sprzedaż w czasie pandemii
“Oszukać koronawirusa” – czyli przenieść sprzedaż z galerii handlowych do domu typowego Kowalskiego. Case Study.
17 listopada 2020
Wyzwanie – reklama sexshopu na Facebooku – czy to możliwe?
3 grudnia 2020

Tworzą muzykę, nie boją się trudnych tematów życiowych, śmierć, religia czy życie pozagrobowe – nie są dla nich tematami tabu. Eraspe i Czasin to zgrana muzycznie ekipa współpracująca z wytwórnią Zion Records. Poznajcie ich i zobaczcie jakie projekty realizowali z naszą agencją reklamową e-prom.


Dowiedź się kim jest Eraspe?

Eraspe w swojej najnowszej płycie o enigmatycznej nazwie “21 gramów” raper przypomina kierowcom jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. “Gdy w wypadku drogowym odchodzi ktoś bliski, najbardziej cierpi rodzina, pomyśl o nich i zapnij pas!” – czytamy w najnowszym teledysku rapera utrzymanym w trapowym klimacie, gdzie nie zabrakło mocnych wyrazistych bitów, świeżych tekstów o dopracowanej warstwie lirycznej. Zobaczcie sami!


Sceny do teledysku zostały nagrane w Nowy Sączu, Pisarzowej, Limanowej, Starym Rybiu, Rożnowie oraz na Słowackich Tatrach. W teledysku zobaczymy między innymi okoliczny szpital, prosektorium czy scenę wypadku samochodowego.

21 gramów każdy człowiek tyle traci z wagi po śmierci…

21 gramów każdy człowiek tyle traci z wagi po śmierci… Czyżby dusza tyle ważyła? W swoim najnowszym teledysku Eraspe porusza tematykę wypadku samochodowego. Agencja reklamowa e-prom oraz współpracująca z nami Fundacja charytatywna RENOVO została partnerem akcji “zapnij pasy i żyj”

Czy poznałeś już Czasina?? To raper z polsko hiszpańskimi korzeniami współpracujący z Zion Records.

Poznaliście już Eraspe, pora na Czasina! Artysta cieszy się dużą popularnością, ma już za sobą kilka wydanych albumów oraz dużą rzeszę fanów i fanek – szczególnie na Tik – Toku! Zarówno Czasin jak i Eraspe współpracują ze sobą, tworząc wspólnie muzykę. “Tsunami” to kolejny singiel zapowiadający album ERASPE “21 gramów” na którym gościnnie znajduje się Czasin. Zobaczcie sami co przygotowali wspólnie artyści!

Sądecczyzna na ekranie – raperzy Eraspe i Czasin promują Nowy Sącz i okolice.

Z Czasinem e-prom promuje pyszny napój Bubble Tea! (ZOBACZ WIDEO)

To już nie pierwsza współpraca naszej agencji reklamowej z raperami z ZION RECORDS! Czasin, raper młodszego pokolenia, który również występował z Eraspe w filmie “21 gramów” został zaproszony do współpracy zorganizowanej przez e-prom dla Naszego Klienta Bubble Tea. Czasin nagrał dla nas kilka ciekawych filmików, o których wspominaliśmy w materiale “Oszukać Koronawirusa“. Przedmiotem współpracy było wypromowanie naszego bąbelkowego napoju, który można samemu przygotować w domu. Promocja odbyła się w na Tik-Toku Czasina, który zebrał ponad 284 tysiące obserwujących! Zobacz materiał reklamowy, który wspólnie przygotowaliśmy!Zainteresował Cię ten materiał? Koniecznie polub Fanpage Eraspe lub zamów pełen album na stronie wytwórni Zion Records.

Komentarze są wyłączone.