Obsługa kont aukcyjnych. Prowadzenie i sprzedaż na Allegro, eBay, Amazon

 

W obecnych czasach sprzedaż w Internecie wyłącznie za pośrednictwem własnej strony internetowej jest już nie wystarczająco skuteczna. Ciągły rozwój sprzedaży i przyzwyczajeń klientów sprawia, że trzeba wykorzystać wszystkie możliwe sposoby dotarcia z ofertą do klienta. Dlatego też z roku na rok zyskuje na znaczeniu sprzedaż na portalach aukcyjnych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży zarówno na rodzimych portalach aukcyjnych takich jak Allegro jak i na zagranicznych odpowiednikach. Nasi specjaliści poprowadzą więc sprzedaż dla Państwa firmy na zagraniczne rynki na takich platformach sprzedażowych jak eBay czy Amazon. Oferujemy wsparcie sprzedażowe dla takich rynków europejskich jak niemiecki, angielski, rosyjski, hiszpański czy też francuski.

Nasz sztab specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zapewni Państwu odpowiednie doradztwo zarówno w zakresie prezentacji graficznej produktów jak i pozycjonowania czy też możliwości upsellingu czy też crossselingu. Obsługa sprzedaży w naszym wykonaniu to zawsze gwarancja najwyższej jakości, staranności i sumienności.

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymujesz gwarancję, że twoja sprzedaż wzrośnie a produkty będą dużo lepiej promowane. Zyskasz szansę dotarcia do zagranicznych klientów i powiększyć tym samym grono potencjalnych odbiorców dla swoich produktów. Twoja oferta zyska na atrakcyjności - wystawianie aukcji dzięki profesjonalnie przygotowanym szablonom o bogatej zawartości merytorycznej przełoży się na zwiększone zainteresowanie ze strony kupujących.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży internetowej pozwala naszej firmie znakomicie rozpoznawać i spełniać oczekiwania rodzimych klientów. Coraz częściej polskie firmy zarówno te małe jak i większe chcą ze swoją ofertą dotrzeć do zagranicznego klienta. Nie posiadają jednak odpowiedniego ,,know how" oraz zaplecza jak i kadry pracowniczej która mogła by im taką ekspansję umożliwić.

Z tego też względu obsługa międzynarodowa sprzedaży na największe rynki Europejskie czyli rynek niemiecki oraz angielski cieszy się w ostatnim czasie olbrzymią popularnością. Wykorzystując dostępne tam platformy sprzedażowe umożliwimy Państwu dołączenie do grona sprzedawców oferujących swoje usługi na terenie Unii Europejskiej.

Nasi specjaliści od sprzedaży zagranicznej sprawią, że obsługa ebay.de czy też obsługa ebay.co.uk przyniesie Państwa firmie wymierne korzyści. Zajmą się kompleksową obsługą klientów jak i tłumaczeniem oraz wystawianiem Państwa asortymentu na wspomnianym serwisie aukcyjnym.

 

Obsługa sprzedaży

 

Od teraz dzięki naszej firmie mogą Państwo skorzystać z takich usług jak:

- obsługa sprzedaży ebay Niemcy

- obsługa sprzedaży ebay Anglia

 

Sprzedaż Anglia

W skład tej usługi wchodzi kompleksowa obsługa klientów anglojęzycznych oraz zarządzanie sprzedażą na popularnych brytyjskich serwisach sprzedażowych takich jak Amazon.co.uk czy też eBay.co.uk

Sprzedaż Niemcy

Dzięki współpracy z naszą firmą umożliwimy Państwu sprzedaż na Niemcy. Zadbamy o kontakt z niemieckojęzycznymi klientami i pokierujemy sprzedażą towaru na popularnych wśród niemieckich klientów kanałach sprzedażowych zwiększając tym samym przychody Państwa firmy

 

Najpopularniejsze serwisy aukcyjne w naszej ofercie kompleksowej obsługi sprzedaży:

 

1. Sprzedaż na Allegro

Naszym rodzimym klientom oferujemy pomoc w prowadzeniu i sprzedaży na Allegro. Przebicie się ze swoją ofertą bez znajomości odpowiednich technik sprzedaży może okazać się nie lada wyzwaniem przy ciągle rosnącej konkurencji na Allegro. Z tego też względu dzięki naszej wszechstronnej wiedzy będziemy w stanie zagwarantować wydajną sprzedaż na allegro, sukces i wzrost zainteresowania Państwa ofertą.

To obecnie największy i najbardziej popularny serwis aukcyjny w Polsce. Jego historia sięga 1994 roku kiedy to zainspirowany sukcesem serwisu eBay Arjan Bakker postanowił stworzyć jego polską alternatywę. Na przestrzeni lat Allegro dynamicznie się rozwijało zyskując sympatię coraz to większej liczby polskich internautów. W tym momencie Allegro działa w 17 Państwach i z roku na rok zyskuje na znaczeniu w branży e-commerce. Sprzedaż na Allegro ze względu na ciągle rosnącą konkurencję wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego podejścia które zapewnią Państwu nasi specjaliści.

Zwiększ sprzedaż na Allegro dzięki nam!

sprzedaż na allegro

 

2. Sprzedaż na Amazon

To serwis o ogólnoświatowym zasięgu który skierowany jest dla osób które pragną ze swoją ofertą trafić do szerokiego grona odbiorców. Wykorzystując tą platformę sprzedażową mają Państwo szansę sprawić aby Wasze produkty były rozpoznawalne na całym świecie. Nasi specjaliści sprawią, że sprzedaż na Amazon przyniesie Państwa firmie pożądane rezultaty – przełoży się na budowę wizerunku międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji i zaufanego partnera biznesowego .

Postaw na sprzedaż na Amazon i zwiększ zyski!

 

sprzedaż na amazon

 

3. Sprzedaż na eBay

Ebay.de lub też eBay.co.uk to miejsca od których najlepiej zacząć jeżeli myślą Państwo o rozwoju sprzedaży na zagranicznych rynkach. Sprzedaż na eBay w Wielkiej Brytanii czy też Niemczech przy wykorzystaniu narzędzi jakie oferuje eBay oraz wiedzy i doświadczenia naszej firmy staje się niezwykle prosta. Nasi specjaliści zadbają o zadowolenie Państwa klientów oraz zapewnią profesjonalną sprzedaż na eBay oraz obsługę w niemal każdym języku.

 

sprzedaż na ebay

 

4. Sprzedaż na Aukro

Aukro to portal powstały z myślą o krajach ze wschodniej części Europy. Obecnie działa w takich państwach jak Czechy, Ukraina, Bułgaria i Białoruś. Tylko w samych Czechach portal ten posiada ponad  1 mln użytkowników. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojej oferty na wschodnie rynki to Aurko jest platformą sprzedażową stworzoną właśnie dla Ciebie!

Sprawdź całą naszą ofertę na stronie głównej -- > http://e-prom.com.pl