fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// analiza działań użytkowników

Konfiguracja Google Analytics

Konfiguracja konta Google Analytics polega na ustawieniu i skonfigurowaniu narzędzi do zbierania, analizowania i raportowania danych związanych z witryną internetową lub aplikacją mobilną. Obejmuje ona wiele różnych ustawień, których dokonuje się bezpośrednio na koncie Analytics.

// dowiedz się co możesz zyskać

Dokładne i przydatne informacje dla Twojego biznesu - konto Google Analytics

Poprawna konfiguracja Google Analytics jest kluczowa dla uzyskania dokładnych i przydatnych informacji o użytkownikach witryny lub aplikacji, co pozwala na lepsze zrozumienie i zoptymalizowanie działania strony w celu poprawy doświadczenia użytkownika i skuteczności działania.

Konfiguracja konta analitycznego jest podstawą, jeśli chcesz śledzić ruch na swojej stronie internetowej. Dzięki usłudze analitycznej Google, możesz uzyskać wiele wartościowych informacji o użytkownikach i ich zachowaniu na Twojej witrynie. Po poprawnym umieszczeniu kodu Google Analytics na stronie internetowej, konta Analytics umożliwiają dokonywania szczegółowych analiz dotyczących strony internetowej i interakcji, jakie użytkownicy podejmują w obrębie strony. Między innymi możesz kontrolować liczbę odwiedzin, czas trwania sesji na stronie, źródła ruchu, konkretne zachowania użytkowników, współczynnik konwersji i współczynnik odrzuceń oraz mierzyć efektywność Twojej witryny. Możesz także skorzystać z ustawień zbierania list remarketingowych, które z powodzeniem można wykorzystać później do tworzenia remarketingowych kampanii reklamowych.
Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz przeprowadzić analizę strony internetowej i wprowadzać ewentualne zmiany w celu poprawy efektywności jej działania.

// tylko to, co najlepsze

Google Analytics 4 - bezpłatne narzędzie analityczne

Aby rozpocząć korzystanie z bezpłatnej usługi analitycznej Google, konieczna jest konfiguracja konta analitycznego, która opiera się na kilku kluczowych etapach. Przede wszystkim musisz utworzyć konto Google Analytics i przypisać do niego adres URL witryny. Następnie konieczne jest dodanie kodu śledzenia na stronę internetową. W kolejnym kroku należy umieścić w kodzie identyfikator śledzenia Twojego strumienia danych.
Dla ułatwienia sobie zadania, można wykorzystać narzędzie jakim jest Google Tag Manager, który umożliwia łatwe dodawanie oraz zarządzanie tagami, bez konieczności wprowadzania zmian w kodzie strony.

// zdaj się na fachowców

Połącz Google Analytics z Google Search Console

W kolejnych etapach należy określić typ śledzenia oraz cele i transakcje – między innymi ustawienie przekierowania na stronę zamówienia lub wypełnienie formularza.
Wszystkich zmian można dokonać w panelu administracyjnym na swoim koncie Google Analytics.
Dla większej efektywności śledzenia, możesz połączyć konto Google Analytics i Google Search Console, co umożliwi podgląd zapytań wprowadzanych przez użytkowników w wyszukiwarkę.
Popraw skuteczność swojej witryny – skorzystaj z możliwości, jakie daje Google Analytics 4.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.