📱Obsługa social media

Obsługę social media należy uznać za inwestycję, ponieważ długotrwałe utrzymywanie więzi z otaczającymi nas ludźmi, w dłuższej mierze prowadzi do zwiększenia sprzedaży oraz rozpoznawalności firmy. Prowadzenie profili społecznościowych to jedna z najefektywniejszych form reklamy, w którą inwestuje obecnie prawie każde przedsiębiorstwo.

⚡️🏃🏻💨💨
 Zdziwisz się  jak szybko rozkręcimy Twoje social media 

Social Media Agencja

E-prom to Agencja reklamowa social media która Od 20 lat pomagamy przedsiębiorcom w prowadzeniu profiii społecznościowych i skutecznej sprzedaży w internecie. Obsługujemy wszystkie platformy społecznościowe takie jak Facebook, Instagram, Tik Tok, Twitter, Pinterest czy LinkedIN. 

Firma nieobecna w social media wiele traci...

📖 Według badania “Mobile Institute” Zleconego dla Izby gospodarki Elektronicznej, wiemy, że 67 % Internautów uważa, że nieobecność firmy w mediach społecznościowych negatywnie wpływa na jej wizerunek!

📱Co ważniejsze, firmy, które obecnie nie obsługują mediów społecznościowych, są uznawane za przegrane (24%), przestarzałe (21%), niedostosowane do potrzeb klientów (18%), a nawet nieprzyjazne! (15%).

 Kliknij i zapoznaj się z najnowszymi badaniami.

Zobacz dlaczego inni wykorzystują social media w swoich biznesach ⤵️

Firmy wykorzystują potencjał Social Media

Ty również możesz wykorzystać Social media w swoim biznesie z naszą pomocą!

Tylko w Polsce z Internetu korzysta 30,63 miliona osób. To aż o 81% całkowitej populacji Polski! Według najnowszych statystyk aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych jest 19 milionów osób. Warto podkreślić, że to ponad połowa całkowitej populacji naszego kraju!.

Jakie są zalety prowadzenia firmy w social mediach?
1 %
61% internautów dzieli się swoimi opiniami i informacjami o swoich zakupach w mediach społecznościowych, a 53% przyznaje, że zauważa, że ich znajomi również się nimi dzielą​
1 %
Jak mówią badania obsługa social media może generować sprzedaż i zysk- "38% użytkowników social media deklaruje, że skorzystało już z przycisku „kup”, a według 61% to przydatna lub bardzo przydatna funkcjonalność."​
1 %
Dzięki social media konsumenci poznają nowe marki. Przyznaje się do tego 46% użytkowników mediów społecznościowych. 44% użytkowników kupiło dzięki informacjom w social media produkt, którego kupna wcześniej nie rozważali.​

Dlaczego prowadzenie social media się opłaca?

prowadzenie social media Dlaczego prowadzenie social media się opłaca biznes

Obsługa Facebooka przez profesjonalną firmę to coraz częstsza praktyka – nie tylko wśród dużych ale również i małych firm. Obecność w mediach społecznośiowych w ostatnich latach stała się koniecznością. Mimo to wciąż obsługa mediów społecznościowych jest sporym problemem dla większości przedsiębiorców. Zrozumienie wszystkich aspektów portalów społecznościowych to nie lada wyzwanie, z tego powodu zapraszamy do skorzystania z naszych usług .

Dlaczego powinieneś zainwestować w prowadzenie social mediów?

97%

Aż 97% sklepów internetowych w Polsce komunikuje się ze swoimi klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych

19 mln

Aż 19 mln Polaków posiada aktywne konto na Facebooku

82%

Aż 82 % Polaków loguje się na Facebooka codziennie

Kompleksowa obsługa social media - co zyskujesz?

Obsługa Social media przez profesjonalną firmę to coraz częstsza praktyka – nie tylko wśród dużych ale również i małych firm. Obecność w mediach społecznośiowych w ostatnich latach stała się koniecznością. Mimo to wciąż obsługa mediów społecznościowych jest sporym problemem dla większości przedsiębiorców. Zrozumienie wszystkich aspektów portalów społecznościowych to nie lada wyzwanie, z tego powodu zapraszamy do skorzystania z naszych usług .

Oszczędność czasu

Obsługa firmowego Facebooka przez agencje reklamową pozwala właścicielom firm zaoszczędzić dużo czasu.

Więcej kupujących
Udostępnianie Twojej oferty w grupach oraz nawiązywanie relacji z Twoimi fanami skutkuje pozyskaniem nowych klientów!
Dedykowany opiekun
Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który będzie zajmować się rozwijaniem Twojego profilu social media w internecie.
Rozwiń swój fanpage z nami!

Social Media Agencja

Zobacz jak możemy Ci pomóc. Oferujemy pełne prowadzenie social mediów oraz kompleksową reklamę w social mediach. Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz tysiące zadowolonych klientów. E-prom Nowy Sącz to social media agencja, która specjalizuje się w obsłudze wszystkich platform społecznościowych. Obsługujemy klientów w całej Polsce i zagranicą.

Obsługa Facebooka

Obsługa Twittera

Obsługa Instagram

Obsługa Instagram

Obsługa Snapchat

Obsługa Youtube

Obsługa LinkedIN

Obsługa Wizytówki Google

Prowadzenie social media pakiety

⭐ Pakiet Social Media Standard
💼 Pakiet Social Media Biznes
🤩 Pakiet Social Media VIP
obsługa social media

Obsługa social media - popularne pytania:

Korzystając z naszej oferty w zakresie Social Media otrzymasz m.in. profesjonalną obsługę fanpage’a na Facebooku, co w praktyce oznacza:
• utworzenie nowej strony firmowej (fanpage) oraz jej pełną konfigurację
• stworzenie oryginalnych i angażujących treści do publikacji
• aktualizację fanpage’a prowadzoną na bieżąco
• integrację strony firmowej z innymi kanałami Social Media
• pozyskiwanie nowych, aktywnych fanów i zwiększanie zasięgu postów
• opracowanie atrakcyjnych konkursów, promocji oraz reklam kontekstowych
• poprowadzenie żywego dialogu z fanami i klientami
• monitorowanie wiadomości od użytkowników oraz szybką reakcję na zgłaszane problemy
• efektywny przebieg płatnych kampanii reklamowych prowadzonych za pośrednictwem Facebook Ads

Social Media, czyli media społecznościowe, pomagają w pozyskaniu uwagi potencjalnych klientów oraz w generowaniu ruchu na stronie i w sklepie internetowym. Aktywna obecność w mediach społecznościowych usprawnia działanie nie tylko biznesów e-commerce, ale także firm stosujących sprzedaż bezpośrednią, oferujących lokalne usługi. Do działań promocyjnych wykorzystuje się takie portale społecznościowe i platformy jak: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, YouTube czy popularne blogi. Social media odgrywają coraz większą rolę jako narzędzie reklamowe, ponieważ są dostępne dla każdego użytkownika Internetu i umożliwiają dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

Prowadzenie Social Media to działania podjęte za pośrednictwem mediów społecznościowych, mającą one na celu pozostanie zapamiętanym w pamięci konsumenta.
Działania social media wyróżnia bardzo niski koszt, a przy tym ogromny zasięg! Najlepszym tego przykładem jest niezwykły potencjał społecznościowego serwisu Facebook, który można z powodzeniem wykorzystać do promocji firmy lub marki. Profesjonalny fanpage Twojego biznesu prowadzony dynamicznie i w sposób zorganizowany według przemyślanej strategii, daje możliwość bezpośredniej komunikacji z potencjalnymi klientami, którzy są użytkownikami Facebooka. W obecnej chwili każdego dnia z tego serwisu społecznościowego korzysta ponad 12 milionów Polaków! W skali globalnej Facebook posiada już 2,2 miliarda zarejestrowanych użytkowników! Czym są Social Media

Wymierne korzyści przynosi także obecność na LinkedIn, który jest idealną platformą do komunikacji między firmami i markami. To właśnie tam możesz nawiązać intratne kontakty biznesowe i dotrzeć firm oferujących usługi w modelu B2B. W ramach obsługi Social Media zadbamy o Twój profesjonalny wizerunek biznesowy nie tylko względem potencjalnych klientów i kontrahentów, ale także pracowników i specjalistów danej branży.

Dzięki aktywnej działalności i monitorowaniu nowości w Social Media jesteśmy na bieżąco z wszelkimi modnymi trendami i zmianami, jakie są nieustannie wprowadzanie na platformach i serwisach społecznościowych. Dlatego potrafimy trafnie i efektywnie doradzić naszym klientom, jakie kanały są odpowiednie dla ich firm i branży, w której działają. W Social Media najważniejsze są interakcje z użytkownikami, które muszą być szybkie, odpowiednie, empatyczne i profesjonalne. Jeśli brakuje Ci czasu lub pomysłu na prowadzenie firmowych profili w Social Media skorzystaj z naszych usług i ciesz się korzyściami płynącymi z aktywnej obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych. Obsługa Social Media to dla nas codzienność która nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Zapytaj o ofertę na prowadzenie social media

Zobacz jak możemy Ci pomóc. Oferujemy pełne prowadzenie social mediów oraz kompleksową reklamę w social mediach. Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz tysiące zadowolonych klientów. E-prom Nowy Sącz to social media agencja, która specjalizuje się w obsłudze wszystkich platform społecznościowych. Obsługujemy klientów w całej Polsce i zagranicą.