fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// E-Commerce na platformie erli

Sprzedaż na Erli

Marketplace Erli jest najnowszym marketplace w branży e-commerce, jednak zyskuje on coraz większą popularność wśród sprzedawców oraz kupujących. Nowe kanały sprzedaży to zawsze dodatkowa szansa dla sprzedawców na zbudowanie większej sprzedaży, a także świadomości marki.

Twój własny opiekun

Zostanie Ci przydzielony Twój opiekun. Dzwoniąc masz pewność, że trafisz na kogoś, kto zna Twoją sytuację!

Wystawianie aukcji

Wystawiamy aukcje, dodajemy opisy, zdjęcia w taki sposób, by trafiały jak najlepiej do Twoich klientów!

Pomoc i doradztwo

Pomagamy rozwiązywać spory z klientami, wybrać budżet na kampanię Allegro i wskazujemy drogę rozwoju.

// twój przyjazny marketplace

Erli - sprzedaż

Na platformie Erli podobnie jak na pozostałych tego typu platformach, możesz prowadzić własny sklep internetowy i docierać do szerokiego grona potencjalnych klientów, a my Ci w tym pomożemy! Zastanawiasz się, czy warto sprzedawać na Erli? Erli zapewnia realne wsparcie sprzedawców, gwarantując niskie koszty prowadzenia sklepu, a co za tym idzie niższe prowizje od sprzedaży. Dzięki temu sprzedawcy mogą na tym rzeczywiście korzystać.

Platforma udostępnia sprzedawcom dwa plany sprzedaży – basic oraz program proseller, który daje dostęp do dodatkowych funkcjonalności, pozwalających na osiąganie większej sprzedaży oraz zwiększanie zysków. Program proseller umożliwia między innymi: analizę fraz kluczowych na stronach kategorii produktów, co przekłada się na lepsze pozycjonowanie aukcji; dostęp do reklam PPC, które zwiększają ruch i sprzedaż na stronie; wyświetlanie logo sklepu, co wpływa na budowanie rozpoznawalności marki; automatyzację procesów sprzedażowych; dostęp do statystyk sprzedaży, a także uczestnictwo w wewnętrznych promocjach platformy (np. lokowanie produktów w poradnikach zakupowych Erli).

Wykorzystaj nowoczesną platformę na rynku e-commerce i zbuduj skuteczną sprzedaż. W panelu administracyjnym dostępne są narzędzia, które umożliwiają modyfikację logotypu sklepu oraz wykorzystanie gotowych szablonów.

// dowiedz się więcej

Obsługa sprzedaży aukcji sporów na Erli

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą produktów Twojej firmy na platformie ERLI i chcesz osiągnąć wysokie wyniki, skorzystaj z pomocy E-Prom. Największe korzyści czerpać możesz decydując się na współpracę z naszą agencją marketingową! Oferujemy kompleksowe wsparcie zarówno dla początkujących sprzedawców, jak i tych bardziej doświadczonych, zapewniając profesjonalną obsługę sprzedaży na każdym etapie. Dzięki naszym działaniom oferty Twojego sklepu będą zawsze atrakcyjne i zyskają dużą popularność wśród klientów.

Skuteczność naszych działań jest mierzalna, co pozwala na ciągłe monitorowanie postępów i dostosowywanie strategii do Twoich potrzeb i celów, a nasz doświadczony zespół pomoże Ci w skutecznym przedstawieniu produktów oraz ich opisaniu w sposób przyciągający uwagę klientów.

Jako część naszej obsługi oferujemy także tworzenie kampanii reklamowych, które umożliwią wyświetlanie się produktów na stronie głównej sklepu oraz w strefach specjalnych, co realnie przełoży się na zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dodatkowymi usługami. Oferujemy również obsługę portali aukcyjnych takich jak : eBay, Amazon, Rakuten.
Więcej informacji znajdziesz na stronie : Sprzedaż na eBay, Sprzedaż na Amazon.
// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.