fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// zespół specjalistów gotowy rozkręcić twoją sprzedaż!

Prowadzenie sklepu internetowego

Sprzedaż w sieci to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi handlu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców dostrzega zalety i możliwości, jakie daje prowadzenie własnego sklepu internetowego.

// Kod wysokiej jakości

Sklep www – Twoja droga do sukcesu w handlu internetowym

Sklep www to bowiem doskonały sposób, aby zaprezentować swoje produkty lub też usługi szerokiemu gronu odbiorców. Nie wszystkie firmy muszą jednak posiadać niezbędną wiedzę potrzebną do skutecznego prowadzenia sklepu www. Obsługa sklepów internetowych z perspektywy przedsiębiorcy niesie bowiem ze sobą całą masę wyzwań. Począwszy od pozyskania klientów, obsługi samych zamówień, a na towarowaniu i dbaniu o aktualizacje asortymentu kończąc. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę mającą na celu ułatwienie procesu sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Otrzymają Państwo od naszego zespołu specjalistów pełne wsparcie na każdym etapie – od sprzedaży, po wysyłkę i na obsłudze posprzedażowej kończąc. Pozwoli to na oszczędność Państwa czasu, przełoży się na większą liczbę klientów i poprawi standard obsługi klienta.

// Jakość, której oczekujesz

Obsługa sklepu internetowego

Nasi eksperci zadbają o przygotowanie Państwa sklepu na różnego rodzaju okazje do zwiększenia sprzedaży (święta, sezonowe wyprzedaże), zajmą się stworzeniem profesjonalnych opisów produktów, które zachęcą klientów do dokonania zakupu oraz zadbają o dobre i trwałe relacje z klientami. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w obsłudze sklepów www postawionych na dowolnej platformie. Poczynając od tych opartych na darmowych rozwiązaniach jak PrestaShop czy Magento, a na sklepach wykorzystujących autorskie skrypty kończąc. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze swojego sklepu internetowego, to nic straconego. W zakres usług naszej firmy wchodzi bowiem również projektowanie sklepów internetowych.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.