fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Allegro

Zielone paczkomaty One Box by Allegro

Szybciej, łatwiej i lepiej. Tak ogólnie można opisać dostawy do zielonych paczkomatów allegro. Już nie tylko Inpost, Poczta Polska ale i nasz gigant Allegro posiada swoje własne automaty paczkowe. Automaty One Box dostępne są już w ośmiu większych miastach naszego kraju. Własna sieć Allegro ma w założeniu zapewnić kupującym i sprzedającym jeszcze szybsze i wygodniejsze opcje dostawy. Zielone automaty paczkowe mają zapewnić klientom odbiór zamówionej przesyłki już następnego dnia po zakupie. Realizując ten projekt, założyciel stworzył rozwiązania przyjazne środowisku, harmonijnie wpisujące się w przestrzeń miejską. Ciekawostką jest to, że wszystkie urządzenia zasilane są zieloną energią pochodzącą z odnawialnych źródeł, a konstrukcja wspierająca roślinność dookoła składa się do 90% z recyklingowanego drewna.

One Box by Allegro

Allegro zapowiada sieć automatów dostępna praktycznie dla każdego. Do zielonych automatów Allegro zakupy mogą już zamawiać mieszkańcy Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Łodzi, a także Bydgoszczy, Krakowa i Katowic. To jednak dopiero początek. Do końca 2022 roku według deklaracji Allegro ma ich powstać co najmniej 3000 w całej Polsce. One box by Allegro według założyciela od innych automatów paczkowych wyróżnia:

– zasilanie energią ze źródeł odnawialnych,

– wyposażenie automatów w czujniki jakości powietrza – wyniki pomiarów mają być udostępnione wszystkim zainteresowanym,

-zielone nasadzenia wokół całej konstrukcji,

-zero reklam na automatach, -oświetlenie uruchamiane czujnikiem ruchu, a na automatach mają nie być umieszczane reklamy.

Sprzedaż na Allegro – paczkomaty

Allegro odpowiednio wybierając miejsca w których staną One boxy, chce zapewnić łatwy dostęp do zielonych automatów paczkowych dla osób poruszających się na wózkach. Wskazanie preferowanej wysokości skrytki przy nadaniu ułatwi odbiór osobom niskim. System cichego domykania skrytek, oświetlenie uruchamiane czujnikiem mają sprawić, że One box by allegro ma jak najmniej wpływać na otoczenie. Aplikacja allegro ma ułatwić klientom śledzenie statusów przesyłek i odbiór ich za pomocą jednego kliknięcia. Partnerem logistycznym usługi ma być UPS.

Zielone paczkomaty Allegro

Udogodnienia przy zakupach i odbiorze to jednak nie wszystko. Realizując postulaty odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju, Allegro przygotowało też dodatkowe funkcjonalności. Po odebraniu pierwszej paczki, klient może w automacie nadać używany sprzęt elektroniczny za darmo. Wówczas zostanie on poddany recyklingowi i zyska drugie życie. Z kolei po każdej dziesiątej odebranej paczce, platforma posadzi w imieniu klienta drzewo ze spersonalizowaną dedykacją. To bardzo szerokie założenia i wiele planów oraz obietnic do zrealizowania. Zobaczymy z czasem jak Zielone Paczkomaty Allegro sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Autor

E - Prom

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *