fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Kaufland: marketplace skrojony pod ciebię

Sprzedaż na Kaufland

Prowadzisz własny sklep internetowy i myślisz o rozpoczęciu sprzedaży swoich produktów poprzez najbardziej popularny marketplace w Niemczech?

// twoje miejsce w świecie e-commerce

Kaufland marketplace

Kaufland jest jednym z najszybciej rozwijających się marketplace’ów na terenie Niemiec i podobnie jak pozostałe platformy e-commerce, umożliwia sprzedaż produktów przez niezależnych sprzedawców na swojej stronie. Codziennie korzystają z niego miliony odwiedzających użytkowników, dzięki czemu umożliwia dotarcie do kupujących w całych Niemczech. Zostań częścią społeczności i podobnie jak wiele innych przedsiębiorstw, również skorzystaj z możliwości sprzedaży swoich produktów na platformie Kaufland.

// znana marka przyciągająca klientów

Kaufland.de - obsługa konta

Prowadzenie marketplace Kaufland niesie wiele zalet dla sprzedawców.
Platforma oferuje dostęp do dużej bazy klientów, którzy każdego dnia odwiedzają stronę Kaufland w poszukiwaniu produktów różnego rodzaju.
Ponadto, platforma zapewnia narzędzia do zarządzania sprzedażą, płatnościami i dostawą, co ułatwia proces sprzedaży i zwiększa efektywność działań sprzedażowych.

Dlaczego warto sprzedawać na platformie Kaufland? Korzystanie z platform marketplace jest jednym ze sposobów na efektywne podniesienie sprzedaży w firmie. Daje niesamowite możliwości dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów, co stanowi także budulec dla rozpoznawalności marki, a także zaufania wśród klientów. Sieć Kaufland należy do marek znanych i cenionych, dlatego też klienci są skłonni ufać sprzedawcom korzystającym z tej platformy.

// twój własny opiekun

Marketplace Kaufland - poprowadzimy Twoje konto

Chcesz sprzedawać na kaufland.de, ale nie wiesz jak zacząć? Zgłoś się do Agencji E-prom!

Pomożemy Ci nie tylko zacząć sprzedaż na kaufland.de, ale także na bieżąco ją rozwijać. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie – od założenia konta, aż po jego kompleksową i bieżącą obsługę. Optymalizujemy i uzupełniamy oferty w nowe produkty, aby Twoi klienci mieli możliwość dostępu do aktualnych ofert. Prowadzenie konta sprzedawcy oraz obsługa sprzedaży jest prowadzona w języku niemieckim na poziomie zaawansowanym, więc nie musisz obawiać się o bariery językowe. Żadne wysokie wymagania jakościowe nie są przeszkodą w obsłudze kont sprzedażowych przez naszych specjalistów.

// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.