Zadbaj o profesjonalne wsparcie i sprzedawaj na Amazon z sukcesem!

Gdy w 1994 roku Jeff Bezos rozpoczął prace nad projektem swojej internetowej księgarni nikt nie mógł przypuszczać, że w przeciągu kilku lat jego dzieło przerodzi się w największy obecnie sklep internetowy i jedną z najbardziej dochodowych firm świata. Amazon bo to o nim właśnie mowa to platforma sprzedażowa, która rok rocznie generuje miliardy dolarów zysku dla samego założyciela jak i korzystających z tej platformy sprzedawców. Dziś i wy możecie uszczknąć część tych ogromnych zysków wybierając z naszej oferty obsługę serwisu Amazon.

W jaki sposób skutecznie sprzedawać na Amazon?

Kompleksowa obsługa Amazon wchodzi bowiem w skład naszego pakietu ofert kierowanych do firm, które pragną rozszerzyć swoją ofertę o zagraniczne rynki zbytu. Jeżeli zatem nasz rodzimy rynek już nie jest wystarczający dla Twojej firmy to pora na rozpoczęcie zagranicznej ekspansji właśnie za pośrednictwem serwisu Amazon. Amazon jest bowiem już tak rozpoznawalną marką i oferuje swoje usługi w tak wielu rejonach świata, że pozwala zdobyć tysiące nowych klientów oraz dotrzeć do odległych rynków o wiele szybciej niż tradycyjne kanały sprzedażowe.

Aby jednak było to możliwe trzeba dobrze znać specyfikę sprzedaży za pośrednictwem tego medium. Bez znajomości podstawowych zasad jakimi rządzi się rynek sprzedaży za pośrednictwem Amazon skażemy się zwyczajnie na porażkę. Mimo, iż może nam się wydawać, iż obsługa Amazon jest rzeczą prostą, to jest to bardzo złudne wrażenie. Muszą sobie bowiem zdawać Państwo sprawę, iż w przypadku tego serwisu liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Z tego też względu wszelkie informacje dotyczące sprzedawanego towaru jak opisy, zdjęcia i tym podobne muszą spełniać ściśle określone wymagania. Również sam kontakt z klientami musi stać na najwyższym, światowym poziomie. Odpowiedź na pytanie klienta musi być udzielona w określonych ramach czasowych, a wszelkie produkty dotrzeć w z góry założonym czasie. Jak więc sami Państwo widzą szansa jaką daje sprzedaż na Amazon okupiona jest sporymi wyzwaniami po stronie sprzedającego.

Zadbamy o skuteczną sprzedaż na Amazon

W tym miejscu to właśnie nasza firma przejmuje przysłowiową pałeczkę i ułatwi Państwu okiełznanie wszystkich skomplikowanych regulaminów i zależności jakimi rządzi się polityka portalu Amazon oraz sama sprzedaż.
Wybierając ofertę naszej firmy mają bowiem Państwo pewność, iż nad prawidłową sprzedażą czuwać będą wyszkoleni specjaliści z wielu dziedzin. Nasz dział obsługi sprzedaży międzynarodowej składa się bowiem nie tylko z ekspertów od branży e-commerce. Do Państwa dyspozycji oddajemy też ekipę doświadczonych tłumaczy, którzy zadbają o najwyższej jakości obsługę klientów z Niemiec, Anglii, Włoch czy też Francji.

Takie kompleksowe podejście sprawia, że Państwa firma ma realną szansę na zdobycie nowych klientów i zaistnienie w świadomości zagranicznych konsumentów. Wybierz zatem już teraz naszą ofertę obsługi serwisu Amazon i pozwól swojej firmie oraz produktom podbić serca zagranicznej klienteli.

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkową usługą sprzedażową na rynkach zagranicznych to Obsługa Rakuten jest właśnie dla Ciebie