fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

sklep internetowy

Wszystko.pl – nowa platforma sprzedażowa

Wszystko.pl to platforma spółki Comarch, największego polskiego dostawcy systemów ERP. Na platformie wszystko.pl trwają zakupy dla pracowników Comarchu (ok. 7000 użytkowników). Na portalu znaleźć można wiele atrakcyjnych promocji, inspiracji okolicznościowych i pomysłów na prezenty. Od grudnia 2022 otworzona została testowo platforma wszystko.pl dla pracowników Grupy Comarch. Można kupować tam ulubione produkty, testować procesy zakupowe, czy korzystać z atrakcyjnych rabatów od sprzedawców. Obecni użytkownicy dzielą się opiniami i uwagami co do działania serwisu. Zebrane spostrzeżenia pozwalają obsłudze technicznej serwisu na bieżąco wdrażać kolejne udoskonalenia. Obecni użytkownicy mają też dostęp do aktualnych hitów produktowych, okazji dnia, i najlepszych produktów z danej kategorii.

Wszystko.pl dla sprzedających – jakie marki można znaleźć na platformie?

W zeszłym roku platforma sprzedażowa wszystko.pl oficjalnie otworzyła swoje podwoje dla firm działających w branży e-commerce. Przedsiębiorcy, którzy chcą sprzedawać swoje produkty na tym serwisie, mogą założyć konto sprzedawcy i dodawać swoje produkty. Jest to ważny krok w budowaniu nowej odsłony wszystko.pl.

Na platformie już działają znane marki z branży e-commerce, takie jak Neonet, NTT System, IT Action. Wśród sprzedawców znaleźć też można takie marki, jak: Bielenda, Homla, Lovi, Canpol Babies, Oshee World, czy Topex. Wszystko.pl współpracuje przy tym projekcie z cenionymi partnerami bisnesowymi, takimi jak Przelewy24 (jedna z najpopularniejszych bramek płatniczych) czy BaseLinker.

Platforma wszystko.pl oferuje, jak sama nazwa wskazuje… niemal wszystko!

Aby dołączyć do grona sprzedających na wszystko.pl, przedsiębiorcy muszą prowadzić sprzedaż w internecie i posiadać działalność gospodarczą, zarejestrowaną w Polsce. Oznacza to, że na platformie możliwa będzie rejestracja i obsługa sklepów internetowych tylko sprawdzonych polskich firm. Sprzedawcy muszą przejść pozytywną weryfikację przez dedykowany system, aby móc wystawiać swoje produkty na serwisie.

Dostępne są tam również niniejsze kategorie:

Kategorie główne, dostępne dla użytkowników na platformie wszystko.pl to:

 • Dom i ogród
 • Dziecko
 • Elektronika
 • Firma i usługi
 • Kolekcje i sztuka
 • Kultura i rozrywka
 • Moda
 • Motoryzacja
 • Sport i turystyka
 • Supermarket
 • Uroda
 • Zdrowie

Serwis obiecuje zero opłat za konto i 0% prowizji od sprzedaży

W oparciu o nowoczesne technologie, platforma sprzedażowa wszystko.pl została stworzona przez Comarch jako zupełnie nowe przedsięwzięcie. Najważniejszą zaletą serwisu jest jego dostępność dla wszystkich sprzedawców, bez względu na to, czy korzystają oni z oprogramowania dla firm od Comarch ERP, czy z narzędzia BaseLinker lub chcą zintegrować się przez Open API. Dodatkowo, użytkownicy mają możliwość ręcznego dodawania produktów czy edycji ich parametrów. Platforma ta skierowana jest do przedsiębiorców działających w różnych kategoriach produktów, którzy chcą sprzedawać w internecie. W przeszłości, problemem dla wielu sprzedawców były wysokie prowizje od sprzedaży, które wpływały negatywnie na efektywność biznesu. Comarch, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, planuje wejść na rynek z nowym, atrakcyjnym rozwiązaniem w postaci możliwości bezpłatnego prowadzenia sprzedaży na wszystko.pl.

Prowadzisz sprzedaż na ? Wejdź ze swoim sklepem na nową platformę sprzedażową wszystko.pl – pomożemy Ci prowadzić konto sprzedawcy. Skontaktuj się z E-prom po więcej szczegółów!

Szeroki wybór kategorii na platformie wszystko.pl

Platforma wszystko.pl – odpowiedź na potrzeby konsumentów

Serwis wszystko.pl doczekał się nowej wersji, która była opracowywana przez zespół specjalistów przez wiele miesięcy. Wzbogacenie platformy o istotne funkcjonalności umożliwiło pierwszym klientom korzystanie z intuicyjnego interfejsu oraz dedykowanej aplikacji mobilnej. Budowa wszystko.pl była motywowana oczekiwaniami konsumentów, którzy z roku na rok coraz częściej dokonują zakupów w internecie. Comarch, z racji swojego bogatego doświadczenia w e-commerce i nowych możliwości na rynku, pragnie dostosować swoje produkty do potrzeb klientów. Firma odnosiła już sukcesy w rozwoju autorskich produktów z sektora e-commerce, takich jak Comarch e-Sklep, Comarch e-Sale oraz systemy klasy ERP. Narzędzia te pozwalają na sprawną obsługę i optymalizację procesów handlowych oraz efektywną sprzedaż.

Poszerzaj grono klientów poprzez nowe platformy sprzedażowe razem z e-prom!

Zobacz też nasz poprzedni wpis Obsługa sklepu internetowego – na czym polega?

Autor

E - Prom