fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Social Media

Obsługa firmowego Facebooka pozwoli Ci zaoszczędzić czas

My przedsiębiorcy – z każdym dniem rozwijamy swoje firmy, zwiększamy asortyment, automatyzujemy sprzedaż. Swoją ciężką pracą wzmacniamy gospodarkę, lecz z czasem okazuje się, że w natłoku obowiązków brakuje nam najważniejszego – czasu.

Ile godzin zajmuje Ci dziennie obsługa firmowych profili społecznościowych, jak długo przygotowujesz ciekawe treści, posty grafiki? Czy robisz to profesjonalnie?

Chwile spędzone z rodziną zamieniamy na frustrujące wycinanie zdjęć w Photoshopie. Kolacja z najbliższymi, jest zamieniana na przygotowywanie wpisów i zdjęć. Obsługa firmowego Facebooka, szczególnie dla nowicjuszy i początkujących – to żmudna praca.

Podczas gdy, na Facebooku dzieje się wiele!

Serwis społecznościowy Facebook tętni życiem każdego dnia.

⭐ Każdemu klientowi lub zainteresowanemu trzeba odpisać! Serwis Facebook przyznaje nawet specjalne odznaczenia dla firmowych stron za sprawne odpisywanie na wiadomości.

⭐Posty powinny się pojawiać regularnie, tak by klienci nie zapomnieli o naszej marce! Mówi się nawet, że to konieczne – gdy klient rozmawia z Tobą nie ma czasu rozmawiać z konkurencją.

⭐Łącznie 300 milionów ludzi! korzysta z dziennych relacji! Czy ty publikujesz codziennie swoje firmowe relacje?

74 % użytkowników Facebooka loguje się codziennie – oznacza to, że codziennie masz okazje do nich dotrzeć! Każdego dnia! Bez wyjątku! Dane mówią, że na Faceboku jesteśmy średnio 38 minut dziennie!

⭐ Aż 15 % „Facebookowiczów” to regularni kupujący, którym możesz sprzedać swoje towary!

Gdy klient rozmawia z Tobą nie ma czasu rozmawiać z konkurencją.

Pora odpocząć od obsługi kanałów social media.

Chcemy abyś był szczęśliwy! A jak pokazują statystyki, Polacy i Polki cenią sobie najbardziej zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego może rozwaszysz propozycję skorzystania z obsługi mediów społecznościowych przez naszą firmę. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Nasi specjaliści ds. marketingu prowadzą firmowe strony (czyli tzw. fanpagey’e) naszych klientów często nawet latami. Nic w tym dziwnego, skoro klienci są zadowoleni i notują co roku zwiększoną sprzedaż i zainteresowanie marką.

Facebook to nie jedyna platforma którą obsługujemy. Samych kanałów social media jest sporo, poza Facebookiem jest Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIN. Wśród młodszej widowni popularny jest również Tik – Tok oraz Snapchat. Sam widzisz, że trzeba być bardzo zorientowanym w branży reklamowej, by nie pogubić się w tym wszystkim.

PREZENTACJA PIERWSZYCH WYNIKÓW II EDYCJI BADANIA SPÓJNOŚCI SPOŁECZNEJ (GUS)
(Kliknij by powiększyć)

Na co wykorzystać wolny czas?

Podejmując z nami współpracę zyskujesz sporo wolnego czasu, który możesz wykorzystać w dowolny sposób. Zamiast „ślęczeć” przy komputerze pomyśl o:

? Spotkaniach z rodziną i aktywnym życiu rodzinnym, ponieważ ono jest dużo ważniejsze od obsługi Facebooka czy Instagrama.

⛷️Odrobiny aktywności na świeżym powietrzu – narty, tenis może nawet golf? ⛳ Jak widzisz powyżej zdrowie jest najważniejsze a aktywność fizyczna będzie doskonałym pomysłem, by na nie wpłynąć!

❤️ Miłość – według powyższego badania, ona również jest bardzo ważna dla Polaków. Zaoszczędzony czas, który poświęciłbyś na Obsługę Social media, spędź na randkowaniu! Czemu nie!

Umów się na darmową rozmowę w sprawie obsługi social media

Nasz przedstawiciel handlowy chętnie omówi z Tobą plan działania, przedstawi koszty i opowie więcej na temat prowadzenia konta social media w internecie.

Kontakt:


786-125-025

dorota.s@kuguar.epromzaplecza.usermd.net

Autor

E - Prom