Handel na Aukcjach i w sklepach internetowych utrzymuje cały czas tendencję wzrostową. Aukcje internetowe to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się kanałów dystrybucji. Specjalizujemy się w obsłudze stron www, sklepów i serwisów internetowych oraz kont aukcyjnych - allegro na rynku polskim oraz rynkach europejskich - amazon, ebay (język niemiecki, angielski, rosyjski, hiszpański, francuski i inne). Na wyniki Państwa firmy w sieci pracują doświadczeni programiści, graficy, copywriterzy oraz marketingowcy. Prowadząc sprzedaż na kontach aukcyjnych i w sklepach www, na przełomie ostatnich 14 lat, zdobyliśmy duże doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą a systematyczność i dokładność to nasza dewiza. Staranną pracą i szeroką analizą, osiągnęliśmy profesjonalizm, pozwalający sprawnie poruszać się w temacie handlu internetowego, promowania produktów, jak i każdego zagadnienia powiązanego ze sprzedażą, marketingiem i promocją.

Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów usług należą:

Sprzedaż Allegro – obsługa największej w Polsce platformy e-commerce.

Sprzedaż ebay oraz sprzedaż amazon – prowadzenie kont na największych serwisach e-commerce na świecie.

Allegro

Portal allegro powstał w 1999 roku i jest największą platformą transakcyjną w Polsce. Dzięki nam rozpoczniesz lub podniesiesz sprzedaż na allegro swoich produktów. Lata doświadczenia pozwalają nam odpowiednio dobrać strategię aby pogodzić niskie koszty prowadzenia sprzedaży z wysoką efektywnością. Na allegro liczy się każdy detal dlatego o profesjonalny wygląd aukcji dba nasz grafik, a odpowiednią strategię sprzedażową ustalają nasi marketingowcy z wieloletnim doświadczeniem. Aby efektownie wprowadzić aukcje na allegro należy zastosować się do kilkunastu zasad, dzięki którym wystawiony produkt będzie odpowiednio zoptymalizowany jeżeli chodzi o pozycję w wyszukiwarce allegro "TRAFNOŚĆ" i będzie odpowiednio prezentował się od strony wizualnej.

Amazon

To propozycja dla tych, którzy szukają rynku zbytu o globalnym zasięgu! Amazon jest największym na świecie sklepem internetowym. Dzięki sprzedaży na amazon, Państwa produkty mogą stać się rozpoznawalne na całym świecie. Przygotujemy Was do sprzedaży na rynkach zagranicznych oraz zadbamy o profesjonalny wizerunek Waszej firmy w sieci. Każdy sprzedający na amazon zyskuje wizerunek odpowiedzialnego i godnego zaufania partnera w interesach. Korzystając z tej platformy sprzedażowej, można być z biegiem czasu mocno rozpoznawalną firmą lub marką na całym świecie, można zbudować relacje z nowymi klientami do tej pory nieosiągalnymi, ale przede wszystkim ma to wpływ na podciągnięcie znacznie obrotów i zysków w firmie.

eBay

Ten portal internetowy prowadzący największy serwis aukcji internetowych na świecie pozwala dotrzeć do odbiorców detalicznych jak także hurtowych. W prosty sposób możesz stać się sprzedawcą na rynku m.in. angielskim, niemieckim, amerykańskim. W krótkim czasie zwiększysz sprzedaż ebay i otworzysz sobie drzwi do międzynarodowego handlu, a nasi specjaliści zadbają o zadowolenie Twoje i Twoich klientów oraz zapewnią obsługę w każdym języku.

Aukro

Aukro jest to portal funkcjonujący w 4 krajach - Czechach, Ukrainie, Bułgarii i Białorusi. Są to bardzo szybko rozwijające się rynki. W samych Czekach Aukro posiada ponad 1 mln użytkowników. Jeśli Twoje produkty sprzedajesz w Polsce dlaczego nie miałbyś sprzedawać ich także po przez Aukro? Obsługując sprzedaż na Aukro dokładamy wszelkich starań aby stworzyć wiarygodny wizerunek profesjonalnego sprzedającego.

Rakuten

Chcesz dokonać ekspansji na daleki wschód? Nasza propozycja to japoński portal aukcyjny rakuten. Rakuten działa także w Europie m.in. w Niemczech oraz Austrii. Dzięki niemu poprowadzisz swoją sprzedaż siedząc w domu. My zajmiemy się analizą rynku, dobraniem oferty oraz narzędzi sprzedażowych, przygotowaniem aukcji, tłumaczeniem oraz obsługą sprzedaży. Rakuten daje Ci możliwość zwiększenia zasięgu o kolejne kilka milionów odbiorców.

Molotok

Molotok jest to należąca do grupy Allegro rosyjska platforma sprzedażowa. Tworzy ona niepowtarzalne warunki sprzedażowe oraz możliwość zaciekawienia swoją ofertą użytkowników z Rosji. Dzięki nam będziesz mógł nie martwiąc się o barierę językową ani brak znajomości rynku i słabe umiejętności sprzedażowe obsługiwać rosyjskich klientów.

Sklepy www

Masz sklep, ale nie potrafisz poradzić sobie z jego obsługą? Nie martw się, nasi specjaliści zajmą się wszystkim! Pomożemy Ci go zatowarować sklep, dobrać odpowiednią strategię, wypromować go, a także poprowadzimy pełną obsługę sprzedaży. Dzięki nam obniżysz swoją liczbę obowiązków do minimum i będziesz się cieszyć z niewiarygodnych wyników sprzedaży.