Projektowanie stron WWW

Chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, że w obecnych czasach firmowa strona internetowa jest absolutnie niezbędna w przypadku chęci prowadzenia udanego biznesu. Jeżeli klient nie jest w stanie znaleźć Państwa firmy w Internecie to zwyczajnie może przyjąć, że ona nie istnieje lub jest niegodna zaufania.

Posiadane przyciągającej wzrok i przyjaznej dla użytkowników strony internetowej jest zatem koniecznością. Jak jednak takową stronę stworzyć?

Najlepiej powierzyć to zadanie ekspertom! Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnie przygotowanych stron www. Zaprojektowane przez nas strony www pozwolą zbudować sukces Twojej firmy w Internecie. Podczas procesu tworzenia zawsze uważnie analizujemy oczekiwania naszych klientów i przedstawiamy im ofertę rozwiązań które będą idealnie dopasowane do indywidualnych preferencji. Wszystkie przygotowane przez nas strony są w pełni zgodne z aktualnymi standardami technologicznymi (W3C, HTML5 ) oraz bieżącymi trendami z branży webdesignu ( material design ).

Strony dopasowane do urządzeń mobilnych

Tworzenie stron www to obecnie w głównej mierze próba dotarcia do użytkowników mobilnych. Statystyki jasno pokazują, że już ponad połowa ruchu w sieci pochodzi z urządzeń mobilnych. Musisz zatem mieć pewność, że strona www będzie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych. Z tego względu wszystkie projektowane przez nas strony www są w pełni responsywne. Oznacza to, że dostosowują one swój wygląd do rozdzielczości ekranu, na którym zostały wyświetlone. Sprawia to, że nawet na małych ekranach użytkownik może komfortowo zapoznać się z zamieszczonymi na stronie treściami. Strona responsywna będzie zatem zawsze prezentować się bardzo dobrze i zachowa swoją pełną użyteczność bez względu na to, czy użytkownik przegląda stronę na tablecie, laptopie, smartfonie czy też ekranie monitora.

Strony landing page i serwisy internetowe

Jeżeli zależy Państwu na stronie z wyraźnym wezwaniem do działania ( Call to Action ) czy też serwisie do zaprezentowaniu własnych produktów to nasza ofertą powinna was w pełni usatysfakcjonować. Od wielu lat projektujemy bowiem z powodzeniem strony, które są w stanie skutecznie zaprezentować ofertę produktową czy też nakłonić odbiorcę do skorzystania z zaprezentowanej oferty. W przypadku tworzenia tego rodzaju witryn zawsze stawiamy na nieszablonowe rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki współczynnik konwersji dla prowadzonych działań marketingowych. Projektowanie sklepów internetowych, które konwertują skuteczniej od stron konkurencji to jedna z naszych specjalności.

System CMS czyli sam zarządzasz treścią

Zaprojektowane przez nas strony www nie tylko są przyjazne dla użytkowników. Dokładamy również wszelkich starań, aby również od strony przedsiębiorcy zarządzanie witryną było proste i przyjemne. Dlatego też dla naszych klientów, którzy pragną samodzielnie móc edytować treści i dodawać elementy multimedialne na stronie wdrażamy system CMS, który to umożliwia. Ponadto cały czas służymy pomocą i poradą w przypadku jakichkolwiek niejasności odnośnie samodzielnego zarządzania stroną.

Aktualizacja strony internetowej? Dla nas to nie problem

W zakres naszych usług wchodzi również kompleksowa aktualizacja stron www zarówno tych tworzonych przez nas jak i przygotowanych przez firmy trzecie. W ramach aktualizacji Państwa strony zajmiemy się zarówno dodaniem dodatkowych podstron, edycją obecnych treści czy też modyfikacją całego wyglądu i kodu źródłowego strony.
Naszym klientom proponujemy zarówno stałą opiekę nad witryną internetową jak i jednorazową usługę aktualizacji.