Obsługa kont aukcyjnych - Allegro

Dynamiczny rozwój branży e-commerce i ewolucja przyzwyczajeń klientów sprawiają, że obecnie sprzedaż online jedynie za pośrednictwem własnego sklepu internetowego jest niewystarczająca. Aby dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów w Internecie warto wykorzystać niezwykły potencjał platform sprzedażowych i portali aukcyjnych takich jak: Allegro, eBay, Amazon czy Rakuten.

Allegro to obecnie największa platforma sprzedażowa online w Polsce, która nieustannie się rozwija i wprowadza rewolucyjne zmiany na wielu płaszczyznach równocześnie.


Aby dostosować się do nowych zasad dla ofert i wykorzystać maksymalnie wszelkie nowinki, usprawniające sprzedaż na Allegro, należy systematycznie aktualizować swoją wiedzę na temat Regulaminu Allegro. Dla sprzedających oznacza to konieczność ciągłej, niełatwej pracy związanej ze zmianą istniejących ofert i z nauką obsługi nowego edytora.

Obsługa Allegro i innych kont aukcyjnych to specjalność naszej agencji. Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy pełne prowadzenie Allegro, z uwzględnieniem najnowszych zmian, wprowadzanych na tej platformie sprzedażowej, dotyczących takich kwestii jak: wystawianie aukcji na Allegro, czy zatowarowanie Allegro. Nasze działania są kompleksowe, dotyczą bowiem zarówno audytu kont sprzedażowych Klienta i jego bezpośredniej konkurencji, jak również edycji i zarządzania aukcjami.

Skuteczna sprzedaż na Allegro!

Wprowadzenie nowych zasad dla ofert na Allegro ma na celu ułatwienie kupującym zapoznanie się z przedmiotem zakupu. Sprzedaż na Allegro nie jest łatwa m.in., dlatego, że obecnie sprzedający priorytetowo muszą dostosować swoje aukcje do urządzeń mobilnych, tak aby potencjalny klient na każdym urządzeniu (na smartfonie lub na tablecie) zobaczył ten sam, czytelny opis. Niestety wielu sprzedających nie śledzi na bieżąco nowości i unika czytania powiadomień na temat Regulaminu Allegro, harmonogramu zmian dla ofert, czy też zasad dotyczących zdjęć, tytułów i opisów przedmiotu.

Prawdą jest, że ogrom zmian jakie wdraża się obecnie na Allegro, dla wielu sprzedających jest po prostu przytłaczający. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi sprzedaży prowadzonej przez doświadczoną agencję promocyjno-marketingową. Tylko systematyczna praca nad edycją aukcji i dostosowywanie się do wymogów i przepisów tej platformy transakcyjnej, gwarantuje zachowanie ciągłości sprzedaży i daje szansę na osiągnięcie sukcesu za pośrednictwem Allegro.

Warto wiedzieć, że aż 89% konsumentów w Polsce deklaruje, iż robiąc zakupy online zwracają uwagę przede wszystkim na prosto i czytelnie przedstawione warunki zakupu takie jak: koszt i termin dostawy, warunki zwrotów i warunki reklamacji. Jeśli chcesz aby Twoje oferty spełniały wszystkie surowe kryteria postawione sprzedającym przez Allegro, nasi specjaliści pomogą Ci opracować opisy przedmiotów wyraźnie oddzielone od warunków oferty i skrupulatnie uzupełnią wszystkie obowiązkowe parametry oraz informacje w poszczególnych sekcjach.

Pamiętaj, że Allegro dokładnie sprawdza, czy sprzedający nie naruszają zasad i dobrych praktyk handlu online. Więc jeśli chcesz, aby Twoje konto sprzedażowe cieszyło się dobrą opinią, a wszelkie ostrzeżenia i blokady omijały je szerokim łukiem, zleć naszym specjalistom dostosowanie aukcji do najnowszych zmian, jakie pojawiają się w Regulaminie Allegro.

Sprzedaż na Allegro bez tajemnic!

Nasi pracownicy, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią doradzić Państwu jak atrakcyjnie i zgodnie z zasadami Allegro przedstawić graficznie produkty oraz opisać je w wyczerpujący i rzetelny sposób. Sprzedaż na Allegro nie ma przed nami żadnych tajemnic! Allegro obsługa Nasz zespół osiąga sukcesy, określone przez wymierne korzyści dla Klientów, w zakresie pozycjonowania aukcji oraz wykorzystywania wszelkich nowości, takich jak: tagi, serie produktowe, banery reklamowe czy tworzenie promocyjnych zestawów. Obsługa sprzedaży na Allegro w naszym wykonaniu to gwarancja najwyższej jakości, sumienności i zwiększenia zysków, a także szansa na podniesienie ocen od kupujących i udział w intratnych programach Allegro takich jak: Super Sprzedawca, Strefa Okazji czy Promocja Monetowa.

Obsługa sprzedaży i wystawianie aukcji na Allegro

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymujesz gwarancję, że Twoja oferta sprzedażowa zyska na atrakcyjności i będzie cieszyć się zwiększonym zainteresowaniem ze strony kupujących. Przygotowane przez nas profesjonalne szablony aukcji mobilnych ułatwią Ci obsługę konta sprzedażowego, a dopasowana strategia i metody promowania wybranych ofert, zoptymalizują koszty sprzedaży za pośrednictwem Allegro. Wysoka efektywność naszych działań jest mierzalna, co oznacza, że na każdym etapie współpracy można sprawdzić, w jakim stopniu prowadzona przez nas obsługa sprzedaży realizuje Twoje cele i zamierzenia. W ramach obsługi sprzedaży na Allegro realizujemy także kampanie reklamowe (Allegro Ads) oraz promujemy aukcje poza platformą sprzedażową np. w mediach społecznościowych lub serwisach ogłoszeniowych. Prowadzona przez Nas obsługa kont aukcyjnych jest zgodna z wszystkimi wymaganiami przez Allegro. Jest to niezbędne, aby uniknąć blokad. Obsługa kont aukcyjnych prowadzona zgodnie z regulaminem danej platformy jest wyżej wyświetlana, co skutkuje większą sprzedażą. Wystawianie aukcji i obsługa sprzedaży to nasza codzienność, która nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dodatkowymi usługami. Oferujemy również obsługę portali aukcyjnych takich jak : eBay, Amazon, Rakuten.
Więcej informacji znajdziesz na stronie : Obsługa eBay, Obsługa Amazon, Obsługa Rakuten.