fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// szeroki zakres usług w e-prom

Projektowanie ulotek

Ulotki reklamowe to jedna z form marketingu, który mocno polaryzuje osoby z branży. Jedni są ich ogromnymi zwolennikami, inni natomiast całkowicie ignorują ich skuteczność. Jak zawsze, prawda leży po środku i ulotki zastosowane w przypadku odpowiedniej branży mogą okazać się niezwykle przydatną formą reklamy.

// skuteczny i tani sposób reklamy

Projekt ulotki reklamowej

Kluczem do tego, aby ulotka przyniosła oczekiwane rezultaty, czyli przekonała klienta do skorzystania z naszej oferty, jest jej odpowiedni projekt graficzny. Ten zaczynamy od czynności jaką jest projektowanie logo. Dopiero w następnym kroku możemy przejść do samego projektu ulotki. Jej zaprojektowanie nie jest jednak kwestią prostą. Sami na pewno niejednokrotnie zauważyliście, że widząc kolejną ulotkę podobną do setek innych, nawet nie spojrzeliście dobrze na jej treść i odruchowo wyrzuciliście ją do kosza na śmieci.

Bez interesującej szaty graficznej i odpowiednich ludzi odpowiedzialnych za dystrybucję ulotek nie można bowiem liczyć na sukces.

// oszczędność dla przedsiębiorcy i szansa na dotarcie do klientów

Tworzenie ulotek

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, dobrze znamy rynek i projektując ulotki uwzględniamy wszelkie składowe mające wpływ na ich skuteczność. Z tego też względu wszystkie nasze ulotki są zawsze projektowane pod konkretną grupę docelową odbiorców. Szata graficzna dobierana jest właśnie pod gusta potencjalnych klientów, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że ulotka na pewno zostanie pozytywnie odebrana, a potencjalny klient zapozna się z jej teścią. Sam fakt, że ulotki są niewielkich rozmiarów i można je praktycznie wszędzie położyć sprawia, że stanowią one doskonałe narzędzie do marketingu bezpośredniego niemal przy każdej okazji.

Ufając zatem naszemu doświadczeniu w kwestii projektu ulotki, doboru jakości papieru oraz sposobu kolportażu, będą mieli Państwo pewność, że ulotki spełnią swoją funkcję i staną się skutecznym sposobem pozyskania klienta.

Dodatkowo, podczas projektowania ulotek, podpowiemy Państwu jak wykorzystać dodatkowe informacje na przykład o różnego rodzaju promocjach lub programach lojalnościowych, aby jeszcze bardziej wzmocnić przekaz znajdujący się na ulotce.

// oferta dopasowana do twoich potrzeb

Najwyższej jakości ulotki reklamowe

Projektowanie ulotek to jednak nie wszystko. Dużo zależy również od tego, na jakim rodzaju papieru zostanie ona wydrukowana. W trosce o pozytywny odbiór prezentowanej treści reklamowej, warto bowiem zadbać, aby ulotka była przygotowana na wysokiej jakości papierze. W ten sposób może dać swoim klientom jasny sygnał, iż mają do czynienia z firmą, która w swoich działaniach zawsze stawia na profesjonalizm.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.