W komunikacji reklamowej niezwykle ważną funkcję pełni fotografia. Dobrze dobrane zdjęcia wykorzystywane są nie tylko do budowania świadomości danej marki ( branding ) ale również mogą mieć realne przełożenie na sprzedaż konkretnego produktu. Ludzie w większości przypadków są bowiem wzrokowcami i obraz jest w stanie dużo silniej przemówić do ich wyobraźni niż nawet najlepiej napisany tekst.

Właśnie w tym miejscu wkracza na scenę oferowana przez nas usługa fotografii reklamowej.
Fotografia reklamowa to bowiem sposób na przekonanie klientów do swoich produktów czy też usług.

Fotografia reklamowa - sposób na zaistnienie w mediach społecznościowych

Naszą ofertę w szczególności kierujemy do małych przedsiębiorców, które dysponują ograniczonym budżetem na reklamę swojej firmy. Obecnie bowiem dzięki mediom społecznościowym możliwe jest dotarcie z graficznym przekazem do ogromnej grupy odbiorców bez konieczności korzystania z drogich form reklamy wizualnej jak prasa lub telewizja. Wystarczy profesjonalnie przygotowane zdjęcia produktów umieścić w serwisach takich jak Instagram lub Pinterest aby cieszyć się ich rosnącą popularnością.
Fotografia reklamowa sprawdza się znakomicie zarówno do promocji produktów jak i różnego rodzaju wydarzeń. Jest pomocna wszędzie tam gdzie liczy się wizualny aspekt oferowanej usługi lub towaru. Uchwycenie istotnych cech asortymentu na zdjęciu jest w stanie zdziałać znacznie więcej niż nawet kilka stron szczegółowego opisu. Z tego też względu w niektórych przypadkach bardziej skomplikowanych w obsłudze produktów dobrym wyjściem może być wykorzystanie potencjału jaki daje animacja 2D/3D.

Fotografia reklamowa - packshoty i zdjęcia wnętrz

W naszej ofercie znajdą zatem Państwo zarówno możliwość skorzystania ze zdjęć produktowych ( do wyboru zdjęcia typu packshot lub typu duch ), sesji zdjęciowych z różnego rodzaju wydarzeń jak i też zdjęć wnętrz ( w przypadku branży mieszkaniowej ).
Przygotowując sesje produktowe dla Państwa działamy kompleksowo i dbamy o każdy szczegół wizualnej prezentacji produktu. Wiemy jak wielkie znaczenie dla percepcji odbiorcy ma kolor zdjęć. Każda barwa to inna ukryta treść, która działa podświadomie na klienta. Wykorzystujemy to dobierając chociażby tło produktowe do specyfiki branży w której Państwo działają. I tak dla przykładu niebieskie odcienie natychmiast nasuwają bowiem klientom skojarzenia z bezpieczeństwem i profesjonalizmem podczas gdy inne takie jak na przykład róż kojarzyć się będzie z radością i optymizmem. Ich odpowiedni dobór może zatem znacząco poprawić efekt jaki mają wywrzeć na klientach.