fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Postaw na skuteczne Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron WWW może zapewnić wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, pieniądze i popularność. Dodatkowo dzięki pozycjonowaniu strony możesz wejść na stronę główną Google i prześcignąć konkurencję. Skorzystaj z 20-letniego doświadczenia w pozycjonowaniu i produkcji reklam. Jesteśmy liderami w branży SEO. Istniejemy na rynku od 20 lat i przeprowadziliśmy tysiące kampanii reklamowych.

Pozycjonowanie Google

Zdecydowana większość osób kończy swoje wyszukiwanie na pierwszej stronie i nie szuka dalej.

Pozycjonowanie lokalne

Lokalny koszt pozycjonowania jest niski, liczba klientów jest duża, a efekty pozycjonowania szybkie.

Doświadczenie

Zostaw konkurencję w tyle! Skorzystaj z usługi pozycjonowania słów kluczowych w wyszukiwarce Google.

// bądź pierwszy w google

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie e-commerce to zespół działań mających na celu zwiększenie widoczności stron i sklepów internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Dobra pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania to efekt systematycznej pracy, która przyczynia się do zwiększenia liczby odwiedzin klientów i zwiększenia sprzedaży. Nasza oferta to:

  • Analiza witryny pod kątem czytelności i użyteczności dla robotów Google (audyt content marketingu)
  • Dobór słów kluczowych, które wygenerują ruch na stronie
  • Optymalizacja strony pod kątem widoczności w wyszukiwarce Google
  • Praca nad zawartością witryny (content marketing)
  • Reagowanie na zmiany w algorytmach Google i na działania konkurencji
Zobacz film
// Dlaczego e-prom i skuteczne pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron www doświadczenie sztab ekspertów skuteczność

Agencja reklamowa E-Prom zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych od prawie 20 lat. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność jeszcze w czasach, gdy Internet dopiero pojawiał się w Polsce.

Agencja reklamowa E-prom na przestrzeni lat nieustannie ewoluowała, dostosowując się do dzisiejszego kształtu rynku internetowego i reklamy. Dlatego możesz być pewien, że dzięki zgromadzonemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami.

tworzenie treści
tworzenie treści
Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie legalne metody.

Elastyczne umowy

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 20 lat! Wiemy co robimy!

Twój opiekun

Własny opiekun, który zawsze odbiera telefon.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie legalne metody.

Elastyczne umowy

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 20 lat! Wiemy co robimy!

Twój opiekun

Własny opiekun, który zawsze odbiera telefon.

// dowiedz się więcej

Trzy etapy pozycjonowania: szerokie lokalne sklepów www

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie (znane również jako pozycjonowanie typu long tail) to bardzo popularna strategia SEO (search engine optimization). Polega na umieszczeniu dużej liczby bardziej złożonych fraz kluczowych i wygenerowaniu ruchu. Pozycjonowanie szerokie pozwala w krótkim czasie przyciągnąć duży ruch i zwiększyć sprzedaż.

Pozycjonowanie lokalne

Starannie zaplanowane i wdrożone strategie SEO na poziomie lokalnym przyniosły przedsiębiorstwom niewątpliwe korzyści. Jeśli prowadzisz lokalną firmę, to nie musisz rywalizować z konkurentami na poziomie krajowym. Skupienie się na Twojej miejscowości może przynieść dużo tańsze stawki i lepsze efekty pozycji słów kluczowych w wynikach wyszukiwania na słowo klucz np.: fryzjer Kraków.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepu internetowego to najbardziej skuteczny sposób promocji i reklamy. Skuteczne pozycjonowanie sklepów pozwala osiągnąć wiele korzyści biznesowych. Należy pamiętać, że wszystkie działania związane z pozycjonowaniem są czasochłonne, a więc należy uzbroić się w cierpliwość.

Dzięki pozycjonowaniu sklepów Internetowych zwiększymy liczbę wizyt w sklepie e-commerce, poprawimy widoczność Twojej marki w Internecie oraz skutecznie rozreklamujemy Twój sklep internetowy, co w efekcie przełoży się na zwiększenie zysków w sklepie internetowym.

// dowiedz się więcej

Optymalizacja SEO sklepu internetowego

Audyt strony internetowej SEO

Audyt SEO to analiza Twojej strony internetowej oraz jej otoczenia w oparciu o elementy decydujące o jej widoczności w wyszukiwarce Google. Celem audytu strony internetowej jest wyszukanie i wskazanie elementów, które należy zmienić, poprawić lub usunąć, aby uzyskać najwyższą pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google.

Optymalizacja techniczna

Zasadniczo pozycjonowanie dzielimy na działania on-site oraz off-site. Techniczna optymalizacja jest częścią działań on-site, czyli takich, które wymagają wdrożenia w obrębie strony internetowej. Nie bez powodu optymalizacja techniczna strony internetowej uznawana jest za najtrudniejszy aspekt SEO.

Podstawową zaletą poprawnie zoptymalizowanej technicznie strony jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Optymalizacja techniczna ma na celu wyeliminowanie błędów związanych z crawlowaniem i indeksowaniem strony przez roboty Google.

Zadbana i piękna strona internetowa może wzbudzić zainteresowanie odwiedzających i pomóc zwiększyć obroty firmy.

Optymalizacja treści

Optymalizacja treści to dostosowanie tekstu do wymagań wyszukiwarek, aby zwiększyć pozycję strony w wynikach wyszukiwania. To bardzo ważny element w procesie pozycjonowania, gdyż decyduje o zgodności strony z zapytaniem na podstawie treści.

Pierwszy etapem związanym z pozycjonowaniem stron internetowych jest wykonanie analizy i doboru odpowiednich słów kluczowych. Sprawdzana jest obecna widoczność sklepu, jego asortyment, kategorie produktowe i treści blogowe. Na tej podstawie przygotowywana jest poprawna struktura oferty (o ile wymaga poprawienia) i dobierane są pod nią słowa kluczowe, która najlepiej ją opisują.

Bardzo ważne jest wyselekcjonowanie odpowiednich słów, ponieważ nie wszystkie słowa wpisywane w wyszukiwarkę przez użytkownika są słowami sprzedażowymi, albo takimi które generują ruch.

Zdecydowana większość fraz kluczowych to zapytania informacyjne. Algorytmy wyszukiwarek nauczyły się rozpoznawać intencje użytkowników, stąd decydujące jest dobranie odpowiednich słów kluczowych pod intencje użytkownika.

tworzenie treści
// dodatkowe usługi E-prom

SEO - Link building Kampanie ogłoszeniowe Artykuły sponsorowane

Link building

Pozycjonowanie stron zawsze było kojarzone z pozyskiwaniem linków z innych stron internetowych. Kiedyś zadanie to było stosunkowo proste, ponieważ ilość była ważniejsza niż jakość. Eksperci z Google dokonali wielu zmian w algorytmach odnośnie link buildingu. Oznacza to że dawno stosowane metody przetwarzania nie są już skuteczne. Obecnie trzeba pozyskiwać wartościowe linki, które będą kierować do strony. Celem link buildingu jest zwiększenie zaufania domeny w wyszukiwarce Google - przez co pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania będą wzrastać.

Kampanie ogłoszeniowe

Zareklamuj się za pośrednictwem naszej agencji reklamowej, a będziesz widoczny na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych w Polsce! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które obejmują rzetelne reklamowanie firmy na największych portalach ogłoszeniowych takich jak OLX, Sprzedajemy czy Gumtree. Zapewniamy promocję Twojego biznesu w Internecie oraz rzetelnie przygotowane ogłoszenia. Dzięki kampanii ogłoszeniowej dywersyfikujemy również linki przez co pozycjonowanie stron jest naturalne.

Artykuły sponsorowane

Ogromną zaletą reklamy sponsorowanej jest możliwość dotarcia do nowych odbiorców serwisów, na którym będą zamieszczane materiały promocyjne. Autopromocja w zewnętrznej witrynie internetowej na temat związany z Twoją firmą jest szczególnie przydatna, gdy będzie kierowana do osób zainteresowanych danym obszarem.

tworzenie treści
// zaufaj fachowcom

Pozycjonowanie - opinie klientów

Grzegorz Błaszczyk | Przedsiębiorca
Grzegorz Błaszczyk | Przedsiębiorca
Polecam w 100%. Odkąd e-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci. Kompleksowo obsłużą, konkretnie doradzą i wykonają usługę bardzo rzetelnie. Zespół profesjonalistów, którzy wiedzą czym jest marketing internetowy.
Przemysław Dadaś | Przedsiębiorca
Przemysław Dadaś | Przedsiębiorca
Od samego początku działań marketingowych zauważam realne korzyści w postaci zwiększonego ruchu na stronie, oraz ilości nowych zapytań ofertowych. Polecam e-prom każdemu, kto chce zwiększyć swoją widoczność w sieci jak i rozpoznawalność marki. Młodzi i pomysłowi ludzie w e-prom to przyszłość marketingu internetowego!
Patryk Borzęcki | Przedsiębiorca
Patryk Borzęcki | Przedsiębiorca
Wcześniej korzystałem z innych agencji marketingowych i nie było efektów. Cieszę się, że trafiłem do firmy e-prom bo dopiero teraz za moje wydane pieniądze na reklamę jest realna i prawdziwa stopa zwrotu! Jeśli chcesz mieć efekty w swojej reklamie, koniecznie napisz do tej firmy, a będziesz zadowolony!