Filmy wizerunkowe i spoty reklamowe – Blink Film Production

Spoty reklamowe i filmy wizerunkowe dla firm

Na rynku obecnych jest wiele firm, które oferują usługi z zakresu kręcenia filmów wideo i ich montażu. Nie każda jednak będzie w stanie idealnie odwzorować wizję klienta na taśmie filmowej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji  filmów reklamowych, spotach wizerunkowych, oraz zapewniamy obsługę planów zdjęciowych. Nie boimy się trudnych wyzwań. Stanowią one dla nas bowiem możliwość sprawdzenia się, ale przede wszystkim rozwój, Naszym głównym celem jest uzyskanie zaskakującego i niezapomnianego efektu, który pozwoli przyciągnąć widzów Państwa firmy.

Obecnie przekazy reklamowe otaczają Nas z każdej strony: internet, telewizja, telebimy. W efekcie panuje coraz większy chaos i nieład. Firmy i przedsiębiorstwa nieustannie prześcigają się w pomysłach i sposobach na pozyskanie klienta. Tworzą różne filmy promocyjne, kampanie reklamowe, aby ich produkt znalazł się w czołówce rozpoznawalności i sprzedaży. W dobie Internetu i nowych technologii coraz trudniej jest zaskoczyć potencjalnego klienta. Niezbędnymi czynnikami prowadzącymi do zaistnienia na tle konkurencji, jest szybkość i prostota. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest dobrze przygotowany filmik reklamowy. Badania pokazują, że krótki film reklamowy znacząco zwiększa sprzedaż,  a potencjalny klient właśnie poprzez spot reklamowy zdecyduje się na zakup danego produktu.  Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tworzymy filmy reklamowe, nadajemy im oryginalną i nieszablonową formę tak, aby przykuć uwagę odbiorcy.

Nieszablonowe projekty i indywidualne podejście gwarantuje pełen sukces.

Oprócz filmów wizerunkowych, przygotowujemy również Kampanie SMS  które świetnie sprawdzają się w sektorze usług i nie tylko!

 

Skontaktuj się z Nami! To Ty jesteś dla Nas inspiracją. 

Start from Blink Film Production on Vimeo.

 

Skontaktuj się z nami