fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Wsparcie biznesu
reklama przez polecenie

Reklama przez polecenie – marketing dla firm.

Czym jest reklama przez polecenie? Tak zwana rekomendacja – czyli polecenie Twojej firmy przez prawdziwego człowieka. Rekomendacja jest najlepszym sposobem na zdobycie rozgłosu. Komu ufamy bowiem najbardziej? Odpowiedź jest oczywista – najbliższym znajomym, przyjaciołom, rodzinie. Ich wyborem będziemy również kierować się w poszukiwaniu firmy do współpracy. W poleconym przez znajomych sklepie internetowym zrobimy również chętniej zakupy. Wykorzystaj najlepszy marketing dla firm!

Rekomendacje firm na Facebooku.

Pierwszym krokiem, jaki warto podjąć, jest zebranie pozytywnych opinii i tak zwanego feedbacku od poleconych klientów. Nasza firma w pierwszej kolejności zawsze stara się zdobyć dla swoich klientów realne opinie o produkcie, którego sprzedaż rozwijamy.

Obecnie cennym źródłem opinii o firmie jest jej profil na platformie Facebook.

Opinie dla naszych partnerów pozyskujemy na wiele sposobów. Jednym z nich jest nawiązanie relacji z klientem – kompleksowe doradztwo, rozmowa – nawet ta przez messenger’a – potrafi być niezbędna. Szybki i sprawny kontakt w ciągu maksymalnie kilku godzin gwarantuje satysfakcję klienta. Pamiętaj, że klienci nie zawsze są cierpliwi. Jeśli im nie odpiszesz na czas – uciekną… i to do konkurencji! A o rekomendacji będziesz mógł zapomnieć. Chyba, że tej negatywnej.
Bieżąca obsługa social media ma naprawdę duże znaczenie!

Lokalne szukanie rekomendacji.

Stworzyliśmy dla współpracujących z nami partnerów skuteczny i prosty sposób na uzyskanie poleceń Twojej firmy.

Gdy rozpoczniesz współpracę z naszą agencją reklamową, nasi przedstawiciele handlowi będą reprezentować Twoją firmę podczas biznesowych spotkań. Załóżmy, że prowadzisz firmę budowlaną i powierzyłeś współpracę reklamową naszej firmie. Oprócz prowadzenia działań reklamowych przez naszą agencję możesz liczyć na szerszy zakres wsparcia.

Poniżej przedstawiamy Ci kilka przykładowych działań.

Co zyskujesz dzięki współpracy z E-prom Nowy Sącz?

Biznes bez kolejek, bez czekania, bez “chodzenia po urzędach”. Natychmiastowa pomoc dla w rozwoju Twojej firmy.

✅Darmowe udzielenie rekomendacji przez nas – reklama Twojej firmy w naszych kręgach reklamowych. Jeśli usłyszymy, że ktoś potrzebuje Twojego produktu, od razu Cię polecimy i ocieplimy Twój wizerunek. by ułatwić Ci sprzedaż towaru.

Pomoc w znalezieniu zaufanych partnerów – np. firmy kredytowej, byś mógł sprzedawać swój produkt np. na raty, bądź zaufanego budowlańca z Twojej okolicy, z którym będziesz rozwijał firmę! A może
bezpośrednio producenta materiałów na budowę, by płacić mniej za towar?

Szybka pomoc w załatwianiu codziennych spraw w firmie – np. znalezienie firmy leasingowej gdy będziesz potrzebować służbowego samochodu, szybka pomoc księgowa, prawna, ubezpieczenie, OC/AC i tysiące innych załatwień, które są tak naprawdę konieczne w każdej firmie – bez kolejek, bez stania w sekretariatach, bez straty czasu na szukanie. Lokalnych i sprawdzonych przez nas!

Widoczność Twojej Firmy dzięki współpracy z naszymi partnerami! – Prowadzisz firmę drukarską, a nasz Partner biuro nieruchomości? Dzięki wymianie barterowej mógłbyś otrzymać np. darmową reklamę
na ogrodzeniach mieszkań, w zamian np. za zniżkę na ulotki reklamowe. Nikt nie traci, obaj zyskujecie! Zdobywasz klienta i dodatkową reklamę! Biuro nieruchomości cieszy się z tańszych ulotek i poleca Twoją firmę dalej. Świetnie, prawda? Takich przykładów kooperacji różnych firm, które zainicjowaliśmy mamy
już bardzo dużo!

 

Jeżeli potrzebujesz reklamy w internecie lub poza nim – skontaktuj się z nami! Ustalimy plan działania i pomożemy Twojej firmie.

Współpraca z nami to marketing na każdą kieszeń – dla każdego. Tych dużych i tych dopiero zaczynających swoją przygodę w internecie. Pomożemy i doradzimy!

Skontaktuj się z nami, by uzyskać wsparcie reklamowe!

Sprawdź również nasz poprzedni wpis – Obsługa firmowego Facebooka pozwoli Ci zaoszczędzić czas

Autor

E - Prom