Jak dotrzeć do klientów, którzy chcą od nas kupować – 3 popularne błędy początkujących sprzedawców.
24 lutego 2020
Obsługa firmowego Facebooka
Obsługa firmowego Facebooka pozwoli Ci zaoszczędzić czas
21 kwietnia 2020

Mamy potrzebne doświadczenie by Ci pomóc!

Firma E-prom działa na rynku reklamowym już od wielu lat. Początki naszej działalności zbiegły się w czasie z rozwojem internetu w Polsce. Na przestrzeni lat E-prom ciągle rozwijał się dopasowując się do kształtu internetu i rynku reklamowego, jaki znamy obecnie.

To właśnie dzięki temu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc zminimalizować ryzyko strat jakie ponoszą przedsiębiorcy w Polsce, a nawet zwiększyć Twoje obroty przenosząc sprzedaż do internetu. Chcemy się podzielić naszym doświadczeniem z każdym Naszym Klientem.

Nasi klienci notują kolejne wzrosty – podczas gdy konkurencja zamyka firmy.

Nasza firma działa nieprzerwanie – nawet teraz w systemie home office nasi pracownicy obsługują setki aukcji oraz wiele profili społecznościowych. Z kolei Nasi Klienci tacy jak np. właściciele sklepów notują obroty nawet większe niż zwykle, pomimo panującej epidemii. 

Doświadczenie i skoordynowane działania marketingowe są teraz na wagę złota – dlatego nie wahaj się z nami skontaktować w dowolnej sprawie, jeśli potrzebujesz wsparcia reklamowego. Służymy darmową konsultacją dla każdego klienta (dane kontaktowe poniżej)

Klienci dostali możliwość darmowych dostaw! Pomożemy Ci stworzyć dla nich atrakcyjną ofertę i zaczniesz sprzedawać przez internet!

Zmiana nawyków zakupowych klientów.

Sprzedaż Allegro

Klienci zostali w domach i z nich nie wychodzą. To idealny moment aby przypomnieć im o Twojej marce lub produkcie. Rynek handlu internetowego nie ma dla naszych specjalistów żadnych tajemnic, podczas gdy okazji dla każdego przedsiębiorcy jest sporo. Oferta na prowadzenie profili społecznościowych.

Allegro wprowadziło darmowe wysyłki w opcji smart na 30 dni za darmo dla każdego klienta. Podobne wsparcie czynią już inne portale aukcyjne. Jeśli nie korzystasz z naszych usług obsługi portali aukcyjnych – koniecznie sprawdź co przygotowaliśmy. Pomożemy w wystawianiu i sprzedaży wszystkich Twoich produktów w internecie. Oferta na obsługę sklepów www.

bni galicja spotkania online

Darmowe spotkania z przedsiębiorcami

BNI ONLINE!
Pomimo pandemii, możliwe są rozmowy i spotkania pomiędzy właścicielami firm w wersji online.
Skorzystaj z naszego zaproszenia i weź udział. Nie daj się pokonać konkurencji w tym trudnym czasie!

Nasza firma od lat działa aktywnie na płaszczyźnie biznesowej biorąc udział w grupie rzetelnych przedsiębiorców. Zawsze możesz do nas dołączyć i przedstawić to co oferujesz – całemu światu. Spotkania odbywają się online i są darmowe. Daj nam znać jeśli chcesz pozyskać w ten sposób nowe kontakty i partnerów biznesowych. 

Marketingowe wyzwania jakie czekają przedsiębiorców w okresie epidemii koronawirusa to trudny okres. Życzymy każdemu z Was dużo wytrwałości i sukcesów w handlu internetowym.

Kontakt:

786-125-025

dorota.s@e-prom.com.pl

Komentarze są wyłączone.