Obsługa firmowego Facebooka
Obsługa firmowego Facebooka pozwoli Ci zaoszczędzić czas
21 kwietnia 2020
własny sklep internetowy
Co powinien zawierać sklep internetowy – by mógł zarabiać?
5 czerwca 2020
rekomendacja przez Facebook

reklama przez polecenie

Reklama przez polecenie czyli marketing dla firm ?

Czym jest reklama przez polecenie? Tak zwana rekomendacja – czyli polecenie Twojej firmy przez prawdziwego człowieka. Rekomendacja jest najlepszym sposobem na zdobycie rozgłosu. Komu ufamy bowiem najbardziej?

Odpowiedź jest oczywista – najbliższym znajomym, przyjaciołom, rodzinie. Ich wyborem będziemy również kierować się w poszukiwaniu firmy do współpracy. W poleconym przez znajomych sklepie internetowym zrobimy również chętniej zakupy. 

? Rekomendacje firm na Facebooku.

Pierwszym krokiem, jaki warto podjąć jest zebranie pozytywnych opinii i tak zwanego feedbacku od poleconych klientów. Nasza firma w pierwszej kolejności zawsze stara się zdobyć dla swoich klientów realne opinie o produkcie, którego sprzedaż rozwijamy.

Obecnie cennym źródłem opinii o firmie jest jej profil na platformie Facebook.

Opinie dla naszych partnerów pozyskujemy na wiele sposobów. Jednym z nich jest nawiązanie relacji z klientem – kompleksowe doradztwo, rozmowa – nawet ta przez messanger’a potrafi być niezbędna. Szybki i sprawny kontakt w ciągu maksymalnie kilku godzin gwarantuje satysfakcję klienta. Pamiętaj, że klienci nie zawsze są cierpliwi. Jeśli im nie odpiszesz na czas uciekną … i to do konkurencji! A o rekomendacji będziesz mógł zapomnieć. Chyba, że tej negatywnej ?.

?Lokalne szukanie rekomendacji.

Stworzyliśmy dla współpracujących z nami partnerów skuteczny i prosty sposób na uzyskanie poleceń Twojej firmy.

Gdy rozpoczniesz współpracę z naszą agencją reklamową, nasi przedstawiciele handlowi będą reprezentować Twoją firmę podczas biznesowych spotkań. Załóżmy, że prowadzisz firmę budowlaną i powierzyłeś współpracę reklamową naszej firmie. Oprócz prowadzenia działań reklamowych przez naszą agencję możesz liczyć na szerszy zakres wsparcia.

Poniżej przedstawiamy Ci kilka przykładowych działań.

Co zyskujesz dzięki współpracy z e-prom Nowy Sącz?

Biznes – Bez kolejek, bez czekania, bez “chodzenia po urzędach” – Natychmiastowa pomoc dla w rozwoju Twojej firmy.

Projekt wizytówki - istotny element wizerunku firmy

Darmowe udzielenie rekomendacji przez nas – reklama Twojej firmy w naszych kręgach reklamowych. Jeśli usłyszymy, że ktoś potrzebuje Twojego produktu od razu Cię polecimy i ocieplimy Twój wizerunek by ułatwić Ci sprzedaż towaru.

Pomoc w znalezieniu zaufanych partnerów np. firmy kredytowej, byś mógł sprzedawać swój produkt np. na raty, bądź zaufanego budowlańca z Twojej okolicy, z którym będziesz rozwijał firmę! A może bezpośrednio producenta materiałów na budowę, by płacić mniej za towar?

Szybka pomoc w załatwianiu codziennych spraw w firmie. Np znalezienie  firmy leasingowej gdy będziesz potrzebować służbowego samochodu, szybka pomoc księgowa, prawna, ubezpiecznie, OC/AC i tysiące innych załatwień, które są tak naprawdę konieczne w każdej firmie – bez kolejek, bez stania w sekretariatach, bez straty czasu na szukanie. Lokalnych i sprawdzonych przez nas!

Widoczność Twojej Firmy dzięki współpracy z naszymi partnerami! Prowadzisz firmę drukarską a nasz Partner biuro nieruchomości? Dzięki wymianie barterowej mógłbyś otrzymać np. darmową reklamę na ogrodzeniach mieszkań w zamian np. za zniżkę na ulotki reklamowe. Nikt nie traci obaj zyskujecie! Zdobywasz klienta i dodatkową reklamę! Biuro nieruchomości cieszy się z tańszych ulotek i poleca Twoją firmę dalej. Świetnie prawda? Takich przykładów kooperacji różnych firm które zainicjowaliśmy mamy już bardzo dużo!

Jeżeli potrzebujesz reklamy w internecie bądź poza nim skontaktuj się z nami! Ustalimy plan działania i pomożemy Twojej firmie. 

Współpraca z nami to marketing na każdą kieszeń – dla każdego. Tych dużych i tych dopiero zaczynających swoją przygodę w internecie. Pomożemy – doradzimy a nawet polecimy Cię naszym partnerom.


Skontaktuj się z nami by uzyskać wsparcie reklamowe.

Darmowa konsultacja – ZADZWOŃ lub NAPISZ

786-125-025

dorota.s@e-prom.com.pl

Komentarze są wyłączone.