✍️Zacznij tworzyć, by zostać wyszukiwanym...

Pisząc ciekawe i przydatne materiały, możesz dotrzeć do klientów poszukujących Twojej marki. Wykorzystaj content marketing w swojej firmie – opowiedz historię, która sprzedaje, interesuje i przyciąga internautów.

e-prom content markeitng

Warto wiedzieć, że budowanie długotrwałych relacji z klientami za pomocą content marketingu wymaga m.in. umiejętnego korzystania z tzw. potencjału wirusowego materiałów udostępnianych w Internecie. Najlepszym sposobem budowania i rozszerzania świadomości konsumenckiej na temat danej marki lub firmy jest nakłonienie klientów do samodzielnego rozpowszechniania firmowego contentu. Jeśli materiały przygotowane w ramach działań content marketingowych zainteresują odbiorców i będą dla nich wartościowe, to oni sami będą w aktywny sposób rozsyłać je do szerszej grupy docelowej internautów za pośrednictwem forów tematycznych i popularnych mediów społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, Pinterest, Google+, YouTube, Twitter czy LinkedIn.

Świetna zawartość strony internetowej informuje, bawi oraz inspiruje. Buduje obecność w Internecie, kultywując wiarygodność i zaufanie, jednocześnie wczuwając się w grupę docelową.

Content marketing: prowadzenie bloga firmowego

Content marketing to nie łatwe zadanie - wymaga wielu ciekawych pomysłów, które przykują uwagę klienta.

Prowadzenie bloga firmowego to jedno z najbardziej skutecznych działań w zakresie content marketingu. Naszym Klientom doradzamy, w jaki sposób powinni tworzyć treści i publikować je na firmowym blogu, aby jego zawartość zwróciła uwagę potencjalnej grupy klientów. Ta forma rozpowszechniania informacji o profilu działalności firmy i szczegółowej ofercie oraz budowanie pozycji lidera i eksperta w danej branży poprzez prezentację specjalistycznych treści, powinno być skorelowane z działaniami SEO.

Optymalizacja witryny i bloga firmowego pod kątem wyszukiwarek internetowych, z uwzględnieniem użyteczności treści dla osób odwiedzających, jest działaniem wspierającym tworzenie efektywnego content marketingu

Naszym zadaniem, jako agencji promocyjno-marketingowej, jest także prowadzenie kampanii reklamowych w oparciu o wartościowy content treści oraz wdrażanie strategii tzw. marketingu za przyzwoleniem (inbound marketing).

W oparciu o content marketing treści podejmujemy odpowiednie działania Content marketingowe, które pozwolą odbiorcom samodzielnie odnaleźć rzetelne materiały promujące działalność i ofertę naszego potencjalnego Klienta.

Nieważne, czy Twoje teksty mają 300 czy 3000 słów – by przyciągnąć nowych klientów i poprawić swoje pozycje w wyszukiwarkach, potrzebujesz kompleksowego podejścia do tworzenia treści.

Co jest najważniejsze przy tworzeniu treści na blog firmowy?

Język

zadbamy o to, by Twoje teksty były przyjazne dla content odbiorców – tak, by łatwo i szybko mogli odnaleźć informacje, które są dla nich najbardziej istotne

Unikatowe treści

stworzymy dla Ciebie bazę oryginalnych tematów, by Twój blog stał się źródłem unikatowej wiedzy i informacji, których nie da się znaleźć nigdzie indziej;

Optymalizacja

przeprowadzając gruntowną analizę słów kluczowych, zadbamy o dokładną optymalizację wszystkich elementów: od nagłówków aż po grafiki. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się wspiąć na najwyższe pozycje w wynikach.

Przykłady content marketingu:

Content marketing: prowadzenie bloga firmowego

Kompleksowa strategia content marketingu nie kończy się na tworzeniu treści. Aby firmy mogły jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki związane z tworzeniem treści, musisz mieć wdrożony plan wzmocnienia treści.

Content marketing a wzmacnianie treści?

Wzmocnienie treści to proces dystrybucji contentu w wielu kanałach w celu zwiększenia ich zasięgu. Można to osiągnąć zarówno za pośrednictwem płatnych, jak i bezpłatnych kanałów, w tym marketingu e-mailowego, dystrybucji Content marketingowych w Social media, skierowań i płatnych reklam.

Dzięki wzmocnieniu content marketingu możesz zróżnicować sposób, w jaki docelowi odbiorcy znajdują treści poza ruchem organicznym, i znacznie zwiększyć zasięg działań content marketingowych. Może również pomóc w znalezieniu nowych odbiorców i docieraniu do nich za pośrednictwem niewykorzystanych kanałów, o których być może nie pomyślałeś, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

Wysoka jakość treści dzięki Content Marketing

Niezależnie od tego, jaki cel działań w zakresie content marketingu chce osiągnąć nasz klient, największą wagę przywiązujemy do tworzenia treści.

Powierzając nam kreację content marketingu, możesz być pewien, że otrzymasz materiał idealnie korelujący z potrzebami i oczekiwaniami grupy docelowej, zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetyczno-wizualnym.

Dbamy o to, aby publikowane przez nas artykuły, infografiki, prezentacje multimedialne i inne materiały, były zawsze wysokiej jakości. Współpracujemy z najlepszymi wydawcami w sieci, dobierając takie miejsca publikacyjne na portalach, które wyróżniają się znacznym, naturalnym ruchem unikalnych użytkowników, dobrymi parametrami marketingowymi i niskimi kosztami.

Jeśli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów poprzez wartościowy marketing treści, zamów w naszej agencji przydatne, unikalne treści, które pomogą Ci w budowaniu pozytywnych relacji i wzmacnianiu świadomości konsumenckiej wokół Twojej marki i firmy. Poznaj moc oddziaływania marketingu treści, który jest efektywną alternatywą dla standardowych reklam i wykorzystaj go do promocji Twojego biznesu.

Ostatnie badania przeprowadzone przez Lightspeed Research dotyczące mediów i reklamy pokazują dobitnie, że konsumenci zasypywani mało wartościowymi reklamami bardzo szybko o nich zapominają. Content Marketing, czyli marketing treści, to właśnie działanie na świadomość odbiorcy i jego proces decyzyjny.

Jakich efektów możesz się spodziewać po content marketingu?

Zwiększona rozpoznawalność marki

Im więcej wartościowych treści udostępniasz, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaną one udostępnione i przekazane dalej. Tym sposobem więcej osób uzyskuje potrzebne informacje z kanałów marki oraz więcej użytkowników angażujących lub nawet mających pierwszy kontakt z Twoją marką.

Większy ruch dzięki content marketing

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consecte.

Lepsza widoczność w wyszukiwarkach (content zoptymalizowany pod kątem SEO)

Najlepsze treści muszą być tworzone w oparciu o solidne zasady SEO (Search Engine Optimization). Chociaż SEO i content marketing można postrzegać jako dwie różne rzeczy, zrozumienie podstaw i dbanie o obie naprawdę pomaga wyróżniać się w wynikach wyszukiwania . Powinien to być cel, zwłaszcza że content, który plasuje się w wynikach , przyniesie ruch po miesiącach, a nawet latach od pierwszej publikacji.

Skuteczna Strategia Content marketingowa

Podstawą marketingu treści jest użyteczna, angażująca i zoptymalizowana treść. Wiemy, jak go stworzyć i jak wypchnąć go przed docelową grupę, nie tylko za pomocą optymalizacji SEO. Stawiamy również na budowanie zdrowych linków i promowanie kreatywnych kampanii.

Zwiększ swoją widoczność w Internecie

wdrażaj długoterminową strategię, która umieści Cię dokładnie tam, gdzie chcesz, w rankingach.

Przyciągnij odpowiednich odbiorców

dopracuj zawartość swojej witryny i publikuj nowe, wysokiej jakości artykuły, aby zachęcić użytkowników do powrotu: zostań branżowym graczem i buduj autorytet dzięki Google.

Tworzenie i wdrażanie strategii Content marketingowej

dobra strategia to podstawa długoterminowego wzrostu. Opracujemy szczegółowy plan content marketingu dostosowany do Twoich potrzeb lub zaktualizujemy Twoje obecne podejście.

Rozwiń swoją markę

Nasze kreatywne kampanie są odbierane przez portale branżowe i magazyny i udostępniane w różnych kanałach medialnych.

Usprawnij swoje działania – content marketing

Pozwól nam przeprowadzić dla Ciebie szczegółowy audyt content marketingu , aby dowiedzieć się, co ogranicza widoczność Twojej witryny i jak uczynić ją bardziej przyjazną dla użytkowników i wyszukiwarek.

Osiągaj pożądane wyniki

Dowiedz się więcej o marketingu treści od naszych ekspertów, aby lepiej wykorzystać swój budżet, uniknąć błędów strategicznych i zobaczyć, jak rośnie świadomość Twojej marki w wynikach wyszukiwania

✍️ Oferta Content Marketingu - darmowa wycena i plan działania!

Nasze usługi w zakresie content marketingu obejmują m.in. opracowanie i wdrożenie odpowiedniej strategii, tworzenie i publikację wartościowych treści takich jak: teksty na stronie internetowej, wpisy na blogu firmowym, opisy produktów, artykuły specjalistyczne i zapleczowe, teksty sprzedażowe (perswazyjne), copywriting pod SEO, e-mail marketing typu newsletter i wiele innych materiałów contentowych.

Tworzymy odpowiednie treści, które rozpoczynają rozmowy z potencjalnymi klientami. Pielęgnujemy te dyskusje w relacjach, a ostatecznie w sprzedaży, dzieląc się wspaniałymi historiami o Twojej firmie, opowiedzianymi za pomocą odpowiedniego rodzaju treści, dostarczanych we właściwym czasie i we właściwych kanałach.

Wprowadzamy marki na rynek poprzez innowacyjny marketing, od pomysłu przez kreację do konwersji. Dzięki śledzeniu analitycznemu i pomiarom kampanii łączymy kreatywną moc własnych autorów, projektantów i kamerzystów z danymi wyszukiwania najbardziej wartościowych potencjalnych klientów.

Rezultatem jest większa obecność w wyszukiwarkach, silniejsza świadomość marki i sprawdzony zwrot z inwestycji.

Sprawdź nasze dodatkowe usługi marketingowe

Zapytaj o ofertę - Content Marketing.

Dorota Szczepaniak

Opiekun Klienta w e-prom.

+ 48 786 125 025