fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// analiza jakości treści

Analiza treści - audyt content marketingu

W dzisiejszych czasach, kiedy internet jest jednym z głównych źródeł informacji dla konsumentów, content marketing odgrywa kluczową rolę w budowaniu wizerunku marki oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Jednakże posiadanie wysokiej jakości treści na stronie internetowej nie gwarantuje sukcesu. Dlatego, w celu osiągania coraz lepszych wyników, firmowe strony internetowe powinny być poddawane regularnemu audytowaniu zawartych na nich treści.

// dowiedz się, co możesz zyskać

Audyt treści

Audyt treści to proces oceny jakości i skuteczności zawartości strony internetowej. Przeprowadzając audyt contentu, możesz dowiedzieć się, jakie treści przynoszą najlepsze wyniki pod kątem wyszukiwarek internetowych i jak poprawić ich jakość, aby przyciągnąć więcej ruchu organicznego na swoją stronę.

Przeprowadzając audyt treści należy wykonać kilka istotnych kroków. Należy zbadać pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania dla fraz kluczowych związanych z branżą. Analiza treści e-commerce jest ważnym elementem w procesie audytu content marketingowego. Należy sprawdzić, jakie treści są najbardziej popularne wśród użytkowników, a także jakie treści należy poprawić lub usunąć. Kolejnym krokiem jest linkowanie wewnętrzne oraz linki wychodzące i ich analiza. Ważne jest również sprawdzenie, jakie słowa kluczowe są najlepiej dopasowane do Twojej strony i czy treści są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania.

// tylko to co najlepsze

Audyt contentu - korzyści

Przeprowadzanie audytów na stronie internetowej może przynieść wiele korzyści. Warto wiedzieć, że poprawa treści na stronie internetowej to proces ciągły, który wymaga regularnej aktualizacji i dodawania nowych treści. Audyt treści to kluczowy element skutecznego content marketingu, który pozwala na analizę istniejących działań content marketingowych oraz dostarcza wskazówek, jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć pozytywne wyniki w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki audytowi dowiadujesz się, jakie działania contentowe musisz podjąć i co musisz poprawić na swojej stronie, aby zbudować wyższy poziom widoczności strony w wyszukiwarce Google. Jasne wskazówki z wyników audytu pomogą Ci w poprawie jakości i skuteczności contentu, przyciągnięciu nowych klientów, zwiększeniu sprzedaży oraz poprawie wizerunku marki.

// zdaj się na fachowców

Przeprowadzimy audyt content marketingu na Twojej stronie

Chcesz zbudować większą widoczność strony firmowej? Zgłoś się do nas! Nasi specjaliści przeprowadzą profesjonalny audyt treści na Twojej stronie oraz na blogu firmowym. Audyt treści to nie tylko analiza strony ilościowej, ale również jakości i jej odpowiedniości do potrzeb odbiorców. Wyspecjalizowani pracownicy E-Prom, dzięki swojemu doświadczeniu, w odpowiedni sposób przeprowadzą audyt, uwzględniając wszystkie istotne elementy strony internetowej.

Po odpowiednio przeprowadzonym audycie treści uzyskujesz ważne informacje dotyczące treści strony wymagających poprawy. Nasza agencja marketingowa również służy wsparciem i pomocą w kwestii optymalizacji i pozycjonowania Twojej strony, co z kolei przełoży się na wysoką widoczność strony, zwiększenie ruchu na stronie i w efekcie na zwiększenie sprzedaży.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.