpieczeństwa kont reklamowych, harmonogramu publikacji, liczby monitorowanych zdarzeń oraz poprawności uzupełnienia katalogu produktów. Dzięki audytowi możemy również sprawdzić zasięg postów i skuteczność publikowanych treści, a także analizować procesy komunikacji i organizację pracy. Analiza procesów komunikacji pozwala na zbadanie, czy nasza komunikacja dociera do określonej grupy docelowej w sposób właściwy, czy też warto zmienić strategię.

Audyt social media pozwala również na analizę działań konkurencji. W przypadku analizy konkurencji możemy porównać nasze działania z działaniami innych marek na rynku.

Kompleksowy audyt mediów społecznościowych pozwoli nam na dokładną analizę naszego konta w social mediach oraz na podjęcie działań, które pozwolą poprawić wyniki.

// tylko to co najlepsze

Audyt kanałów social media

Istnieje wiele narzędzi, które mogą pomóc w analizie Twojego profilu w mediach społecznościowych. Do najpopularniejszych narzędzi tego typu należą: Excelowa wtyczka Analytics Edge, narzędzia Google Analytics, RoAS kampanii sprzedażowej, a także płatne narzędzia do analizy działań w mediach społecznościowych.

Przeprowadzenie audytu social media jest procesem skomplikowanym, ale bardzo ważnym w kontekście działalności firmy w internecie. Specjaliści z agencji E-Prom pomogą Ci w przeprowadzeniu profesjonalnego i kompleksowego audytu na poszczególnych kanałach społecznościowych! Zgłoś się do Nas i zbuduj biznes przynoszący zysk!

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.