Biznes – Bez kolejek, bez czekania, bez “chodzenia po urzędach”

Obsługa firmowego Facebooka
Obsługa firmowego Facebooka pozwoli Ci zaoszczędzić czas
21 kwietnia 2020
rekomendacja przez Facebook

reklama przez polecenie

Reklama przez polecenie czyli marketing dla firm 🚀

Czym jest reklama przez polecenie? Tak zwana rekomendacja – czyli polecenie Twojej firmy przez prawdziwego człowieka. Rekomendacja jest najlepszym sposobem na zdobycie rozgłosu. Komu ufamy bowiem najbardziej?

Odpowiedź jest oczywista – najbliższym znajomym, przyjaciołom, rodzinie. Ich wyborem będziemy również kierować się w poszukiwaniu firmy do współpracy. W poleconym przez znajomych sklepie internetowym zrobimy również chętniej zakupy. 

📲 Rekomendacje firm na Facebooku.

Pierwszym krokiem, jaki warto podjąć jest zebranie pozytywnych opinii i tak zwanego feedbacku od poleconych klientów. Nasza firma w pierwszej kolejności zawsze stara się zdobyć dla swoich klientów realne opinie o produkcie, którego sprzedaż rozwijamy.

Obecnie cennym źródłem opinii o firmie jest jej profil na platformie Facebook.

Opinie dla naszych partnerów pozyskujemy na wiele sposobów. Jednym z nich jest nawiązanie relacji z klientem – kompleksowe doradztwo, rozmowa – nawet ta przez messanger’a potrafi być niezbędna. Szybki i sprawny kontakt w ciągu maksymalnie kilku godzin gwarantuje satysfakcję klienta. Pamiętaj, że klienci nie zawsze są cierpliwi. Jeśli im nie odpiszesz na czas uciekną … i to do konkurencji! A o rekomendacji będziesz mógł zapomnieć. Chyba, że tej negatywnej 😭.

🔎Lokalne szukanie rekomendacji.

Stworzyliśmy dla współpracujących z nami partnerów skuteczny i prosty sposób na uzyskanie poleceń Twojej firmy.

Gdy rozpoczniesz współpracę z naszą agencją reklamową, nasi przedstawiciele handlowi będą reprezentować Twoją firmę podczas biznesowych spotkań. Załóżmy, że prowadzisz firmę budowlaną i powierzyłeś współpracę reklamową naszej firmie. Oprócz prowadzenia działań reklamowych przez naszą agencję możesz liczyć na szerszy zakres wsparcia.

Poniżej przedstawiamy Ci kilka przykładowych działań.

🏆 Co zyskujesz dzięki współpracy z e-prom Nowy Sącz?

Biznes – Bez kolejek, bez czekania, bez “chodzenia po urzędach” – Natychmiastowa pomoc dla w rozwoju Twojej firmy.

Projekt wizytówki - istotny element wizerunku firmy

Darmowe udzielenie rekomendacji przez nas – reklama Twojej firmy w naszych kręgach reklamowych. Jeśli usłyszymy, że ktoś potrzebuje Twojego produktu od razu Cię polecimy i ocieplimy Twój wizerunek by ułatwić Ci sprzedaż towaru.

Pomoc w znalezieniu zaufanych partnerów np. firmy kredytowej, byś mógł sprzedawać swój produkt np. na raty, bądź zaufanego budowlańca z Twojej okolicy, z którym będziesz rozwijał firmę! A może bezpośrednio producenta materiałów na budowę, by płacić mniej za towar?

Szybka pomoc w załatwianiu codziennych spraw w firmie. Np znalezienie  firmy leasingowej gdy będziesz potrzebować służbowego samochodu, szybka pomoc księgowa, prawna, ubezpiecznie, OC/AC i tysiące innych załatwień, które są tak naprawdę konieczne w każdej firmie – bez kolejek, bez stania w sekretariatach, bez straty czasu na szukanie. Lokalnych i sprawdzonych przez nas!

Widoczność Twojej Firmy dzięki współpracy z naszymi partnerami! Prowadzisz firmę drukarską a nasz Partner biuro nieruchomości? Dzięki wymianie barterowej mógłbyś otrzymać np. darmową reklamę na ogrodzeniach mieszkań w zamian np. za zniżkę na ulotki reklamowe. Nikt nie traci obaj zyskujecie! Zdobywasz klienta i dodatkową reklamę! Biuro nieruchomości cieszy się z tańszych ulotek i poleca Twoją firmę dalej. Świetnie prawda? Takich przykładów kooperacji różnych firm które zainicjowaliśmy mamy już bardzo dużo!

Jeżeli potrzebujesz reklamy w internecie bądź poza nim skontaktuj się z nami! Ustalimy plan działania i pomożemy Twojej firmie. 

Współpraca z nami to marketing na każdą kieszeń – dla każdego. Tych dużych i tych dopiero zaczynających swoją przygodę w internecie. Pomożemy – doradzimy a nawet polecimy Cię naszym partnerom.


Skontaktuj się z nami by uzyskać wsparcie reklamowe.

Darmowa konsultacja – ZADZWOŃ lub NAPISZ

786-125-025

dorota.s@e-prom.com.plKamil Poręba
Kamil Poręba
Specjalista ds. handlu i marketingu.

Komentarze są wyłączone.