Portfolio

Nasze prace

Poniżej możesz zobaczyć wybrane projekty, które zrealizowaliśmy na przestrzeni lat. Jeśli przygotowujesz się do budowy własnej strony internetowej, wskaż, która strona jest dla Ciebie najlepsza. Pamiętaj jednak, że nasi graficy zawsze przygotują unikalny projekt, który spełni Twoje dokładne wymagania. Nigdy nie kopiujemy!

Co tworzymy?

Sklepy i strony www

identyfikacja wizualna

banery i ulotki

social media

kampanie reklamowe

wizytówki

Strony internetowe i sklepy

Poznaj bliżej kilka z naszych projektów.

Nasze Dzieło

Sklep z żywnością

Stworzyliśmy sklep internetowy dla największego producenta Bubble Tea w Polsce. Wielojęzyczny sklep zarabia na sprzedaży w całej Europie. Oprócz stworzenia sklepu internetowego nasza agencja marketingowa wspiera klienta w pełnej obsłudze zamówień, od obsługi klienta, poprzez wysyłkę paczek, po działania marketingowe.

Nasze dzieło

Agencja Barmańska

O pomoc w stworzeniu strony internetowej poprosili nas prawdziwi i wielokrotni mistrzowie świata w barmaństwie! Wyszła świetna strona!

Nasze dzieło

Sklep internetowy z obuwiem góralskim

Strona internetowa dla regionalnego producenta obuwia. 

Nasze dzieło

Hurtownia zabawek

O pomoc w stworzeniu strony internetowej poprosili nas prawdziwi i wielokrotni mistrzowie świata w barmaństwie!

Nasze dzieło

Sklep z obuwiem podwyższanym

Międzynarodowy sklep internetowy pozwolił na rozpoczęcie sprzedaży w całej Europie!

Dlaczego e-prom?

1

Doświadczenie

Od prawie 20 lat pomagamy naszym klientom osiągnąć zamierzone cele tworząc zyskowne strony i sklepy internetowe

2

umiejętności

Posiadamy dedykowanych programistów i własnych grafików komputerowych

3

Wyniki

Stawiamy na efekty, wszystkie sklepy i strony internetowe są projektowane pod SEO, tak by strona w prztszłości była widoczna w Google. 

Opinie o e-prom z.o.o.

Niezależnie od tego, czy jest to mały projekt, czy duży projekt. Ze względu na nasze profesjonalne podejście przedsiębiorcy wybierają e-prom e-prom spz.o.o.

Gotowy zostać klientem e-prom?

Zapytaj o darmową wycenę Twojego projektu

Dorota Szczepaniak przedstawiciel handlowy e-prom

Dorota Szczepaniak

Opiekun Klienta w e-prom.

+ 48 786 125 025

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na umieszczenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę E-prom zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133/97, poz. 883 z późniejszymi zmianami. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie przez firmę E-prom. Polityka Prywatności

Strony internetowe portfolio

Tworzymy nowoczesne strony internetowe oparte na autorskich silnikach lub rozwiązaniach WordPress czy Prestashop. Posiadamy własne zaplacze grafików komputerowych oraz programistów.

Sklepy internetowe prestashop

Prowadzenie sklepu internetowego na Prestashop to świetny sposób na połączenie łatwości obsługi i zarządzania całym przedsiębiorstwem ze stosunkowo dużymi możliwościami. Chętnie pomożemy Ci od strony technicznej i marketingowej, aby uzyskać jak najlepsze wyniki sprzedaży dla wspólnego projektu.

×

Table of Contents