Poznaj Allegro Ads i wskocz na wyższy poziom sprzedaży Allegro!​

Dzięki Allegro Ads – możesz szybko wyróżnić swoje oferty na Allegro i w gwałtownym tempie rozwinąć swoją sprzedaż! Nasza agencja reklamowa zoptymalizuje Twoją kampanię oraz pomoże Ci wskoczyć na wyższy poziom sprzedaży!

Allegro Ads - opinie klientów e-prom

Czym jest Allegro Ads?

allegro Ads

Reklamy Allegro (Allegro Ads) to platforma reklamowa stanowiąca płatny system reklamowy produktów na platformie sprzedażowej Allegro. Dlaczego warto tworzyć kampanie reklamowe na platformie Allegro? Allegro to potężna platforma, która wesprze każdego sprzedawcę e-commerce. Nic dziwnego, że statystyki mówią wszystko: 1,7 miliarda wyszukiwań dziennie, 18 milionów użytkowników Allegro i 24 miliony zrealizowanych transakcji.  To właśnie, że względu na tak mocne „zaplecze”, warto skorzystać z możliwości reklamowych, jakie stwarza platforma.

Dzięki Allegro Ads klienci mogą dotrzeć do tej szerokiej grupy odbiorców.

Allegro Ads pozwala na wyświetlanie Twojej reklamy w najpopularniejszych lokalizacjach na wszystkich urządzeniach i w aplikacjach mobilnych na Allegro przed ofertami innych sprzedawców. Oferty sponsorowane pomogą Ci zwiększyć widoczność Twoich produktów, a co za tym idzie Twoją szansę na sprzedaż.

Po co korzystać z Allegro Ads?

Serwis Allegro to jeden z najbardziej znanych w Polsce marketplace i jeden z największych w Europie serwisów e-commerce. Dzięki allegro zdecydowanie jesteś w stanie zwiększyć sprzedaż. Allegro ADS pozwala przegonić konkurentów, zwiększyć ruch i wygenerować znacznie większa sprzedaż.

Korzyści z wykorzystania Allegro Ads

Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać Allegro Ads w swoim biznesie.

Szybko wprowadź nowe produkty na rynek

Allegro to idealne miejsce do zaprezentowania nowości produktowych.

Zwiększ swoją sprzedaż

Oferty sponsorowane Allegro Ads generują dużo wyższą sprzedaż produktów i zapewniają stosunkowo wysoki zwrot z inwestycji.​

Utrzymaj przywództwo

Reklamy Allegro zajmują pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania. Jaki klient będzie zagłębiał się w drugą czy trzecią stronę wyszukiwania, jeżeli znajdzie swój wymarzony produkt na pierwszej stronie?

Sprzedawaj produkty sezonowe

Kampania Allegro Ads w skuteczny sposób pomoże Ci sprzedawać produkty sezonowe. ​

Techniczne kwestie związane z Allegro Ads

Allegro Ads - kwestie techniczne

W raportach od Allegro ADS znajdziesz dokładne informacje dotyczące:

➡️ Postaw na WYNIKI! ⬅️
Rozpocznij skuteczną kampanie Allegro Ads z e-prom.
Wykres przedstawia skuteczną kampanie Allegro Ads dla jednego z Naszych Klientów. Przy wydatkach poniżej 500 zł udało się osiągnąc sprzedaż na poziomie ponad 65 tysięcy złotych!
⭐ Kompleksowe prowadzenie kampanii wraz z jej analityką oraz obsługą techniczną. ⭐
⬇️ Sprawdź co wchodzi w skład kampanii Allegro. ⬇️

Reklama na Allegro ADS – obsługa Allegro ADS

Konfiguracja konta reklamowego Allegro Ads.

Skonfigurujemy konta Allegro ADS! Zajmiemy się wszystkim co potrzebne i wykonamy całą techniczną konfigurację konta, tak żeby jak najszybciej zacząć promować Twoje produkty.

Kampania Allegro ADS : analiza słów kluczowych.

Monitorowanie po jakich słowach kluczowych użytkownicy wyszukują konkretnych produktów, weryfikacja jak zmieniają się w czasie ilości wyszukiwań dla danych słów, przygotowywanie rekomendacji na jakie słowa kluczowe promowanie na Allegro ADS będzie najskuteczniejsze i jak je wykorzystać w kampanii Allegro ADS.

Raportowanie Allegro ADS

Przygotowywanie comiesięcznych raportów zawierających podsumowanie z wykonanych działań i przygotowanie planów na kolejne miesiące.

Reklama Allegro: kampania reklamowa i optymalizacja Allegro Ads.

Prowadzenie kampanii reklamowej Allegro ADS zarządzanie budżetem reklamowym w kampanii ADS Allegro, kontrolowanie wydatków, zarządzanie wyświetlaniem reklam w obrębie ADS Allegro tak, by kierować na aukcje osoby o największym prawdopodobieństwie dokonania zakupu, zarządzanie stawkami za kliknięcia tak, by maksymalizować sprzedaż, dodawanie i dopasowywanie słów kluczowych w kampanii do aktualnych trendów wyszukiwań doradztwo dotyczące produktów szczególnie wartych promowania na Allegro.

Ile to kosztuje? - Allegro ADS

Allegro Ads - ile to kosztuje

W Agencji e-prom to sam decydujesz ile chciałbyś wydać na kampanie w Allegro ADS. Nasz profesjonalny zespół specjalistów pomoże Ci w dobraniu odpowiedniego budżetu, który może być w dowolnej chwili modyfikowany.

Gdzie wyświetlają się oferty sponsorowane Allegro ADS?

Sponsorowane reklamy Allegro ADS będą wyświetlane na wszystkich platformach (w tym w aplikacjach Allegro) na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych.

  1. W wynikach wyszukiwania Allegro (w tym pierwsze dwie pozycje).
  2. W lewej kolumnie obok wyników wyszukiwania.
  3. Na stronie oferty.

Reklama graficzna Allegro Ads –  dla osób, które chcą zwiększyć widoczność i stworzyć markę.

Reklama graficzna to nowy format reklamowy Allegro składający się z logo, krótkiego sloganu oraz dwóch dynamicznie dobranych ofert, co zwiększa szansę na przyciągnięcie kupujących do Twojej oferty. Reklamy graficzne na Allegro są wyświetlane w dwóch miejscach: u góry strony wyników wyszukiwania oraz na stronie przedmiotu w sekcji „O sprzedającym”.

Jak twierdzi sama platforma Allegro, 76% użytkowników Allegro podczas zakupów nie podaje wszystkich swoich parametrów, szukając produktu. Użytkownicy Allegro zazwyczaj wprowadzają bardzo ogólne zapytania i sprawdzają wyniki wyszukiwania. To właśnie do tych klientów powinna trafić reklama graficzna. Ciekawie przygotowana grafika to okazja do przyciągnięcia uwagi użytkowników, którzy są na etapie wyszukiwania produktu, ale jeszcze nie podjęli decyzji o zakupie. Kupujemy bowiem głównie oczami, więc Reklama graficzna Allegro będzie więc idealnym wyborem dla każdego kto ma dobre zdjęcia swoich produktów.

Reklamy graficzne polecamy tym, którzy chcą zwiększyć widoczność swojego sklepu Allegro lub marki – tworząc reklamę możesz wykorzystać logo sklepu na Allegro i wybierać różne oferty z kategorii, najlepiej z tej samej kategorii.

Pamiętaj, że możesz dodać wiele wersji reklam graficznych, aby poprawić skuteczność kampanii. Warto skorzystać z tej funkcji i przetestować różne możliwości reklamowe. Na przykład w jednej kampanii możesz skupić się na logo, a w innej kampanii możesz skupić się na reklamie konkretnej marki, którą chcesz sprzedawać. Czy wiesz, że Kupujący na Allegro szukają produktów na różne sposoby, dlatego konieczne jest regularne sprawdzanie statystyk i raportów wyszukiwanych haseł, aby lepiej optymalizować swoje kampanie. Warto testować różne kampanie, stale je ulepszać i sprawdzać, które z nich przyciągają najwięcej klientów.

Reklama graficzna Allegro Ads – przykłady:

📢 Porozmawiajmy o reklamach Allegro - darmowa wycena i plan działania!

Zagubiony w procesie konfigurowania reklam? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy i wsparcia? Zarezerwuj niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub  mailową, a nasi eksperci pokażą Ci korzyści z profesjonalnej obsługi reklam Allegro. Rozmowa nic nie kosztuje, a profesjonalna pomoc może okazać się cenna dla Twojej firmy. 🙂

Dorota Szczepaniak

Opiekun Klienta w e-prom.

+ 48 786 125 025