fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// prześcignij swoją konkurencję

SEO copywriting

Zwiększ widoczność strony internetowej i sklepu internetowego w wyszukiwarce Google! Zastanawiasz się, jak działają wyszukiwarki w internecie? Dlaczego po wpisaniu konkretnego zapytania, na pierwszych miejscach wyświetlają się poszczególne strony internetowe? Nie, to nie jest kwestia przypadku. Dzieje się tak za sprawą zastosowaniu kilku istotnych zasad dotyczących optymalizowania stron internetowych, dzięki czemu roboty Google sprawniej indeksują treści na stronach! Chciałbyś do nich dołączyć?

Pozycjonowanie Google

Zdecydowana większość osób kończy swoje wyszukiwanie na pierwszej stronie i nie szuka dalej.

Pozycjonowanie lokalne

Lokalny koszt pozycjonowania jest niski, liczba klientów jest duża, a efekt pozycjonowania szybkie.

Doświadczenie

Zostaw konkurencję w tyle! Skorzystaj z usługi pozycjonowania słów kluczowych z E - Prom.

// teksty angażujące odbiorcę

Treści SEO - element pozycjonowania

Copywriting to forma tworzenia treści tekstowych na stronach internetowych, która jest wartościowa z punktu widzenia użytkownika i ma na celu zachęcenie go do interakcji. W połączeniu z SEO jest to tworzenie treści z uwzględnieniem informacji przyjaznych dla wyszukiwarki Google, sprzyjające pozycjonowaniu stron. Celem tego działania jest więc osiągnięcie jak najlepszych pozycji w wynikach wyszukiwania z uwzględnieniem tworzenia wartościowej treści, zgodnej tematycznie i zawierającej odpowiednie słowa kluczowe. Należy pamiętać, że korzystanie z odpowiednich słów kluczowych w tekście jest bardzo ważne, ponieważ to one są wykorzystywane przez użytkowników szukających różnego rodzaju informacji w wyszukiwarce Google. Skuteczny SEO copywriting to zachowanie balansu między tymi dwoma elementami, który mocno wpływa na odpowiednie pozycjonowanie stron internetowych.

// Kto i w jaki sposób przeprowadza audyt SEO?

Zasady SEO copywritingu

W procesie pozycjonowania strony WWW jedną z kluczowych zasad jest tworzenie wartościowych treści na stronach firmowych, czyli inaczej content marketing. I właśnie tutaj pojawia się praca copywritera. Na czym właściwie polega? Przede wszystkim zadanie copywritera to skupienie się na pisaniu tekstów z zastosowaniem zasad SEO. Jak pisać teksty SEO i czym one są? Głównie są to opisy produktów, artykuły blogowe, opis kategorii oraz wpisy w mediach społecznościowych. W zakres treści SEO wchodzi także pisanie artykułów sponsorowanych. W procesie tworzenia tekstów najważniejsze są słowa kluczowe. Pisanie tekstów odpowiednich pod kątem SEO należy rozpocząć od właściwej analizy słów kluczowych, które będą najbardziej wartościowe w wynikach wyszukiwania. Analizę słów kluczowych można skutecznie wykonać przy użyciu odpowiednich narzędzi analitycznych. Dopiero po analizie słów kluczowych można przystąpić do docelowego procesu, jakim jest tworzenie treści.

 

// teksty angażujące odbiorcę

Opisy produktów - profesjonalny copywriting

Stosując powyższe zasady, masz szansę dotrzeć do 98% użytkowników, którzy używają wyszukiwarki Google, wpisując w niej konkretne frazy kluczowe. Świetnie, jeśli na Twojej stronie znajdą się odpowiedzi na pytania użytkowników! Co istotne, użytkownicy bardzo często kończą wyszukiwanie już na pierwszej stronie! Stosując copywriting SEO, budujesz coraz większą widoczność witryny, prześcigasz konkurencję i niczym rakieta lądujesz na pierwszych pozycjach w Google! Teksty pisane zgodnie z zasadami SEO są bardziej atrakcyjne dla robotów Google, które wówczas indeksują je na wysokich pozycjach w wyszukiwarce. Poza samym tworzeniem tekstów, należy skupić się również na tym, aby owe teksty posiadały odpowiednie formatowanie. Dużo wygodniej i sprawniej czyta się treści, które są podzielone, posiadają akapity oraz śródtytuły.

tworzenie treści
// zaufaj fachowcom

Polecają nas

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.