fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// szeroki zakres usług w e-prom

Fotografia produktowa

W komunikacji reklamowej niezwykle ważną funkcję pełni fotografia. Dobrze dobrane zdjęcia wykorzystywane są nie tylko do budowania świadomości danej marki (branding), ale również mogą mieć realne przełożenie na sprzedaż konkretnego produktu. Ludzie w większości przypadków są bowiem wzrokowcami i obraz jest w stanie dużo silniej przemówić do ich wyobraźni niż nawet najlepiej napisany tekst.

// skuteczny i tani sposób reklamy

Fotografia reklamowa: sposób na promocję w social mediach

Fotografia reklamowa sprawdza się znakomicie zarówno do promocji produktów, jak i różnego rodzaju wydarzeń. Jest pomocna wszędzie tam, gdzie liczy się wizualny aspekt oferowanej usługi lub towaru. Uchwycenie istotnych cech asortymentu na zdjęciu jest w stanie zdziałać znacznie więcej, niż nawet kilka stron szczegółowego opisu.

// fotografia produktowa najwyższej jakości

Zdjęcia produktowe: packshoty i fotografia wnętrz

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno możliwość skorzystania ze zdjęć produktowych (do wyboru zdjęcia typu packshot lub typu duch), sesji zdjęciowych z różnego rodzaju wydarzeń jak i też zdjęć wnętrz (w przypadku branży mieszkaniowej).

Przygotowując sesje produktowe dla Państwa działamy kompleksowo i dbamy o każdy szczegół wizualnej prezentacji produktu. Wiemy, jak wielkie znaczenie dla percepcji odbiorcy ma kolor zdjęć. Każda barwa to inna ukryta treść, która działa podświadomie na klienta. Wykorzystujemy to, dobierając chociażby tło produktowe do specyfiki branży, w której Państwo działają. I tak dla przykładu – niebieskie odcienie natychmiast nasuwają bowiem klientom skojarzenia z bezpieczeństwem i profesjonalizmem, podczas gdy inne takie, jak na przykład róż, kojarzyć się będzie z radością i optymizmem. Ich odpowiedni dobór może zatem znacząco poprawić efekt, jaki mają wywrzeć na klientach.

Nasza firma ma dostęp do studia fotograficznego i profesjonalnego fotografa. Zajmujemy się nie tylko fotografią produktową – możemy zaproponować również Państwu profesjonalną sesję modelingową czy też spoty reklamowe.
– Rafał Sromek, właściciel

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.