Sprzedaż na Słowacji 🇸🇰

Słowacja to niewielki kraj, liczący około 5,5 miliona mieszkańców. Jest to bardzo prężny i spory rynek dla e-commerce, aż 85 proc. Słowaków posiada dostęp do internetu i większość z nich chętnie z niego korzysta również w czasie zakupów. Rynek handlu online rośnie tu szybko, a wzrosty zostały dodatkowo przyśpieszone przez pandemię i zamknięcie sklepów stacjonarnych. W czasie ograniczeń i obostrzeń Słowacy tak jak większość klientów całej Europy skierowało się w stronę zakupów nie stacjonarnych.

Nasza agencja reklamowa jest w stanie pomóc Państwu w sprzedaży zagranicznej na sąsiadujących rynkach. Posiadamy zaplecze logistyczne, informatyczne i językowe konieczne do skutecznego prowadzenia sprzedaży z zagranicą. Towary mogą być magazynowane w naszych magazynach, gdzie nasi pracownicy od A do Z zajmują się wysyłką paczek do klientów.

Jak sprzedawać na Słowacji?

Ekspansja na sąsiadujące rynki to jeden z możliwych sposobów rozwoju. Wchodząc na rynki zagraniczne często można osiągnąć więcej niż pozostając na rynku lokalnym. Pokonanie barier dotarcia do większej liczby klientów nie jest tak trudne, gdy posiadamy odpowiednie zaplecze.

Wszystko co musisz wiedzieć o sprzedaży na Słowacji

Bardzo często właściciele firm mają fenomenalne produkty, które cieszą się dużą popularnością w regionie, jednak największym problemem firm z regionu jest bariera językowa związana z komunikacją z klientem czeskim lub słowackim. Sklepy internetowe, które sprzedają towary w Polsce mogą skorzystać z naszych usług, by na atrakcyjnych cenowo warunkach rozszerzyć sprzedaż również do naszych sąsiadów. Obecnie to właśnie Czechy i Słowacja stają się najbardziej obiecującymi rynkami dla e-commerce.

Słowacki rynek e-commerce pomimo stosunkowo niewielkiemu rozmiarowi obecnie podlega silnemu rozwojowi, 85 proc. Słowaków posiada dostęp do internetu i prawie cała ta grupa aktywnie korzysta z tego narzędzia. W wyniku zmian wywołanych pandemią i wprowadzanymi ograniczeniami, zmieniły się przyzwyczajenia Słowaków i obecnie, co raz większa ich liczba korzysta z zakupów online. W czasie nabywania dóbr w większości korzystają ze smartfonów, dlatego warto dostosować swoją stronę do obsługi mobilnej. Tak jak inni klienci, mieszkańcy Słowacji lubią rabaty i korzystają z programów lojalnościowych. Biorą również pod uwagę opinie i czytają komentarze w sieciach społecznościowych, dlatego tak ważne jest budowanie świadomości o swojej marce i dbanie o pozytywne oceny w sieci.

Tak samo jak nasze zachowania również sposoby robienia zakupów przez Słowaków zmieniły się w ostatnim czasie. Co raz większa popularność zakupów w sklepach internetowych i na platformach E-commerce sprawiają, że możliwość wejścia na rynek zagraniczny staję się co raz bardziej kuszący. Przedstawienie klientom zagranicznym oferty naszych krajowych producentów może okazać się efektownym krokiem na przód. Klienci Słowaccy po dobrych doświadczeniach z konkretnym sprzedawcą stają się wiernymi klientami i szybko przywiązują się do wygodnych i dla nich opłacalnych rozwiązań. Są też bardzo świadomymi konsumentami, którzy skłoni są skierować się w stronę rozwiązań ekologicznych i bardziej korzystnych dla środowiska.

Rozwój jest warunkiem dobrego funkcjonowania. Sprzedaż zagraniczną naszych klientów rozwijamy dzięki budowaniu dla nich sklepów internetowych z obsługą kilku języków. Do tego dochodzi również wspieranie sprzedaży na takich portalach jak Ebay, Allegro czy czesko-słowackie portale aukcyjne. Połączenie tych wszystkich możliwości gwarantuje wysokie wyniki sprzedaży w krótkim odstępie czasowym.

Co możemy Ci zapewnić?

Zobacz korzyści wynikające z współpracy z e-prom:

Prowadzenie sprzedaż eBay Etsy Amazon obsługa platform sprzedażowych Anglia Wielka Brytania
KOMLEKSOWA OBSŁUGA SPRZEDAŻY NA SŁOWACJI

Wprowadzanie nowych produktów, kontakt z klientem obsługę sklepu internetowego lub platform sprzedażowych pozostaw nam. 

Obsługa Klienta Wielka Brytania
KONTAKT Z KLIENTEM SŁOWACKIM

Obsługa zamówień, reklamacji. Kontakt i interwencja z platformami sprzedażowymi w przypadku jakichkolwiek problemów. 

WYSTAWIANIE AUKCJI / OGŁOSZEŃ PO SŁOWACKU

Bez trudu sprzedamy Twoje towary na zagranicznych portalach. Możemy także stworzyć dla Ciebie zagraniczny sklep internetowy

Obsługa klienta w języku słowackim i czeskim
TŁUMACZENIE AUKCJI NA SŁOWACKI I CZESKI RYNEK

Posiadamy specjalistów ds. sprzedaży zagranicznej na Słowacji i Czechach posiadających wiedzę marketingową. Mamy szeroką wiedzę jak prowadzić sprzedaż internetową.

🌎 Gotowy na sprzedaż międzynarodową?

Kontakt z e-prom to pierwszy krok do skutecznej dystrybucji na Słowacji i Czechach.
✍️ Napisz do nas już teraz. Sprawnie odpowiadamy na wiadomości.

👋Hej, Chcesz zacząć sprzedaż na Słowacji?
Ale, nie wiesz, od czego zacząć? Napisz!

Dorota Szczepaniak przedstawiciel handlowy e-prom

Dorota Szczepaniak

Opiekun Klienta w e-prom.

+ 48 786 125 025