fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// zdobywaj klientów na facebooku

Kampanie Facebook Ads - dotrzyj do potencjalnych klientów

Prowadzisz własny sklep internetowy i zastanawiasz się, jak poszerzyć grupę odbiorców oraz dotrzeć do potencjalnych klientów z produktami? Wykorzystaj narzędzie, jakim jest kampania reklamowa na Facebooku! Facebook Ads to jedna z najskuteczniejszych metod promocji produktów i usług w Internecie, która umożliwia firmom dotarcie do precyzyjnie określonej grupy odbiorców na Facebooku.

// klienci których możesz zdobyć

Reklamy na Facebooku

Kampanie na Facebooku nastawione są na użytkowników Facebooka i platformy z nim współpracujące. Pozwalają na dotarcie do szerokiej publiczności, której zainteresowania, preferencje i zwyczaje są zbierane i przechowywane. Ustawienia w menedżerze reklam na Facebooku umożliwiają dostosowanie celów kampanii, a także wybór określonej grupy docelowej, do której zostanie skierowana reklama. W ten sposób reklamy Facebook Ads pozwalają na precyzyjne targetowanie reklam na podstawie wieku, płci czy zainteresowań. Dzięki temu reklamy trafiają tylko do osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane oferowanymi produktami lub usługami. To z kolei umożliwia osiągnięcie konkretnych celów reklamowych, takich jak zwiększenie liczby sprzedaży, pozyskiwanie kontaktów, wzrost zaangażowania użytkowników oraz pozwala budować rozpoznawalność marki.

// nowe metody wzrostu

Facebook ADS - rozwiń biznes dzięki kampanii reklamowej

Aby przeprowadzać odpowiednią i sprawną obsługę kampanii, proces wymaga odpowiedniego menedżera reklam, dzięki któremu można skutecznie zarządzać budżetem reklamowym oraz grupą docelową. Dzięki temu zwiększa się szansa na dotarcie do nowych odbiorców i pozyskanie kontaktów, które pozwolą na dalszą komunikację. W panelu administracyjnym możemy śledzić skuteczność naszych kampanii w czasie rzeczywistym i dostosowywać je do potrzeb naszej firmy. Możemy np. zmieniać naszą grupę docelową, modyfikować budżet reklamowy czy zmieniać format reklamy, którą prezentujemy naszym odbiorcom. Facebook Ads umożliwia zarówno kampanie z niskim, jak i wysokim budżetem. Dzięki temu firmy o różnych wielkościach mogą korzystać z tej platformy reklamowej i skutecznie docierać do swoich klientów.

// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.