fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Influencer marketing

Poznaj Eraspe i Czasina – raperzy współpracujący z e-prom.

Tworzą muzykę, nie boją się trudnych tematów życiowych. Śmierć, religia czy życie pozagrobowe – nie są dla nich tematami tabu. Eraspe i Czasin to zgrana muzycznie ekipa współpracująca z wytwórnią Zion Records. Poznajcie ich i zobaczcie jakie projekty realizowali z naszą agencją reklamową e-prom.


Dowiedz się kim jest Eraspe!

Eraspe w swojej najnowszej płycie o enigmatycznej nazwie „21 gramów” raper przypomina kierowcom jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. „Gdy w wypadku drogowym odchodzi ktoś bliski, najbardziej cierpi rodzina. Pomyśl o nich i zapnij pas!” – czytamy w najnowszym teledysku rapera utrzymanym w trapowym klimacie, gdzie nie zabrakło mocnych wyrazistych bitów, świeżych tekstów o dopracowanej warstwie lirycznej. Zobaczcie sami!


Sceny do teledysku zostały nagrane w Nowy Sączu, Pisarzowej, Limanowej, Starym Rybiu, Rożnowie oraz na Słowackich Tatrach. W teledysku zobaczymy między innymi okoliczny szpital, prosektorium czy scenę wypadku samochodowego.

21 gramów każdy człowiek tyle traci z wagi po śmierci…

21 gramów każdy człowiek tyle traci z wagi po śmierci… Czyżby dusza tyle ważyła? W swoim najnowszym teledysku Eraspe porusza tematykę wypadku samochodowego. Agencja reklamowa e-prom oraz współpracująca z nami Fundacja RENOVO, została partnerem akcji „zapnij pasy i żyj”.

Czy poznałeś już Czasina? To raper z polsko-hiszpańskimi korzeniami, współpracujący z Zion Records.

Poznaliście już Eraspe, pora na Czasina! Artysta cieszy się dużą popularnością, ma już za sobą kilka wydanych albumów oraz dużą rzeszę fanów i fanek – szczególnie na Tik – Toku! Zarówno Czasin jak i Eraspe współpracują ze sobą i tworzą wspólnie muzykę. „Tsunami” to kolejny singiel zapowiadający album ERASPE „21 gramów” na którym gościnnie znajduje się Czasin. Zobaczcie sami co przygotowali wspólnie artyści!

Z Czasinem e-prom promuje pyszny napój Bubble Tea! (ZOBACZ WIDEO)

To już nie pierwsza współpraca naszej agencji reklamowej z raperami z ZION RECORDS! Czasin, raper młodszego pokolenia, który również występował z Eraspe w filmie „21 gramów” został zaproszony do współpracy zorganizowanej przez e-prom dla Naszego Klienta Bubble Tea. Czasin nagrał dla nas kilka ciekawych filmików, o których wspominaliśmy w materiale „Oszukać Koronawirusa„. Przedmiotem współpracy było wypromowanie naszego bąbelkowego napoju, który można samemu przygotować w domu. Promocja odbyła się na Tik-Toku Czasina, który zebrał ponad 284 tysiące obserwujących!
Zobacz materiał reklamowy, który wspólnie przygotowaliśmy!Zainteresował Cię ten materiał? Koniecznie polub Fanpage Eraspe lub zamów pełen album na stronie wytwórni Zion Records.

Autor

E - Prom