fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Sprzedaż w internecie Wsparcie biznesu

40% Sprzedawców na Amazon zarabia 17 tysięcy złotych. Niektórzy dużo więcej…

Zarobki sprzedawcy Amazon sięgają horrendalnych kwot! Zwykli sprzedawcy na Amazon mogą zarobić dużo pieniędzy! Sprzedaż internetowa stale rośnie, rosną też zyski osób inwestujących w handel internetowy. Ludzie coraz chętniej robią zakupy w Internecie, ponieważ jest to wygodniejsze, tańsze i zajmuje mniej czasu. Nic więc dziwnego, że wysokie zarobki z roku na rok rosną. Amerykański gigant – Amazon – poinformował, że obecnie na jego platformie handluje swoim towarem ponad 1,7 miliona małych i średnich przedsiębiorstw. Co ciekawe, ponad 40% sprzedawców Amazon zarabia 50 tys. dolarów rocznie netto – co w naszej walucie oznacza około 17 tysięcy złotych miesięcznie. To stały dochód pasywny, który można już tylko zwiększyć. Sklep internetowy Amazon staje się inwestycją i sposobem na życie. Teraz również Polacy mogą próbować swoich sił w handlu na tej platformie.

Sprzedaż na Amazon w Polsce

Jak informowaliśmy na naszym Facebook’owym wpisie – Już można rejestrować firmy na Amazon.pl. Wcześniej Polacy mogli kupować produkty korzystając z niemieckiego odpowiednika Amazon.de – aktualnie firma poinformowała, że przygotowuje się do wydania platformy w języku polskim. Amazon jeszcze nie ogłosił, kiedy ruszy z oficjalną możliwością sprzedaży. Mimo to przedsiębiorcy, którzy planują sprzedaż przez Amazon w Polsce, mogą już zarejestrować swoje konta na specjalnej polskiej wersji portalu.

Zarobki sprzedawcy Amazon

Przedsiębiorcy rejestrujący się na Amazon zyskują dostęp do 300 mln potencjalnych klientów na całym świecie, obecnych w ponad 200 krajach i terytoriach. Nic więc dziwnego, że już ponad 40% sprzedawców na Amazon zarabia 50 tys. dolarów rocznie netto. Nieźle, prawda?

Ile zarobił Jeff Bezos na Amazonie?

To zbudowane w garażu imperium jest obecnie najdroższą marką na świecie, wycenianą na około 315,5 miliarda USD. Jeff Bezos może zarobić nawet 13 miliardów dolarów dziennie. Co więcej, wartość jego majątku przekracza niewyobrażalne wcześniej 200 miliardów dolarów. Jeff Bezos wykonał świetną robotę w garażowym imperium – nawet po rozwodzie z żoną, pomimo utraty wielu akcji Amazona, trzykrotnie zdobył pozycję najbogatszego człowieka świata. Bill Gates ma obecnie majątek netto 117 miliardów dolarów, zajmując drugie miejsce na liście. Pandemie i kryzysy napędzały branżę e-commerce, a Amazon oraz sprzedający na nim sprzedawcy są jednym z beneficjentów tego trendu.

Ciężkie początki dzisiejszego miliardera – garażowa firma Amazon

Według rankingu Bloomberga, w latach 2018-2020 najbogatszy człowiek świata, założyciel Amazona Jeff Bezos, podobnie jak wszyscy odnoszący sukcesy Amerykanie, rozpoczynał karierę w garażu. Warto wspomnieć, że początek tworzenia największej platformy sprzedażowej był dla Jeffa Bezosa trudny. Serwer, który pierwotnie obsługiwał tę usługę, był tak energochłonny, że Bezos i jego żona nie mogli uruchomić suszarki do włosów ani odkurzacza w domu bez przepalonego bezpiecznika. Początkowo Amazon miał być jedynie platformą, na której można było kupić książki. Nie wynikało to jednak z miłości do literatury, a z czystej analityki. Jeff Bezos z zawodu był bowiem analitykiem finansowym – umiał liczyć i był sprytny. Nasza agencja reklamowa e-prom może pomóc przedsiębiorcom w rozwoju kont takich jak Amazon czy eBay. Zauważyliśmy, że w handlu internetowym, podobnie jak Jeff Bezos, największe sukcesy odnoszą klienci, którzy mają ciekawy pomysł i dobrą znajomość Excela.

Co potrzeba do rozpoczęcia sprzedaży na Amazon?

Aby rozpocząć sprzedaż na Amazon, będziesz potrzebować pewnych danych: firmowego adresu e-mail lub konta klienta Amazon, ważnej karty kredytowej (akceptowane są również międzynarodowe karty kredytowe), ważnego paszportu lub dowodu osobistego oraz konta bankowego, na które Amazon może wysłać wpływy ze sprzedaży. Potrzebne są również dane rejestracyjne firmy (można podać numer VAT), a także numer telefonu.

Obsługa sprzedaży Amazon

Obsługa Amazon to jedna ze specjalizacji naszej agencji reklamowej. Agencja reklamowa e-prom może pomóc klientom w założeniu polskiego konta sprzedażowego Amazon, a także w rozwoju Państwa sprzedaży. Oferujemy bardzo korzystne warunki. Nasz zespół jest międzynarodowy – możemy wystawiać dla klientów produkty w wielu językach, zajmować się kontaktem z klientami czy obsługą reklamacji. O tym jak wprowadziliśmy nową markę na internetowe portale, w tym również Amazon, pisaliśmy już w artykule Oszukać koronawirusa” – czyli przenieść sprzedaż z galerii handlowych do domu typowego Kowalskiego.

Autor

E - Prom