fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// empik - nie tylko ksiązki

Sprzedaż na Empik

Empik marketplace należy do najszybciej rozwijających się i zyskujących na popularności platform marketplace w Polsce. Umożliwia sprzedaż produktów różnorodnych kategorii przez wiele niezależnych firm i sprzedawców

// nowe miejsce w świecie e-commerce

Empikplace: okazje czekają na Ciebie

Właściciele sklepów internetowych i sprzedawcy indywidualni mogą skorzystać z tego portalu, aby dotrzeć do szerszej grupy klientów i zwiększyć swoje zyski. Empik marketplace jest jedną z najczęściej wykorzystywanych platform, gdzie sprzedawcy mogą dystrybuować swoje produkty i każdego dnia docierać do tysięcy kupujących.

// twój własny opiekun

Empik marketplace

Empik marketplace pozwala w łatwy i szybki sposób docierać do nowych klientów, efektownie zwiększając sprzedaż i budować biznes, który przynosi realne zyski. To wszystko za sprawą bardzo rozległej bazy klientów, którą posiada Marketplace Empik.

Empik Marketplace oferuje również szeroki wachlarz usług i funkcji, które ułatwiają prowadzenie sprzedaży. Właściciele kont sprzedażowych mają dostęp do narzędzi do zarządzania swoimi produktami i zamówieniami, takich jak automatyczne przetwarzanie zamówień i integracja z systemami płatności. Platforma ta oferuje również narzędzia do marketingu, np. do tworzenia kampanii reklamowych, które pomagają w zwiększeniu widoczności produktów i przyciąganiu nowych klientów.

// zostań przedsiębiorcą

Marketplace Empik - dołącz do grona sprzedawców

Jeśli posiadasz swoją firmę i chciałbyś rozpocząć sprzedaż produktów na platformie Empikplace, zgłoś się do agencji E-Prom!

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem kont sprzedażowych naszych klientów, nie tylko w Empik marketplace, ale również na innych platformach takich jak Allegro czy Erli. Zapewniamy wsparcie sprzedaży na każdym etapie – od konfiguracji konta, aż po pełną obsługę sprzedaży. Zajmujemy się wprowadzeniem produktu na sklep, przygotowujemy odpowiednie opisy produktów, a także na bieżąco uzupełniamy Twoje oferty.

// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.