fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Zadbaj o profesjonalne wsparcie

Sprzedaż na Amazon

Gdy w 1994 roku Jeff Bezos rozpoczął prace nad projektem swojej internetowej księgarni, nikt nie mógł przypuszczać, że w przeciągu kilku lat jego dzieło przerodzi się w największy obecnie sklep internetowy i jedną z najbardziej dochodowych firm świata. Amazon, bo to o nim właśnie mowa, to platforma sprzedażowa, która rokrocznie generuje miliardy dolarów zysku dla samego założyciela, jak i korzystających z tej platformy sprzedawców. Dziś i wy możecie uszczknąć część tych ogromnych zysków wybierając z naszej oferty obsługę serwisu Amazon.

// prześcignij konkurencję

Obsługa konta Amazon

Kompleksowa obsługa Amazon wchodzi bowiem w skład naszego pakietu ofert kierowanych do firm, które pragną rozszerzyć swoją ofertę o zagraniczne rynki zbytu. Jeżeli zatem nasz rodzimy rynek już nie jest wystarczający dla Twojej firmy to pora na rozpoczęcie zagranicznej ekspansji właśnie za pośrednictwem serwisu Amazon. Amazon jest bowiem już tak rozpoznawalną marką i oferuje swoje usługi w tak wielu rejonach świata, że pozwala zdobyć tysiące nowych klientów oraz dotrzeć do odległych rynków o wiele szybciej niż tradycyjne kanały sprzedażowe.

// sztab specjalistów zadba o jakość twoich usług

Sprzedawanie na Amazon

Aby sprzedaż była możliwa, trzeba dobrze znać specyfikę sprzedaży za pośrednictwem tego medium. Bez znajomości podstawowych zasad jakimi rządzi się rynek sprzedaży za pośrednictwem Amazon, skarzemy się zwyczajnie na porażkę. Mimo, iż może nam się wydawać, że obsługa Amazon jest rzeczą prostą, to jest to bardzo złudne wrażenie. Muszą sobie bowiem zdawać Państwo sprawę, iż w przypadku tego serwisu liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Z tego też względu wszelkie informacje dotyczące sprzedawanego towaru jak opisy, zdjęcia itp., muszą spełniać ściśle określone wymagania. Również sam kontakt z klientami musi stać na najwyższym, światowym poziomie. Odpowiedź na pytanie klienta musi być udzielona w określonych ramach czasowych, a wszelkie produkty dotrzeć w z góry założonym czasie. Jak więc sami Państwo widzą, szansa jaką daje sprzedaż na Amazon okupiona jest sporymi wyzwaniami po stronie sprzedającego.

// dowiedz się więcej

Obsługa Amazon - zadbamy o skuteczną sprzedaż

W tym miejscu to właśnie nasza firma przejmuje przysłowiową pałeczkę i ułatwi Państwu okiełznanie wszystkich skomplikowanych regulaminów i zależności, jakimi rządzi się polityka portalu Amazon oraz sama sprzedaż.
Wybierając ofertę naszej firmy mają bowiem Państwo pewność, iż nad prawidłową sprzedażą czuwać będą wyszkoleni specjaliści z wielu dziedzin. Nasz dział obsługi sprzedaży międzynarodowej składa się bowiem nie tylko z ekspertów od branży e-commerce. Do Państwa dyspozycji oddajemy też ekipę doświadczonych tłumaczy, którzy zadbają o najwyższej jakości obsługę klientów z Niemiec, Anglii, Włoch czy też Francji.

Takie kompleksowe podejście sprawia, że Państwa firma ma realną szansę na zdobycie nowych klientów i zaistnienie w świadomości zagranicznych konsumentów. Wybierz zatem już teraz naszą ofertę obsługi serwisu Amazon i pozwól swojej firmie oraz produktom podbić serca zagranicznej klienteli.

// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.