fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// sprzedaż pod kontrolą

Narzędzia Google dla e-commerce

Prowadzisz sprzedaż internetową? W takim razie zapewne wiesz, jak ważna jest konfiguracja narzędzi dla e-commerce!

// jak to działa?

Prowadzenie sklepu w sieci - zadbaj o swoją ofertę

Prowadzenie sklepu internetowego wymaga różnych narzędzi, aby osiągnąć sukces w sprzedaży online i konkurować z innymi sklepami internetowymi.
Narzędzia z branży e-commerce ułatwiają przedsiębiorcom dostęp do danych i analityki, co pozwala na ocenę poziomu zadowolenia klientów, a także na przeprowadzenie działań marketingowych w oparciu o dane i wyniki sprzedaży. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zoptymalizować procesy sprzedażowe oraz dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów.

// tylko to, co najlepsze

Narzędzia e-commerce - zwiększ efektywność sprzedaży online

Analiza konkurencji jest kluczowa dla sukcesu w sprzedaży online. Informacje z przeprowadzonej analizy konkurencji pozwolą poznawać ich strategię i sposoby sprzedaży, a także dowiedzieć się, co należy poprawić.

Analiza wyników wyszukiwania pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb klientów. Dzięki niej można sprawdzić słowa kluczowe, których najczęściej wyszukują potencjalni klienci z różnych źródeł.

Bazy klientów to podstawowa funkcjonalność sklepów internetowych. Dzięki niej można przechowywać dane potencjalnych klientów i utrzymywać z nimi kontakt. Pakiety płatne pozwalają na dostęp do dodatkowych funkcjonalności, takich jak mapy cieplne, które umożliwiają analizę zachowania klientów na stronie internetowej.

Kolejnym narzędziem, które warto wdrożyć w swoim sklepie internetowym, są powiadomienia web push. Dzięki nim możesz przesyłać krótkie wiadomości z informacjami o nowych produktach, promocjach, czy specjalnych ofertach. Podsumowując, konfiguracja narzędzi dla e-commerce to kluczowy element, który pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie sklepem internetowym. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, czy już prowadzisz swój sklep internetowy od dłuższego czasu.

// zdaj się na fachowców

Narzędzia analityczne - zwiększ poziom zadowolenia klientów

Warto również zwrócić uwagę na odpowiednią obsługę klienta. Profesjonalna obsługa jest kluczowa dla sukcesu w e-commerce, gdyż to właśnie klienci są istotnym elementem każdego biznesu. Aby obsługa przebiegała sprawnie i pozytywnie oddziaływała na odczucia klientów, warto wykorzystać różne narzędzia, które pomogą Ci w odpowiedniej obsłudze klienta. W sklepie internetowym powinna być obecna funkcja czatu na żywo oraz numerowanie każdej wiadomości, aby ułatwić kontakt z klientami.

Istotnym narzędziem, które warto uwzględnić w konfiguracji dla e-commerce, są narzędzia do analizy danych. Google Analytics wchodzi w zakres podstawowych narzędzi, które pozwala na śledzenie ruchu na Twojej stronie internetowej, analizę wyników wyszukiwania, a także może wpływać na zadowolenie klientów. Umożliwia zrozumienie ich zachowania na Twojej stronie, dzięki czemu możesz zoptymalizować ją w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadała oczekiwaniom oraz przyciągała więcej klientów i budowała efektywność sprzedaży.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.