Social Media

Obsługa Social Media

Pracujemy, gdy Ty odpoczywasz...

Kompleksowe prowadzenie profili społecznościowych
Twojej Firmy!

Oszczędzaj czas i rozwijaj firmę szybciej, nawet gdy jesteś na wakacjach lub spędzasz czas z rodziną .

Obsługę social media pozostaw specjalistom.

Dowiedź się dlaczego warto poniżej
⬇️⬇️⬇️

Slider
 
 

Dlaczego warto zainwestować w obsługę social media przez agencje reklamową?

Obsługę social media należy uznać za inwestycję, ponieważ długotrwałe utrzymywanie więzi z otaczającymi nas ludźmi, w dłuższej mierze prowadzi do zwiększenia sprzedaży oraz rozpoznawalności firmy. Prowadzenie profili społecznościowych to jedna z najefektywniejszych form reklamy, w którą inwestuje obecnie prawie każde przedsiębiorstwo.
 

Dlaczego warto inwestować w obsługę mediów społecznościowych - badania:

  • 😮 Czy wiedziałeś, że Marka NIEOBECNA w social mediach jest ... JUŻ W TYM MOMENCIE uznana za PRZEGRANĄ - tak deklaruje aż 24% internautów.
  • Jak mówią badania obsługa social media może generować sprzedaż i zysk- "38% użytkowników social media deklaruje, że skorzystało już z przycisku „kup”, a według 61% to przydatna lub bardzo przydatna funkcjonalność."
  • Opiniami i informacjami o swoich zakupach dzieli się w mediach społecznościowych 61% ich użytkowników, a 53% przyznaje, że zauważa, że ich znajomi również się nimi dzielą
  • Dzięki social media konsumenci poznają nowe marki. Przyznaje się do tego 46% użytkowników mediów społecznościowych. 44% użytkowników kupiło dzięki informacjom w social media produkt, którego kupna wcześniej nie rozważali.
*Na podstawie badania Mobile Institute dla Izby Gospodarki Elektronicznej
 
 
obsługa social media pudełko facebook

Kompleksowa obsługa firmowego Facebooka

Obsługa Facebooka przez profesjonalną firmę to coraz częstsza praktyka - nie tylko wśród dużych ale również i małych firm. Obecność w mediach społecznośiowych w ostatnich latach stała się koniecznością. Mimo to wciąż obsługa mediów społecznościowych jest sporym problemem dla większości przedsiębiorców. Zrozumienie wszystkich aspektów portalów społecznościowych to nie lada wyzwanie, z tego powodu zapraszamy do skorzystania z naszych usług .

Firmy wykorzystują potencjał Social Media

Firmy korzystające z Facebooka odnoszą spektakularne sukcesy oraz dużo szybciej się rozwijają. Frimowe konto Facebook rozszerza znaczie działalność przedsiębiorstwa oraz jego możliwości. Tylko w Polsce z internetu korzysta 30,63 miliona osób. To aż o 81% całkowitej populacji Polski! Według najnowszych statystyk aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych jest 19 milionów osób. Warto podkreślić, że to ponad połowa całkowitej populacji naszego kraju!.
 

"W dzisiejszych czasach profil na Facebooku może, nie generując żadnych kosztów, mieć taki sam wpływ na miliony osób jaki mają kanały radiowe i telewizyjne, a nagrania z telefonów komórkowych w jednej chwili są w stanie obiec całe kontynenty. To wszystko jest dla świata „błogosławieństwem”. "

Prowadzenie profilu na facebooku

Dzięki współpracy z naszą firmą będziesz dobrze widoczny w mediach społecznościowych.

Slider
 

Prowadzenie profilu na facebooku

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Czas rodzinny vs obsługa social media1

Oszczędność Czasu

Obsługa firmowego Facebooka przez agencje reklamową pozwala właścicielom firm zaoszczędzić dużo czasu.
Grafiki pod social media2

Profesjonalne posty i grafiki

Pięknie przygotowane grafiki social media pomogą Ci przyciągnąć uwagę klientów.
Dodatkowi klienci dzięki social media3

Więcej kupujących

Udostępnianie Twojej oferty w grupach oraz nawiązywanie relacji z Twoimi fanami skutkuje pozyskaniem nowych klientów!
Social Media opiekun4

Dedykowany opiekun i wsparcie techniczne

Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który będzie zajmować się rozwijaniem Twojej firmy w internecie.
e-prom (1)

😱 Zatrzymaj klienta NA ZAWSZE - dzięki social media.💸

Stwórz przywiązanie, które jest jednym z najważniejszych celów dzisiejszego marketingu - zatrzymaj klienta na zawsze.

Dla każdej firmy portal społecznościowy może być świetnym sposobem komunikacji z klientem, pełniącym funkcję narzędzia reklamowego i informacyjnego. Wartościowe opinie i sugestie zmian, są bardzo często wysyłane przez samych użytkowników social media. Dzięki prowadzeniu dialogu z klientami przez naszą agencję social media otrzymasz porady i sugestie zmian wypływające od samych konsumentów. Podesłane sugestie stworzą dla ciebie niepowtarzalne i wartościowe zaplecze pomysłów, które pomoże Ci w planach rozwoju Twojego biznesu.
Obsługa social media

Social media jako narzędzie marketingowe

Użytkownicy nawiązujący kontakty między sobą codziennie zdobywają informacje na temat produktów i usług. Najprostszym i najtańszym obecnie sposobem jest wykorzystanie możliwości, jaką stwarzą portale społecznościowe. Użytkownicy internetu szukają porad dotyczących każdej gałęzi naszego życia. To szansa dla przedsiębiorców by skraść serca użytkowników i nawiązać z nimi kontakt! Moda na prowadzenie social mediów przyszła do Polski około 2009 roku. Obecnie social media nie są już ciekawostką, ale elementem życia codziennego każdego z nas. W prowadzeniu social mediów mniejsze oraz duże przesiębiorstwa upatrują korzyści wizerunkowych, a co za tym idzie, również finansowych.

Jak prowadzić social media?

Marketing w social mediach polega przede wszystkim na komunikacji, która musi być obustronna. Na portalach społecznościowych rządzi społeczność - zarówno ja i Ty ją tworzymy dlatego podczas prowadzenia social media warto zwrócić uwagę by nie były to komunikaty jednostronne. Używajmy więc serwisów społecznościowych zawsze wtedy, gdy chcemy rozmawiać z ludźmi - zadawajmy im pytania, angażujmy społeczność, zaskakujmy ich ciekawymi postami, konkursami czy wiedzą, np. w postaci ciekawostek. Bądźmy szczerzy w swoich wypowiedziach, staramy się budować prawdziwy dialog. Klienci to zauważą i zapamiętają naszą markę.
Reklama w social mediach to nasza specjalość

Social Media Agencja

Zobacz jak możemy Ci pomóc. Oferujemy pełne prowadzenie social mediów oraz kompleksową reklamę w social mediach. Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz tysiące zadowolonych klientów. E-prom Nowy Sącz to social media agencja, która specjalizuje się w obsłudze wszystkich platform społecznościowych. Obsługujemy klientów w całej Polsce i zagranicą.
🤨 Wciąż niezdecydowany? darmowa analiza profilu!

Social Media za darmo

Pomożemy Ci w prowadzeniu Instagrama i Facebooka oraz innych kanałów social media. Właściciele firm współpracujący z e-prom szybko się rozwijają i odnoszą spektakularny sukces w sprzedaży internetowej, dzięki skoordynowanym działaniom social media oraz ciekawym pomysłom na kreacje reklamowe. Dołącz do nich już dziś:
🔥Darmowa wycena i analiza profilu w ciągu 24h: 📩 dorota.s@e-prom.com.pl 📲 786-125-025

Social media co to jest?

1Co zawiera oferta - prowadzenie social media?
Korzystając z naszej oferty w zakresie Social Media otrzymasz m.in. profesjonalną obsługę fanpage’a na Facebooku, co w praktyce oznacza:
• utworzenie nowej strony firmowej (fanpage) oraz jej pełną konfigurację
• stworzenie oryginalnych i angażujących treści do publikacji
• aktualizację fanpage’a prowadzoną na bieżąco
• integrację strony firmowej z innymi kanałami Social Media
• pozyskiwanie nowych, aktywnych fanów i zwiększanie zasięgu postów
• opracowanie atrakcyjnych konkursów, promocji oraz reklam kontekstowych
• poprowadzenie żywego dialogu z fanami i klientami
• monitorowanie wiadomości od użytkowników oraz szybką reakcję na zgłaszane problemy
• efektywny przebieg płatnych kampanii reklamowych prowadzonych za pośrednictwem Facebook Ads
2Czym są Social Media?
Social Media, czyli media społecznościowe, pomagają w pozyskaniu uwagi potencjalnych klientów oraz w generowaniu ruchu na stronie i w sklepie internetowym. Aktywna obecność w mediach społecznościowych usprawnia działanie nie tylko biznesów e-commerce, ale także firm stosujących sprzedaż bezpośrednią, oferujących lokalne usługi. Do działań promocyjnych wykorzystuje się takie portale społecznościowe i platformy jak: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, YouTube czy popularne blogi. Social media odgrywają coraz większą rolę jako narzędzie reklamowe, ponieważ są dostępne dla każdego użytkownika Internetu i umożliwiają dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.
3Na czym polega prowadzenie Social Media?
Prowadzenie Social Media to działania podjęte za pośrednictwem mediów społecznościowych, mającą one na celu pozostanie zapamiętanym w pamięci konsumenta.
Działania social media wyróżnia bardzo niski koszt, a przy tym ogromny zasięg! Najlepszym tego przykładem jest niezwykły potencjał społecznościowego serwisu Facebook, który można z powodzeniem wykorzystać do promocji firmy lub marki. Profesjonalny fanpage Twojego biznesu prowadzony dynamicznie i w sposób zorganizowany według przemyślanej strategii, daje możliwość bezpośredniej komunikacji z potencjalnymi klientami, którzy są użytkownikami Facebooka.
W obecnej chwili każdego dnia z tego serwisu społecznościowego korzysta ponad 12 milionów Polaków! W skali globalnej Facebook posiada już 2,2 miliarda zarejestrowanych użytkowników! Czym są Social Media
4Czym jest LinkedIN?
Wymierne korzyści przynosi także obecność na LinkedIn, który jest idealną platformą do komunikacji między firmami i markami. To właśnie tam możesz nawiązać intratne kontakty biznesowe i dotrzeć firm oferujących usługi w modelu B2B. W ramach obsługi Social Media zadbamy o Twój profesjonalny wizerunek biznesowy nie tylko względem potencjalnych klientów i kontrahentów, ale także pracowników i specjalistów danej branży.
5Co jest najważniejsze w obsłudze profili społecznościowych?
Dzięki aktywnej działalności i monitorowaniu nowości w Social Media jesteśmy na bieżąco z wszelkimi modnymi trendami i zmianami, jakie są nieustannie wprowadzanie na platformach i serwisach społecznościowych. Dlatego potrafimy trafnie i efektywnie doradzić naszym klientom, jakie kanały są odpowiednie dla ich firm i branży, w której działają. W Social Media najważniejsze są interakcje z użytkownikami, które muszą być szybkie, odpowiednie, empatyczne i profesjonalne. Jeśli brakuje Ci czasu lub pomysłu na prowadzenie firmowych profili w Social Media skorzystaj z naszych usług i ciesz się korzyściami płynącymi z aktywnej obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych. Obsługa Social Media to dla nas codzienność która nie ma przed nami żadnych tajemnic.
6Kompleksowa obsługa social media
Social Media umożliwiają w prosty sposób bezpośrednią komunikację z klientami, dlatego Twój biznes powinien być obecny i dobrze widoczny na wszystkich możliwych kanałach, dopasowanych do branży w której działasz. W ramach obsługi Social Media oferujemy synchronizację działań marketingowych, utworzenie i obsługę firmowych kont także na serwisach i platformach społecznościowych takich jak: Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, YouTube czy Vimeo. Obsługa klienta w mediach społecznościowych to nie tylko opcja dla dużych marek! To konieczność i codzienne wyzwanie dla każdego, nawet najmniejszego biznesu! Korzyści mogą przynieść ciekawe wpisy na Twitterze czy profesjonalne prowadzenie Facebook'a Wysokiej jakości grafiki, zdjęcia oraz inne materiały wizualne przyciągną uwagę Twoich klientów za pośrednictwem serwisów społecznościowych takich jak Pinterest czy Instagram.
  • polski
  • francuski