fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// blog firmowy jako sposób walki z algorytmem google

Prowadzenie bloga

Wiele firm decyduje się obecnie na prowadzenie bloga firmowego. Wybierając tematykę bloga związaną z branżą, którą zajmuje się dana firma, jesteś w stanie docierać do nowych odbiorców i potencjalnych klientów, poprzez tworzenie angażujących treści związanych z danym tematem. Prowadzenie swojego bloga na firmowej stronie to dobry sposób na budowanie widoczności strony internetowej oraz zwiększenie wartościowego ruchu na stronie. Dlatego zdecydowanie każda firma powinna rozważyć kwestię założenia bloga.

// stań się bardziej rozpoznawalny

Blogi firmowe - sposób na dotarcie do odbiorców

Jeśli prowadzisz firmę, posiadasz własną stronę internetową i chcesz budować jej widoczność oraz docierać do coraz większego grona odbiorców i nowych użytkowników – powinieneś założyć bloga firmowego! Z punktu widzenia strategii SEO jest to bardzo dobry krok w kierunku budowania popularności strony firmy. Bardzo ważną kwestią w procesie prowadzenia bloga jest to, aby regularnie publikować posty – regularnie prowadzony blog firmowy zdecydowanie pomoże odnieść sukces nie tylko w zakresie widoczności, ale również sprzedaży usług lub produktów.

// pisz o produktach które sprzedajesz

Tworzenie bloga

Tworzenie bloga to najprostsza droga do budowania społeczności potencjalnych klientów. Angażujące treści, praktyczne poradniki, polecenia? Z pewnością posiadasz pewien zakres wiedzy na temat dziedziny, którą się zajmujesz i z powodzeniem możesz wykorzystać to w artykułach na blogu! Bez względu na rodzaj strony internetowej – w każdej dziedzinie można tworzyć wartościowe poradniki, w których użytkownicy znajdą odpowiedzi na pytania lub różnego rodzaju inspiracje, które mogą być punktem zapalnym do zakupu danego produktu.

tworzenie treści
tworzenie treści
// zdaj się na fachowców

Prowadzenie blogów firmowych

Samo założenie bloga na stronie firmowej nic nie kosztuje – prowadzenie bloga może być częścią Twojej własnej pracy! Jeśli jednak nie wiesz jak zająć się prowadzeniem bloga skorzystaj z usług naszej agencji marketingowej, która specjalizuje się w pozycjonowaniu oraz optymalizacji stron internetowych, w którego zakres wchodzi również możliwość tworzenia treści na blogi! Specjaliści z dziedziny SEO pomogą stworzyć szablon bloga, wesprą od strony technicznej, prześledzą kwestie wydajności bloga, a także podejmą szerszy zakres działań, mających na celu podniesienie widoczności Twojej strony w Internecie!

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.