fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Sprzedaż w internecie
własny sklep internetowy

Co powinien zawierać sklep internetowy, by mógł zarabiać?

Własny sklep internetowy to marzenie każdego biznesmena i nie ma się co dziwić – ponad 77% Polaków korzysta regularnie z internetu, wydając tam ponad 2700 złotych rocznie. Wartość polskiego rynku e-commerce przekroczyła już ponad 50 miliardów złotych. Internetowy biznes to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi handlu. Dlaczego przedsiębiorcy chętnie zakładają własne sklepy internetowe? Powodem może być sprzedawanie towaru na własnych zasadach, bez dodatkowych prowizji od sprzedaży czy kosztów wystawienia przedmiotów na aukcjach. Własny sklep internetowy to marzenie przedsiębiorców, które jest dzisiaj dostępne na wyciągnięcie ręki.

Ponad 77% Polaków korzysta regularnie z internetu, wydając tam ponad 2700 złotych rocznie. Wartość polskiego rynku e-commerce przekroczyła już ponad 50 miliardów złotych.

Grafiki pod sklep internetowy

Wysokiej jakości zdjęcia, banery czy wizualizacje komputerowe, to elementy składowe każdego sklepu internetowego. Piękne grafiki wołają wręcz do klientów – KUP mnie! Liczy się tutaj również responsywność – grafiki w sklepie internetowym muszą być przystosowane pod każde urządzenie – komputer, telefon czy tablet.

Dokładne opisy produktów w sklepie www

Dobra grafika to nie wszystko – sklep internetowy potrzebuje również wysokiej jakości opisów. Każdy towar musi być bardzo dobrze opisany i skatalogowany. Należy przy tym brać pod uwagę występowanie i częstotliwość słów kluczowych. Ważny jest tutaj content marketing dla e-commerce czyli strategia marketingowa polegająca na tworzeniu ciekawych i atrakcyjnych treści reklamowych, które pozwolą na budowanie widoczności sklepu internetowego w Google.

Wsparcie techniczne sklepu internetowego

Czy stać Cię na nagłą awarię całego sklepu internetowego? A może potrzebujesz szybko wprowadzić nowy produkt, usługę albo dokonać szybkiej aktualizacji cen? Nieważne, co będziesz chciał zrobić – codzienne wsparcie techniczne jest jednym z powodów, dla których współpracę z nami wybiera tak wiele firm. Obsługa sklepów www to dla nas codzienność!

Integracja płatności w sklepie www

Duże znaczenie ma również dobór oprogramowania użytego do stworzenia sklepu internetowego. Ważne jest skonfigurowanie odpowiedniej wtyczki odpowiedzialnej za płatności internetowe w sklepie. Dzięki temu klienci będą mogli w szybki i wygodny sposób zapłacić za zakupy.

Własny blog połączony ze sklepem internetowym

Sklep internetowy powinien generować duży ruch – każdy odwiedzający nas użytkownik to potencjalny klient. Dlatego prowadzenie bloga i połączenie go z własnym sklepem internetowym to bardzo dobry pomysł.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

Wycena sklepu internetowego to kwestia indywidualna, zależy bowiem od wielu różnych cenników – obsługiwanych języków, ilości produktów w sklepie czy ilości grafik niezbędnych do przygotowania pełnej oferty. Skorzystaj z formularza wyceny strony internetowej poniżej a w ciągu 24h otrzymasz ofertę na maila.

Autor

E - Prom

Komentarz (1)

  1. Prowadzenie social media - mediaplan i trendy w 2023 roku | e-prom
    2023-06-05

    […] Zobacz też nasz artykuł na temat tego, co powinien zawierać sklep internetowy, by mógł zarabiać! […]

Komentarze są wyłączone