fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// media społecznościowe w świecie sprzedaży internetowej

Social commerce - social media jako kanał sprzedaży

W Polsce social commerce zyskuje na popularności i coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na sprzedaż swoich produktów w serwisach społecznościowych.
Social media marketing to doskonały sposób na dotarcie do potencjalnych klientów i generowanie sprzedaży, a portale społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, są doskonałym miejscem do promocji sklepu internetowego.

// dowiedz się, co możesz zyskać

Social media e-commerce - dlaczego warto

Wykorzystanie social mediów w e-commerce to świetny sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów, budowanie wizerunku marki oraz zaangażowania klientów. Dzięki social commerce można skutecznie prowadzić sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych, dotrzeć do nowych klientów oraz zwiększyć rekordy popularności w całym świecie internetu. Ponadto możemy w łatwy sposób monitorować opinie klientów, a co za tym idzie – dostosowywać działania w taki sposób, aby przynosiły one pozytywne skutki w działalności firmy.

// tylko to, co najlepsze

Wykorzystanie social mediów dla e-commerce - strategia działań w mediach społecznościowych

Social selling to doskonałe narzędzie dla sklepów internetowych. Aby wykorzystać social media w branży e-commerce, warto zastanowić się, które platformy społecznościowe są najbardziej odpowiednie dla grupy docelowej Twojej firmy. Niezależnie od wybranej platformy, warto zadbać o wizerunek marki i estetykę profilu, aby wyróżnić się w tłumie i przyciągnąć potencjalnych klientów. Dobrze zaprojektowany profil zachęci bowiem do wejścia na stronę sklepu internetowego i dokonania zakupu. Warto jednak pamiętać, że ich skuteczne wykorzystanie wymaga odpowiedniej strategii oraz stałego monitorowania i modyfikowania działań.

// walcz o lojalnych klientów

Budowanie relacji z klientami na platformach społecznościowych

I Ty zacznij prowadzić swój biznes w social mediach! Zgłoś się do agencji E-Prom, a my poprowadzimy profesjonalne działania w zakresie mediów społecznościowych. Pomożemy Ci zbudować i poprowadzić sprzedaż z wykorzystaniem dostępnych portali społecznościowych. Tak, aby przyniosły Ci satysfakcję i realny zysk. Zadbamy o odpowiednią obsługę i relacje z klientami, a także przeprowadzimy kompleksowy audyt social media!

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.