fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Sztab specjalistów optymalizujący pracę na twoim marketplace

Sprzedaż na Ebay

Dywersyfikacja kanałów sprzedażowych w obecnych czasach to klucz do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Sprzedaż za pośrednictwem punktów stacjonarnych i sklepu www jest bowiem w większości branż zwyczajnie niewystarczająca. Warto zatem wykorzystać każdą dostępną możliwość stwarzającą okazję do dotarcia do nowego klienta. Nie wszyscy przedsiębiorcy mają jednak dostateczne ,,know how” w tym zakresie lub też personel, który mógłby się podjąć takowego zadania.

// prześcignij konkurencję

Obsługa Ebay sprzedaż za granicę

Szczególny nacisk kładziemy na aspekt pozyskania nowych klientów. Nasz rodzimy rynek dla wielu przedsiębiorców jest bowiem ,,za ciasny” i zmuszeni są oni szukać odbiorców swoich usług czy towarów poza granicami Polski. Międzynarodowa obsługa eBay znajdująca się w naszej ofercie daje zatem Państwu szansę na dotarcie do klientów z niemal każdego zakątka świata. W głównej mierze skupiamy się jednak na rynkach Europejskich, gdyż to tam drzemie największy potencjał handlowy.

eBay niemiecki czy też eBay angielski to platformy, za pomocą których mają Państwo największą szansę na pozyskanie nowego klienta. Z tego też względu nasza usługa sprzedaży na eBay nierozerwalnie połączona jest z ekspansją na rynek niemiecki oraz angielski. Dzięki wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej, przed przedsiębiorcami otworzyły się bowiem zupełnie nowe możliwości handlowe. Teraz wykorzystując potencjał platformy sprzedażowej jaką jest eBay, będą Państwo w stanie w bardzo krótkim czasie pojawić się ze swoją ofertą na rynkach zagranicznych.

// Jakość, której oczekujesz

Pełna pomoc i wsparcie w sprzedaży na Ebay

Od strony formalnej i technicznej zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie. Pomagamy w procesie rejestracji konta, dopełnieniu wszelkich formalności prawnych oraz służymy radą w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Dzięki naszemu doświadczeniu w handlu zagranicznym, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w rozkręceniu sprzedaży od zera. Nasi specjaliści zadbają bowiem o dostosowanie opisów, jak i zdjęć produktów do wytycznych eBay. Z naszą pomocą zatowarowanie eBay będzie procesem szybkim i przebiegnie bez komplikacji – zatroszczymy się bowiem o każdy szczegół.

Eksperci z naszej firmy zadbają o pozytywny wizerunek marki poprzez profesjonalną obsługę obcojęzycznych klientów i pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów. Na Państwa barkach spocznie jedynie wysyłka paczki z zakupionym przez klienta towarem. Dzięki temu zyskają Państwo kolejne cenne źródło stałych klientów, a obsługa całego procesu sprzedażowego nie stanie się zbyt skomplikowana.

// dowiedz się więcej

Profesjonalna obsługa konta i sprzedaży na Ebay

Decydując się na usługę sprzedaży na eBay mają Państwo gwarancję pewnego wzrostu zysków, lepszej promocji produktów, rozszerzenia obszaru działalności, szansy na pozyskanie klientów oraz budowania wizerunku marki na arenie międzynarodowej.
 
Chcesz zwiększyć sprzedaż za granicą? Obsługa Amazon jest dla Ciebie!
// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.