Obsługa i sprzedaż na portalu eBay

Dywersyfikacja kanałów sprzedażowych w obecnych czasach to klucz do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Sprzedaż za pośrednictwem punktów stacjonarnych i sklepu www jest bowiem w większości branż zwyczajnie niewystarczająca. Warto zatem wykorzystać każdą dostępną możliwość stwarzającą okazję do dotarcia do nowego klienta. Nie wszyscy przedsiębiorcy mają jednak dostateczne ,,know how” w tym zakresie lub też personel, który mógłby się podjąć takowego zadania. W tym miejscu pragniemy do tego rodzaju firm wyciągnąć pomocną dłoń i zaoferować nasze usługi outsourcingowe z zakresu sprzedaży na eBay zarówno w naszym rodzimym kraju, jak i na rynkach zagranicznych.

Oferujemy kompleksową obsługę kont eBay, doradztwo w zakresie technik sprzedażowych takich jak crossseling, upselling czy też metod pozwalających na automatyzację sprzedaży.

Obsługa sprzedaży eBay anglia oraz obsługa sprzedaży eBay niemcy

Szczególny nacisk kładziemy na aspekt pozyskania nowych klientów. Nasz rodzimy rynek dla wielu przedsiębiorców jest bowiem ,,za ciasny” i zmuszeni są oni szukać odbiorców swoich usług czy towarów poza granicami Polski. Międzynarodowa obsługa eBay znajdująca się w naszej ofercie daje zatem Państwu szansę na dotarcie do klientów z niemal każdego zakątka świata. W głównej mierze skupiamy się jednak na rynkach Europejskich, gdyż to tam drzemie największy potencjał handlowy.

eBay niemiecki czy też eBay angielski to platformy za pomocą których mają Państwo największą szansę na pozyskanie nowego klienta. Z tego też względu nasza usługa sprzedaży na eBay nierozerwalnie połączona jest z ekspansją na rynki niemiecki oraz angielski. Dzięki wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej przed przedsiębiorcami otworzyły się bowiem zupełnie nowe możliwości handlowe. Teraz wykorzystując potencjał platformy sprzedażowej jaką jest eBay będą Państwo w stanie w bardzo krótkim czasie pojawić się ze swoją ofertą na rynkach zagranicznych.

Pełna pomoc i wsparcie w sprzedaży na eBay

Od strony formalnej i technicznej zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie. Pomagamy w procesie rejestracji konta, dopełnieniu wszelkich formalności prawnych oraz służymy radą w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Dzięki naszemu doświadczeniu w handlu zagranicznym jesteśmy w stanie pomóc Państwu w rozkręceniu sprzedaży od zera. Nasi specjaliści zadbają bowiem o dostosowanie opisów, jak i zdjęć produktów do wytycznych eBay. Z naszą pomocą zatowarowanie eBay będzie procesem szybkim i przebiegnie bez komplikacji – zatroszczymy się bowiem o każdy szczegół.

Eksperci z naszej firmy zadbają o pozytywny wizerunek marki poprzez profesjonalną obsługę obcojęzycznych klientów i pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów. Na Państwa barkach spocznie jedynie wysyłka paczki z zakupionym przez klienta towarem. Dzięki temu zyskają Państwo kolejne, cenne źródło stałych klientów, a obsługa całego procesu sprzedażowego nie stanie się zbyt skomplikowana.

Obsługa eBay.de oraz obsługa eBay.co.uk nigdy nie były tak proste

Decydując się na usługę sprzedaży na eBay mają Państwo gwarancję pewnego wzrostu zysków, lepszej promocji produktów, rozszerzenia obszaru działalności, szansy na pozyskanie klientów oraz budowania wizerunku marki na arenie międzynarodowej.

Chcesz zwiększyć sprzedaż za granicą ? Obsługa Amazon jest dla Ciebie!