fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Sztab specjalistów optymalizujących pracę

Pozostałe marketplace

W świecie e-commerce można znaleźć wiele potężnych platform sprzedażowych, które dają możliwość dotarcia do tysięcy użytkowników każdego dnia. Poza największymi i najbardziej popularnymi platformami sprzedażowymi, jak np. Allegro, Ebay czy Amazon, mamy także możliwość korzystania z marketplace’ów mediów społecznościowych!

// prześcignij konkurencję

Obsługa marketplace Instagram i Facebook

Obsługa marketplace Facebook’a czy Instagrama to bardzo duża szansa dla sprzedawców na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Poza standardową funkcjonalnością portali, jaką jest budowanie społeczności, zdobywanie zaufania oraz budowanie świadomości i rozpoznawalności marki, każdy z nich umożliwia także prowadzenie własnego sklepu. Jest to jedna z najlepszych dróg na dotarcie do nowych klientów! Dodatkowo, kampanie reklamowe prowadzone bezpośrednio przez Facebook Ads podbijają widoczność oraz usprawniają proces sprzedaży produktów.

// Jakość, której oczekujesz

Agencja E-Prom obsługuje sprzedaż na wszystkich platformach

Agencja marketingowa E-Prom posiada wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce. Każdego dnia kompleksowo prowadzimy konta sprzedażowe wielu Naszych klientów z różnych branż. Poza prowadzeniem konta firmowego, prowadzimy także kampanie reklamowe, które jeszcze bardziej wpływają na widoczność firmy w internecie oraz na zwiększenie sprzedaży produktów firmy. Poprowadź własny sklep internetowy przy użyciu marketplace’ów w mediach społecznościowych i dotrzyj do tysięcy odbiorców i potencjalnych klientów!

Dzięki naszemu doświadczeniu w handlu zagranicznym, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w rozkręceniu sprzedaży od zera. Nasi specjaliści zadbają bowiem o dostosowanie opisów, jak i zdjęć produktów do wytycznych eBay. Z naszą pomocą zatowarowanie eBay będzie procesem szybkim i przebiegnie bez komplikacji – zatroszczymy się bowiem o każdy szczegół.

Eksperci z naszej firmy zadbają o pozytywny wizerunek marki poprzez profesjonalną obsługę obcojęzycznych klientów i pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów. Na Państwa barkach spocznie jedynie wysyłka paczki z zakupionym przez klienta towarem. Dzięki temu zyskają Państwo kolejne cenne źródło stałych klientów, a obsługa całego procesu sprzedażowego nie stanie się zbyt skomplikowana.

// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.