fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// nie tylko google

Kampanie ADS

Kampanie Ads prowadzimy również na poniższych serwisach:

Platforma e-commerce przeznaczona dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Największa platforma e-commerce na świecie, założona w 1994 roku.

Założony w Anglii serwis aukcyjny i e-commerce.

// jak to działa?

Sieć reklamowa Google - pozostałe kampanie reklamowe na platformach sprzedażowych

Kampanie Google Ads są najczęściej spotykanym działaniem w temacie kampanii reklamowych, a sama reklama Google Ads jest jedną z najbardziej znanych reklam wśród osób zajmujących się prowadzeniem sklepów internetowych. Jednakże w sieci reklamowej, Google Ads nie jest jedynym rodzajem, gdyż kampanie reklamowe można przeprowadzać na każdej platformie sprzedażowej – Amazon, Ebay, Empik czy Erli. Odpowiednio skonfigurowane kampanie pozwalają, tak jak w przypadku reklamy Google Ads, na precyzyjne docieranie do określonej grupy docelowej, umożliwiają mierzenie efektywności kampanii i dostosowywanie jej na bieżąco, aby uzyskać coraz lepsze wyniki.

// gdzie jeszcze wykonać kampanię?

Kampanie reklamowe na Erli E-Bay Amazon

Prowadzenie kampanii reklamowych na poszczególnych platformach sprzedażowych ma na celu docieranie do szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów w celu zwiększania sprzedaży. Pozwalają na zwiększenie widoczności produktów, ruchu na stronie sprzedawcy oraz oczywiście zwiększenie sprzedaży. Można to osiągnąć dzięki odpowiedniej konfiguracji reklam i dostosowaniu ich do poszczególnych grup docelowych.

Reklamy te pozwalają również na dokładne śledzenie wyników kampanii i dostosowywanie strategii marketingowej na podstawie wyników. Wśród najczęściej wybieranych reklam są reklamy produktowe, reklamy graficzne oraz czasami filmy i spoty reklamowe. Reklamy graficzne wyświetlane są na różnych stronach na danej platformie, takich jak strony produktowe czy w kategorii produktów. Z kolei reklamy produktowe to reklamy wyświetlane na stronach produktów, które prezentują zdjęcie, cenę i tytuł danego produktu. W niektórych przypadkach reklamy wyświetlane są również poza platformą, na przykład w wynikach wyszukiwania Google.

// logotyp opisujący twoją działalność!

Wskaźniki efektywności kampanii reklamowej

Aby zwiększyć efektywność reklam w internecie, można połączyć kampanie Google Ads z reklamami na określonych platformach. Może to wówczas przynieść jeszcze lepsze rezultaty i zwiększyć sprzedaż. Kampania Google Ads może zostać wykorzystana przez firmy do promowania swoich kampanii na Erli, Empik, Ebay oraz Amazon poprzez narzędzie Google Display Network, czyli sieci reklamowej Google.
W ten sposób możliwe jest wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google oraz na różnych stronach internetowych, na których są wyświetlane reklamy z Google Ads. Dzięki temu zwiększa się skuteczność kampanii Google Ads połączonej z kampaniami z poszczególnych platform.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.