fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// walcz o pozycję w rankingu google

SEO i SEM - optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Search engine optimization (SEO) i search engine marketing (SEM) to dwa główne elementy związane z pozycjonowaniem stron internetowych w sieci wyszukiwania. SEO odnosi się do działań mających na celu polepszenie widoczności strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, natomiast SEM obejmuje płatne kampanie reklamowe.

Analiza fraz kluczowych

W oparciu o Twoją działalność wyłonimy frazy, które są najchętniej googlowane w Twoim regionie.

Optymalizacja SEM

Działania które realnie przeniosą się na zwiększenie widoczności Twojej strony i treści w wyszukiwarce.

Doświadczenie

Zostaw konkurencję w tyle! Skorzystaj z usługi pozycjonowania słów kluczowych w wyszukiwarce Google.

// pełen pakiet mozliwości

Optymalizacja stron internetowych - działania SEO

Wyszukiwarki internetowe, w tym przede wszystkim Google, są obecnie najważniejszym kanałem pozyskiwania ruchu dla stron internetowych. Dlatego tak istotne jest ich optymalizowanie zgodnie z wymaganiami algorytmów wyszukiwarek internetowych i z uwzględnieniem zapytań użytkowników.

Działania SEO mają na celu optymalizację strony www w taki sposób, aby uzyskać lepszą pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania, co przyciąga więcej potencjalnych klientów na stronę. Obejmują one m.in. optymalizację treści na stronach, dobór odpowiednich słów kluczowych, poprawę struktury witryny, czy też budowanie linków wewnętrznych i zewnętrznych.

// Jakość której oczekujesz

Kampanie reklamowe - działania SEM

SEM to obszar marketingu internetowego, który obejmuje wszystkie płatne działania promocyjne, które mają na celu poprawę widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google. Wśród nich wyróżnić można kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, które obejmują kampanie PPC (dotyczące np. kampanii linków sponsorowanych), kampanie remarketingowe, kampanie w mediach społecznościowych i inne. Kampanie reklamowe pozwalają na generowanie płatnego ruchu na stronie internetowej oraz na możliwość targetowania reklam na podstawie konkretnych słów kluczowych lub innych wymagań użytkowników.

Wszystkie te działania mają na celu pozyskanie ruchu na stronę internetową oraz zwiększenie konwersji. Działania SEM są zwykle kosztowne, ale dzięki odpowiedniej strategii i umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi można uzyskać wysoki zwrot z inwestycji i zwiększyć zyski z prowadzonej działalności online.

// zostań liderem yszukiwań

Połączenie działań SEO i SEM

Pozycjonowanie stron internetowych to całościowy proces marketingowy, który obejmuje zarówno działania SEO, jak i SEM. Aby skutecznie pozycjonować swoją stronę internetową, kluczowe jest połączenie tych dwóch elementów i jednoczesne prowadzenie działania SEO i SEM. Połączenie działań pozwala na pozyskiwanie ruchu z organicznych i płatnych wyników Google oraz na zwiększenie szans na dotarcie do potencjalnych klientów.

Jeśli i Ty chcesz wzbić się na wysokie pozycje w Google i pozyskiwać wartościowy ruch na swojej stronie – zgłoś się do agencji E-PROM! Pomożemy Ci kompleksowo zająć się pozycjonowaniem strony internetowej, gdyż marketing internetowy to nasza specjalność!

// zaufaj fachowcom

Jak o nas mówią?

Domki nad Potokiem
Domki nad Potokiem
Strona wykonana przez firmę E-Prom wygląda znakomicie i ładuje się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Wymiana.com
Wymiana.com
Współpraca z E-Prom była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Zespół tej firmy wykazał się dużą kreatywnością!
EcoEnergy Drive
EcoEnergy Drive
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy! Polecamy każdemu, kto szuka profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.
PWSZ
PWSZ
Profesjonalne podejście do klienta, bogata oferta świadczonych usług i terminowe wykonanie powierzonych zadań.
T&E Herbalists Ltd
T&E Herbalists Ltd
Jesteśmy zachwyceni współpracą! Pełny profesjonalizm i podejście! Częsty kontakt z nami i konsultacje, sprawnie i terminowo.
Bubbles&Candies
Bubbles&Candies
Nasza współpraca z E-Prom trwa już dobrze ponad rok. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem i stałą opieką!
Zaslony-firany.pl
Zaslony-firany.pl
Współpracujemy z E-prom na tyle długo, aby widzieć efekty ich działań. Na bieżąco korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia.
Rak - Bis
Rak - Bis
Polecam w 100%. Odkąd E-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci.