fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// skuteczne kampanie z e-prom

Allegro ADS - Skuteczne kampanie

Skuteczne kampanie na Allegro Ads – możesz szybko wyróżnić swoje oferty na Allegro i w gwałtownym tempie rozwinąć swoją sprzedaż! Nasza agencja reklamowa zoptymalizuje Twoją kampanię oraz pomoże Ci wskoczyć na wyższy poziom sprzedaży!

JESTEŚMY FIRMĄ ZE STATUSEM PARTNERA ALLEGRO ADS

Wykres przedstawia skuteczną kampanie Allegro Ads dla jednego z Naszych Klientów. Przy wydatkach poniżej 500 zł udało się osiągnąć sprzedaż na poziomie ponad 65 tysięcy złotych!

// allegro ads z najlepszymi

Kampanie Allegro ADS

Reklamy Allegro (Allegro Ads) to platforma reklamowa stanowiąca płatny system reklamowy produktów na platformie sprzedażowej Allegro. Dlaczego warto tworzyć kampanie reklamowe na platformie Allegro? Allegro to potężna platforma, która wesprze każdego sprzedawcę e-commerce. Nic dziwnego, że statystyki mówią wszystko: 1,7 miliarda wyszukiwań dziennie, 18 milionów użytkowników Allegro i 24 miliony zrealizowanych transakcji.  To właśnie ze względu na tak mocne „zaplecze”, warto skorzystać z możliwości reklamowych, jakie stwarza platforma.

Allegro Ads (podobnie jak reklamy Google) pozwala na wyświetlanie Twojej reklamy w najpopularniejszych lokalizacjach na wszystkich urządzeniach i w aplikacjach mobilnych. Z tą różnicą, że dotyczy platformy Allegro – reklamy wyświetlają się przed ofertami innych sprzedawców. Oferty sponsorowane pomogą Ci zwiększyć widoczność Twoich produktów, a co za tym idzie Twoją szansę na sprzedaż.

Szybkość

Łatwo i szybko wprowadź swoje produkty bądź zaktualizuj swoją ofertę!

Zwiększ sprzedaż

Oferty sponsorowane Allegro Ads generują dużo wyższą sprzedaż.

Stań na szczycie

Reklamy Allegro zajmują pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania.

Produkty sezonowe

Kampanie Allegro Ads ułatwiają sprzedaż produktów sezonowych.

// dowiedz się więcej

Kampanie graficzne w Allegro Ads Zwiększenie skuteczności reklamy na Allegro Zwiększenie widoczności aukcji na Allegro

Reklama graficzna na Allegro ADS to nowy format reklamowy Allegro składający się z logo, krótkiego sloganu oraz dwóch dynamicznie dobranych ofert, co zwiększa szansę na przyciągnięcie kupujących do Twojej oferty. Reklamy graficzne na Allegro są wyświetlane w dwóch miejscach: u góry strony wyników wyszukiwania oraz na stronie przedmiotu, w sekcji „O sprzedającym”.

Jak twierdzi sama platforma Allegro, 76% użytkowników Allegro podczas zakupów nie podaje wszystkich swoich parametrów, szukając produktu. Użytkownicy Allegro zazwyczaj wprowadzają bardzo ogólne zapytania i sprawdzają wyniki wyszukiwania. To właśnie do tych klientów powinna trafić reklama graficzna. Ciekawie przygotowana grafika to okazja do przyciągnięcia uwagi użytkowników, którzy są na etapie wyszukiwania produktu, ale jeszcze nie podjęli decyzji o zakupie. Kupujemy bowiem głównie oczami, więc reklama graficzna Allegro będzie idealnym wyborem dla każdego kto ma dobre zdjęcia swoich produktów.

Przykład graficznej reklamy na Allegro

Reklamy graficzne polecamy tym, którzy chcą zwiększyć widoczność swojego sklepu Allegro lub marki – tworząc reklamę możesz wykorzystać logo sklepu na Allegro i wybierać różne oferty, najlepiej z tej samej kategorii.

Pamiętaj, że możesz dodać wiele wersji reklam graficznych, aby poprawić skuteczność kampanii. Warto skorzystać z tej funkcji i przetestować różne możliwości reklamowe. Na przykład w jednej kampanii możesz skupić się na logo, a w innej kampanii możesz skupić się na reklamie konkretnej marki, którą chcesz sprzedawać. Czy wiesz, że kupujący na Allegro szukają produktów na różne sposoby, dlatego konieczne jest regularne sprawdzanie statystyk i raportów wyszukiwanych haseł, aby lepiej optymalizować swoje kampanie. Warto testować różne kampanie, stale je ulepszać i sprawdzać, które z nich przyciągają najwięcej klientów.

// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.