fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// baselinker w rękach ekspertów

BaseLinker - integracje

Prowadzisz własny sklep internetowy na różnych platformach marketplace? Połącz je w jednym narzędziu, zarządzaj zamówieniami i monitoruj stany magazynu sklepu w jednym miejscu! BaseLinker to narzędzie, które oferuje łatwą obsługę sprzedaży i sprawne zarządzanie sklepem internetowym.

// organizacja i automatyzacja pracy

Baselinker marketplace - wszechstronne narzędzie

Wśród polskich sprzedawców e-commerce, BaseLinker zyskuje coraz większą popularność. Dzięki temu narzędziu i możliwości integracji z najpopularniejszymi platformami sprzedażowymi takimi jak Allegro, eBay czy Amazon, sklepy internetowe klientów są dużo łatwiejsze w obsłudze. BaseLinker upraszcza wystawianie aukcji i obsługę zamówień z jednego miejsca, bez konieczności przełączania się między różnymi panelami sprzedażowymi. Platforma oferuje także narzędzia do automatyzacji procesów sprzedażowych – automatycznie synchronizuje stany magazynowe, umożliwia generowanie i wystawianie faktur i paragonów.

// dowiedz się więcej

Integracja Baselinker - ułatwienie wystawiania aukcji i obsługi zamówień

Dzięki konfiguracji systemu Baselinker, obsługa zamówień jest bardzo łatwa i może odbywać się w jednym miejscu – pełna obsługa poszczególnych platform marketplace odbywa się w panelu BaseLinker. Platforma umożliwia również generowanie raportów sprzedażowych oraz tworzenie kampanii reklamowych danego sklepu internetowego. Dodatkowo, manager zamówień w Baselinekr oferuje szereg innych funkcjonalności, takich jak integracja z firmami kurierskimi czy możliwość personalizacji powiadomień dla klientów.

Baselinker pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów, ponieważ dzięki swojej funkcjonalności pozwala na centralizację zarządzania sprzedażą w różnych kanałach. Dzięki temu sprzedawcy mogą skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a nie na ręcznym zarządzaniu sprzedażą produktów z różnych sklepów internetowych na każdej z platform osobno.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dodatkowymi usługami. Oferujemy również obsługę portali aukcyjnych takich jak : eBay, Amazon, Rakuten.
Więcej informacji znajdziesz na stronie : Sprzedaż na eBay, Sprzedaż na Amazon.
// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.