Marketing internetowy na miarę nowych czasów!

 

Jeszcze całkiem niedawno można było oprzeć działania marketingowe wyłącznie na kampanii reklamowej AdWords oraz pozycjonowaniu stron. Prowadzenie sklepów internetowych wydawało się kilka lat temu zatem dość prostą sprawą. Obecnie jednak ze względu na ciągle zmieniające się warunki rynku oraz nieustanną konkurencję takie podejście jest mało efektywne. Jeżeli przyjmiemy, że nasza kampania będzie opierać się wyłącznie na pozycjonowaniu stron internetowych i optymalizacji, oraz linkach sponsorowanych to szybko zaobserwujemy, że blisko połowa internautów trafia na naszą stronę właśnie przez wyszukiwarki internetowe.

Może się to wydawać bardzo dobrym wynikiem, ale czy w biznesie nie należy dążyć do maksymalizowania zysków i dywersyfikacji? Co stanie się gdy Google nagle zmieni całkowicie algorytm wyszukiwania, a Państwa strona nie będzie przystosowana do takiej zmiany? Strony www i sklepy które opierają swój sukces tylko na jednostronnym podejściu do działań pozycjonujących są w obecnych czasach skazane na porażkę.

Dlatego my naszym klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług pozycjonerskich i marketingowych. Trzeba być przygotowanym na wszelkiego rodzaju ewentualności, a nasze działania gwarantują to Państwu. Prowadzenie sklepu www aby przynosił zyski w dzisiejszych realiach nie jest rzeczą prostą ale przy użyciu naszych metod możemy Państwu pomóc w odniesieniu sukcesu.

 

Co zatem składa się na oferowany przez nas kompleksowy marketing internetowy?

  • Oczywiście content marketing oparty na wartościowych artykułach przygotowanych przez naszych copywriterów.
  • Media społecznościowe za sprawą których dotrzemy do jeszcze szerszej rzeszy odbiorców i będziemy mogli na jeszcze większą skalę rozpromować Państwa sklepy www lub też oferowane usługi.
  • Promocja i sprzedaż produktu na najpopularniejszych portalach aukcyjnych w europie.
  • E-mail marketing który pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty w niezwykle krótkim czasie.
  • Pozycjonowanie i optymalizacja, które są nieodzownymi elementami każdej kampanii.

Tylko tego rodzaju kompleksowe działanie pozwoli na optymalizację zysków i dywersyfikację ruchu na stronie co w efekcie przełoży się na stabilną i zawsze przynoszącą pozytywne rezultaty kampanię marketingową.