fbpx

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Wsparcie biznesu

Wsparcie dla małych i średnich firm – marketing w czasach kryzysu

Mamy potrzebne doświadczenie, by Ci pomóc!

Agencja reklamowa E-prom działa na rynku reklamowym już od wielu lat. Początki naszej działalności zbiegły się w czasie z rozwojem internetu w Polsce. Na przestrzeni lat E-prom ciągle rozwijał się, dopasowując się do kształtu internetu i rynku reklamowego, jaki znamy obecnie.

To właśnie dzięki temu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc zminimalizować ryzyko strat jakie ponoszą przedsiębiorcy w Polsce, a nawet zwiększyć Twoje obroty przenosząc sprzedaż do internetu. Chcemy się podzielić naszym doświadczeniem z każdym naszym klientem.

Nasi klienci notują kolejne wzrosty, podczas gdy konkurencja zamyka firmy.

Nasza firma działa nieprzerwanie – nawet teraz w systemie home office nasi pracownicy obsługują setki aukcji oraz wiele profili społecznościowych. Z kolei nasi klienci tacy jak np. właściciele sklepów, notują obroty nawet większe niż zwykle, pomimo panującej epidemii.

Doświadczenie i skoordynowane działania marketingowe są teraz na wagę złota. Dlatego nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz wsparcia reklamowego. Służymy darmową konsultacją dla każdego klienta (dane kontaktowe poniżej).

Klienci dostali możliwość darmowych dostaw! Zacznij sprzedawać przez internet, a my pomożemy Ci stworzyć dla nich atrakcyjną ofertę!

Zmiana nawyków zakupowych klientów.

Klienci zostali w domach i z nich nie wychodzą. Jest to więc idealny moment, aby przypomnieć im o Twojej marce lub produkcie. Rynek handlu internetowego nie ma dla naszych specjalistów żadnych tajemnic, podczas gdy okazji dla każdego przedsiębiorcy jest sporo.

Allegro wprowadziło darmowe wysyłki w opcji smart na 30 dni za darmo dla każdego klienta. Podobne wsparcie czynią już inne portale aukcyjne. Jeśli nie korzystasz z naszych usług obsługi portali aukcyjnych – koniecznie sprawdź co przygotowaliśmy. Pomożemy w wystawianiu i sprzedaży wszystkich Twoich produktów w internecie – obsługa allegro, obsługa empik, a także wszelkich innych portali sprzedażowych nie ma przed nami tajemnic!

bni galicja spotkania online

Darmowe spotkania z przedsiębiorcami

BNI ONLINE!
Pomimo pandemii możliwe są rozmowy i spotkania pomiędzy właścicielami firm w wersji online.
Skorzystaj z naszego zaproszenia i weź w nich udział. Nie daj się pokonać konkurencji w tym trudnym czasie!

Nasza firma od lat działa aktywnie na płaszczyźnie biznesowej biorąc udział w grupie rzetelnych przedsiębiorców. Zawsze możesz do nas dołączyć i przedstawić to co oferujesz – całemu światu. Spotkania odbywają się online i są darmowe. Daj nam znać jeśli chcesz pozyskać w ten sposób nowe kontakty i partnerów biznesowych. 

Marketingowe wyzwania jakie czekają przedsiębiorców w okresie epidemii koronawirusa to trudny okres. Życzymy każdemu z Was dużo wytrwałości i sukcesów w handlu internetowym.

Autor

E - Prom