fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// skuteczność, którą można policzyć

Audyty kampanii PPC

Skuteczność

Dogłębnie zbadamy skuteczność waszych kampanii PPC i sprawdzimy czy są prowadzone prawidłowo.

Optymalizacja

Zaproponujemy rozwiązania, które zwiększą ich wydajność, a co za tym idzie, Twój zarobek.

Raport

Sporządzimy dla Was czytelny i jasny raport, na podstawie którego łatwo wprowadzicie konieczne zmiany.

// jak to działa?

Audyt Google Ads - sprawdzanie skuteczności reklam

Jeśli prowadzisz kampanie reklamowe PPC w Google Ads lub na innych platformach, to wiedz, że audyt kampanii PPC to kluczowe narzędzie w mierzeniu skuteczności reklam i osiąganiu celów biznesowych. Czym właściwie jest reklama PPC oraz audyt PPC? Kampania PPC to forma reklamy, w której reklamodawca płaci tylko za kliknięcia w reklamę. W ramach kampanii PPC, umieszcza się reklamę na stronie wyników wyszukiwania lub na stronie internetowej, a opłaty są naliczane tylko w sytuacji kliknięcia w nią. Z kolei audyt kampanii PPC to proces analizowania, czy kampania Google jest skuteczna i przynosi efekty. Polega na weryfikacji słów kluczowych, trafności kampanii, treści reklam, stron docelowych oraz wyników osiąganych na poszczególnych urządzeniach i grupach reklamowych.

// najszybciej jak się da!

Przeprowadzanie audytu kampanii PPC

Najlepszym sposobem na przeprowadzenie audytu kampanii pay per click jest wykorzystanie Google Analytics. Dzięki temu można dokładnie przeanalizować całą kampanię, sprawdzić wyniki osiągane przez poszczególne słowa kluczowe, kliknięcia oraz odbiorców. Kolejnym etapem jest weryfikacja strony docelowej, na którą kierowane są reklamy. Musi ona być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem celów biznesowych oraz potrzeb potencjalnego klienta, a także zapewniać intuicyjną i przejrzystą nawigację. Co wpływa na skuteczność kampanii? Skuteczność zależy od wielu czynników, takich jak trafność słów kluczowych dodanych do grupy reklam, jakość treści reklamowych, strony docelowe, grupy reklamowe oraz budżet inwestycji. Jak zwiększyć skuteczność kampanii PPC? Aby zwiększyć skuteczność kampanii PPC, warto skupić się na trafności słów kluczowych i jakości treści reklamowych.

// logotyp opisujący twoją działalność!

Kampanie PPC - dlaczego warto stosować audyt?

Audyt kampanii pay per click jest najlepszym rozwiązaniem na początku współpracy z platformą Google Ads. Umożliwia on weryfikację skuteczności kampanii oraz znalezienie sposobów na zwiększenie sprzedaży i konwersji na stronach sklepów internetowych. Audyt Google Ads jest niezbędny dla każdego, kto chce efektywnie promować produkty lub usługi w internecie. Dzięki niemu można ocenić trafność kampanii oraz to, czy kampanie Google Ads są skuteczne, zoptymalizować koszty oraz dopasować reklamy do potrzeb potencjalnych klientów.

Ważne jest również sprawdzenie trafności kampanii na urządzeniach mobilnych. Audyt kampanii Google powinien uwzględniać także analizę wyników wyszukiwania i konwersji, aby w pełni ocenić skuteczność, jaką przynosi cała kampania PPC.
Na zakończenie audytu podsumowuje się wyniki w formie dokumentu, który na późniejszym etapie pomoże podejmować efektywniejsze działania reklamowe i jeszcze bardziej skuteczne kampanie. Dzięki temu można uzyskać cenną wiedzę na temat skuteczności kampanii i sposobów na jej doskonalenie.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.